• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

24. júla 2015 
pahu - sak potom poviem moje zazitky ked sa tam dostanem, ale som rada, ze to dokaze aj neboliet :grinning:
tak vies ako, ked to teraz citis, tak to znamena ze sa tam nieco deje, co je len a len dobre, len nech sa tam pekne robi co sa ma :grinning: a teraz si uz v robotke, alebo domenka oddychujes?
13. máj 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka v robotke som... :unamused: Ale nevadí, nemám tu šéfa, popri koníku stíham aj pracovať, len tak opatrne sedím, lebo mám také tlaky tam dole :wink: Aj sestreička mi povedala, že sa nemám báť, že to už musím byť tehu :grinning:

A fakticky sa neboj, však IUI je vlastne len to, že ťa oblejú nejakou vodou, strčia hadičku s injekčnou striekačkou, vystreknú materiál a vytiahnu :grinning: To len ja som zase musela robiť problémy :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu - tak este dobre, ze tam nie je sef a ze je to take volnejsie :wink: ale aj tak som si myslela, ze ked úrides z IUI tak by si mala lezat, nie???
a jasne ze budes tehu!!! drzim palceky :grinning: :grinning: :grinning:
no mna este caka laparka az potom toto, takze dovtedy sa mozno aj spamatam z toho prvotneho soku ked som precitala tvoj prispevok :grinning: :grinning: :grinning: ale sak mi vydrzime vsetko, sme silne, sebavedome zeny :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, po 1.IUI som bola v robote, nič som necítila.. Po 2.IUI som ležala doma a nič som necítila... No a po 3.IUI doma byť nemôžem, lebo mám sekretárku PN a nikto iný by nestíhal za mňa porobiť veci a hlavne ani by to nevedeli :grinning:
13. máj 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu co to citam? 3. pokus? tak to musi vyjst, tfuj tfuj :wink: :slight_smile:
13. máj 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu - sak doki by povedal, keby to chcelo nejaky specialny pristup, nie??? :grinning:
13. máj 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Google áno, dnes :grinning: Ďakujem za flusance :grinning:
13. máj 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flusance... no pekne, ale aj tak si myslim ze ti pomohli.... uvidis....
13. máj 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu tak na najblizsie dva tyzdne zelam vela trpezlivosti :wink:
13. máj 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem babuľky, čo by som bez Vás robila :grinning: Ak by to teraz nevyšlo náhodou, tak už nebudem radšej merať BT, lebo mám pocit, že už mi z toho totálne hrabe... Aj keď si myslím že bez merania mi bude ešte viac :grinning: :grinning:
13. máj 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu - u mna to prebiehalo podobne, som myslela, ze ta bolest a spinenie su normalne. A podbrusko ma bolelo do predvcera na dotyk, takze skoro tyzden... A ja ze preco to nikoho nebolelo, iba mna :sweat_smile:
13. máj 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janki tak vidíš :grinning: A ty už máš prvý týždeň skoro za sebou :wink:
13. máj 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, veru. Prvy tyzden je za mnou. Uz dnes som v 2 tt :grinning:
13. máj 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu - este jedna otazka. Moze byt pri tebe manzel, ked prebieha iUI? Lebo mojho pustili az ked bolo po... Myslela som, ze manzel by mal byt pri oplodneni, nie?
13. máj 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankita - v niektorych vztahoch je to dokonca tak, ze mangel nie je ani za dverami :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to moj tam chudak stepoval. Ale tak fakt, no co poviem detom? Ze ocko sedel vo vedlajsej miestnosti?
13. máj 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankita - ja som to skor myslela tak, ze niektore deti pridu tak, ze mangel je v praci a mangelka s milencom pracuje na dietati :grinning: :grinning: :grinning:
no proste im po case vysvetlite, ze sa tomu takto dopomahalo, sak na tom nie je nic zle... alebo sa tvarte ze prisli na svet prirodzene :grinning:
13. máj 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis, take nieco ma ani nenapadlo :grinning: .
Urcite im neplanujem povedat, ze boli z inseminacie, aby sa necitili ani ako menejcenne, ani ako privilegovane alebo vymodlene. Ale pred mojim IUI som pozerala o tom dokument a v zahranici je normalne, ze je so zenami aj muz...
13. máj 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janki, ja som sa tam aj sama doviezla, aj som to sama absolvovala a aj som sa odviezla :grinning: Nie vždy sa to dá pracovne skĺbiť :grinning: A hlavne, deťom o tom nemusíš hovoriť :wink:
13. máj 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pahu nic pekne len sed a moc sa nevrt....drzim pestiky
13. máj 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kakuš, sedím, nevrtím sa a pijem veeeľa vodičky :grinning:
13. máj 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu - ako sa dnes citis? Vkladas si utrogestan?
14. máj 2008 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janki ahojky :grinning:
Mne už včera večer bolo normálne, žiadny príznak že by mi to tam dole rozorval, ani krvácanie, ani bolesť :wink: A áno, včera večer som si vložila prvé dve guličky :grinning:
14. máj 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu - tak som rada, ze ti ta bolest ustupila a ze uz je to lepsie, len sa pekne setri a nestresuj :grinning:
14. máj 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Vierka :grinning: Sama tomu nemôžem uveriť, ale nie som v strese :wink: To bude asi tým, že mňa v robotke stresovala sekretárka, tak cca 90% všetkého môjho stresu a tá tu nie je do konca tohoto týždňa :dizzy_face: To že mám veľa robotky nevadí, aspoň nemám čas rozmýšľať nad blbosťami :grinning:
14. máj 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu - ja si vkladam po jednej :confused: . Hadam to bude stacit. Inak mna tiez v praci stresuje najviac kolega, ale snazim sa ho ignorovat :grinning:
14. máj 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu, tak to si si fakt vytrpela..... :unamused: ja som, ani raz nemala bolesti....ale verím, že tá bolesť bude stáť za to, a že do tretice to vyjde!!!!!!!!!!! :wink:
14. máj 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janki, však to... Najhoršie je, že oni si vôbec nie sú vedomí, že by mohli niekomu ubližovať aj svojou neschopnosťou.... :cry: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale ešte že mám Modré koníčatá :grinning:
14. máj 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domček, fakticky to bolelo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale večer už som nič necítila, takže som určite O.K. :wink: A aj ja dúfam a verím, že to vyjde :grinning:
14. máj 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu... :grinning: :grinning: :grinning: .. kamoška mi včera volala, že na 3IUI otehotnela... takže veľká motivácia :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
držím palce :slight_smile:
14. máj 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok