• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

24. júla 2015 
Brise, nečaká, vy ste kazičky štatistík :grinning:
27. máj 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brise dakujem za odpovede. :slight_smile: .A prajem ti vela stastia aby sa ti to podarilo.Cmuk....
27. máj 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu ospravedlnujem sa uz nebudem na teke veci myslieť :slight_smile:
27. máj 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ve´d preto :grinning: n O chvíľu letím domov, tak ešte Vás prečítam a poodpisujem a potom zmiznem :grinning:
27. máj 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja letím papa a cmuky na líčko.
27. máj 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brise, cmuk. :grinning:
27. máj 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj brise. Nam kazali po iui hned este vecer sa po laskat :grinning:
27. máj 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, urobili vam viac IUI rovno za sebou? Ja musim mesiac cakat. Preco? :confused: :frowning2: . Mam pocit, ze moj dr. ma riadne osie-a :angry: :frowning2:
28. máj 2008 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankita - ahoj... a to ti akoze ani nevysvetlil preco mas mesiac cakat??? :angry:
28. máj 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani som sa s nim nestretla :angry: . vypisal mi dalsiu ziadost a potom som sa po nu zastavila u sestricky.
28. máj 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a urcite sa ani ona k tomu nevyjadrila :angry: tak to nastve!!! ale asi je to len nejaka hlupa nahoda, ze maju vela pacientiek, alebo bude mat doki dovolenku... alebo co, lebo si myslim, ze keby tam bol nejaky problem z vasej strany, tak by to povedal, nie?
28. máj 2008 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankita.....v iných centrách môžes mať IUI aj každý mesiac,či už so stimuláciou,alebo aj bez nej/samozrejme ak je ovulka/,iba v Spne je to problém....
28. máj 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba sestricka mi povedala, ze teraz v podstate nemozem, ze musim mesiac pockat. V SPLNe je tusim vsetko problem. No nie je to zbytocna strata casu? Kdesi som citala, ze cim viac po sebe, tym vacsia uspesnost. Preto ma to tak nejak zarazilo. A teraz citam, ze naozaj sa da aj dve tri iui po sebe.
28. máj 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janki, nič sa nedeje... Aspoň budete mať jeden mesiac bez snažilkovania do pohárika... Pekne sa usmej a teš sa na ďalší pokus :grinning:
28. máj 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... Jankita, nebuď smutná, aspoň sa budete snažilkovať sami a čo, možno motyka vystrelí :grinning: ... ide leto, tak si treba plánovať dovču a tak.. zamestnať svoje myšlienky niečím iným :slight_smile:

Ja som ráno absolvovala naše 3.IUI, na druhú časť pôjdem v piatok, keďže mám cyklus bez stimulácie a bez pregnylu, tak nie je istý termín ovulky... ideme z firmy na športové poobedie.. idem hrať tenis alebo niečo iné, ešte neviem.. no rozhodla som sa, že nebudem po IUI len ležať - 2x som to robila a 2x to nevyšlo... tak vajko keď chce, tak sa uchytí...

Príjemný zbytok dňa a hlavne veľa optimizmu!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelia - drzim palce nech to tretie IUI vyde - pfuj, pfuj, pfuj :grinning:
28. máj 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, díky moc :grinning: :grinning:
Utekám, pa pa...
28. máj 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelia - tak pekny zvysok slnieckoveho dnicku, packo :grinning:
28. máj 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prirodzene to skusame stale a nic, takze sa spoliehame na lekara. No ako vidim, on to flaka. Ved jemu o nic nejde... :frowning2:
28. máj 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankita - a nemozes zmenit lekara? alebo ist do ineho centra???
28. máj 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teoreticky mozem, ale nerada by som znova absolvovala vsetky vysetrenia. Ved ma uz takto vysetruju skoro 3 roky, akurat sa to konecne ako-tak rozhybalo.
28. máj 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankita - alebo sa skus zatial len informovat v inych centrach ci akceptuju vysledky ktore by si mala od inakial...
28. máj 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri, tym by som si velmi nepomohla, lebo v KE su dve centra a lekari su byvaly kolegovia. Cize maju rovnaky postup prace.
28. máj 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj, ja som zabudla ze ty si z KE a ze tam asi nie je tolko centier ako v Ba... tak ten mesiac rychlo ubehne a zatial sa mozete len tak "bezcielne" snazit a mozno naozaj ta povestna motyka vystreli :grinning:
28. máj 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko centier je v Ba?
28. máj 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janki, nevešaj hlavičku, všade je niečo... Držím Vám palčeky, však určite vedia čo robia :wink:
28. máj 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som citala o nejakych styroch...
28. máj 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, no nenasli sme nikoho, komu by IUI u nasho dr. vyslo . Tak som z toho smutna, lebo za tri iui dam presne tolko penazi, ako za jedno ivf. neviem, ci to nie je zbytocne vyhadzovanie penazi do kosa.
28. máj 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankita - a nemohol by ti ten doktor povedat komu to tam u neho vyslo??? lebo kazdy nemusi byz tu nahlaseny... on by mohol vediet svoju percentualnu uspesnost, nie???
a kolko vas to teda vyslo??? :unamused:
28. máj 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok