• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

24. júla 2015 
všimla som si tvoju zbierku liekov, držím moc, moc palce, nech vám to výjde :wink:
12. jún 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz už musím byť len trpezlivá, neviem ako to tie dva týždne(minimálne) vydržím :sweat_smile:
12. jún 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Disney, to som tam dala, aby sa vaše telá zľakli a rýchlo otehuľkovali :grinning:
12. jún 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to som sa zľakla. A postrašil aj lekár, že ak to tento krát nevýjde v septembri ma čaká laparka :cry:
12. jún 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Disney, ja mám za sebou aj laparku a nie je to až také strašné, ale aj tak verím že ju potrebovať nebudeš :dizzy_face:
12. jún 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, že to nie je nič strašné, ale ja som ešte nikdy v nemocnici nebola, tak mám strach. Mne nikdy nič nešili, ani som nemala nikdy nič zlomené...
12. jún 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ti robili laparku?
12. jún 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Disney, aj ja Ti držím palčeky :grinning: ...
Ja som tie svoje 2 týždne už takmer "pretrpela" a zajtra idem na krv, ak dovtedy nedorazí mrcha, lebo neberiem utroš :unamused: . A tiež ma čaká v prípade neúspechu laparka a potom IVF :pensive: .
12. jún 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne ju robili v cGynFive, jednodňovou chirurgiou, takže som tam ráno išla a večer prišla domov :dizzy_face: Teraz už letím domov, ozvem sa zajtra... :dizzy_face:
12. jún 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa pahu

nelia, držím moc palce, nech to zajtra dopadne pozitívne.
Máš aj nejaké príznaky?
12. jún 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mám "predmrchovské" bolesti podbruška, takže nevyzerá to ružovo :unamused: . Ale týždeň po IUI ma dosť pobolievali vaječníky, čo inokedy nezvykli... tak už vôbec neviem...
Idem aj ja domenko...
Pa pá... a hlavne mysli pozitívne!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelia a kedy zajtra budeš mať výsledky ja o 14,00, tak sa tešííííííím až ked si nato spomeniem mám motílikov v bruchu. Držím ti palce, teda držme si navzájom veď ked to výjde tak budeme mať rovnako staré deti - teda splodené v rovnaký deň. BUdem čakať na tvoju zajtrajšiu správu.
Disney držím moc moc palce treba veriť. A na laparke som bola aj ja, je to úplna pohoda dokonca som z narkozy nebola taka otapena ako všetkci píšu.
Hor sa do kazenia štatistíííííííííííííííííík :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Nelia, Brise, zajtra drziiiim vsetky palceky, nech sa zadari... .A dufam, ze sa sem dostanem skor a budem vam moct blahozelat medzi prvymi :wink: :wink: Nebojte, to bude vsetko ok, a dufam, ze sa k vam v pondelok potom pridam :wink:

Disney, myslim, ze laparky sa nemusis obavat, mne ju tiez robili v centre jednodnovej chirurgie rano som prisla, vecer odisla a vsetko bolo celkom fajn. Ak je nejaky problem, urcite to tam zistia a pomozu odstranit, radsej skor ako dlho cakat.

Pekny zajtrajsi den.
12. jún 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, dík za držanie palčekov, no ja už výsledok viem podľa teploty:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=58440/nummer=2

Takže hnusoba dnes príde... o chvíľku idem na krv a výsledky budú až v pondelok, to už bude mrcha naplno rozbehnutá :frowning2: .

Akosi som sa s tým už zmierila, bohužiaľ nemám na výber. Takže pokračujeme ďalej a hádam raz aj nás čaká na konci tej dlhej cesty vytúžené miminko :pensive: .
13. jún 2008 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny dnik Vam prajem, chcem povzbudit vsetky snazilky :slight_smile: . S drahym sme sa snazilkovali skoro 4 roky a nedarilo sa, hned prva IUI bola uspesna. Drzim Vam vsetkym palceky, nech i Vase IUI su uspesne a nech sa Vam splnia vsetky sny :slight_smile:
13. jún 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelia, tak to ma mrzí, a čo ďalej idete do ďalšieho alebo už na IVF???
13. jún 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brise, v lete si dám pauzu, v septembri pôjdem na laparku a potom na IVF. Dr. mi už ďaľšie IUI neodporúča..
Ty čakáš na výsledky, však? Potom daj určite vedieť. Verím, že aspoň ty budeš úspešná a tú štatistiku predsa len niekto pokazí... :wink: :slight_smile:
13. jún 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brise - velmi silno ti drzim palceky, poctivo vas tu sledujem.
nelia - mrzi ma to :frowning2:
13. jún 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli o 14,00 vam davam aktualne info, pevne verím že pozitívne.
13. jún 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám už laparku zasebou (v januári 08) a aj schválenú žiadosť na IVF, dúfam že ju ani potrebovať nebudeme. ak by to náhodou nevyšlo určite chcem skúsiť ešte jedno IUI.
13. jún 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Briiisssseeee :wink: Myslím silno myslím :grinning:

Nelia, hmmm, nevyzerá to najlepšie,... Škoda, ale aspoň ti budem môcť na´dalej radiť čo a ako :wink: Neboj, podarí sa to :grinning:
13. jún 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu, super, díky :grinning: :grinning: .. len keby už tá mrcha dorazila... chcem ísť zajtra na nákupy do Maďarska (urobiť si radosť :wink: ) a prvý deň je vždy hrozný, tak dúfam, že dorazí ešte dnes :angry:. A keď nie, tak sa nadopujem tabletkami, nedám si pokaziť náladu!!! Už som si povedala, že nebudem smutná, veď život je aj tak krásny a čím neskôr to mimi bude, tým viac si ho budeme vychutnávať a ľúbiť :grinning:
13. jún 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,nelia som si vsimla ze si z okresu sala ja som tiez zo sale teraz som zacala s injekciami a uz mi to ide celkom do hlavy chichici
13. jún 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brise - este nevolas? Vysledky urcite budu aj skor :wink: :grinning:
13. jún 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelia a hlavne máme kopec kamarátiek :grinning:
13. jún 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak poctivo hlásim naše 2 IUI - neúspešné, ide sa dalej a koncom júna stíhame ďalšie a to už som sa rozhodla že bude posledné :slight_smile:
13. jún 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa, je mi to luto . Brise, hore hlavku :pensive:
13. jún 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brise, aj mne je to hrozne ľúto... :unamused: , ale máš pravdu, 3. bude úspešné!!!! :grinning:
Sylvyka a ideš na IUI alebo IVF? A ako dlho sa pokúšate?
13. jún 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sylvyka ide na IVF, lebo má rovnaké lieky ako ja :grinning:
13. jún 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne idem na ivf presne ako povedala pahu len tu beham hore dole po fore a zbadala som ze si zo sale . bola som po dvoch rokoch pokusov na laparke a poslali ma rovno do gfiv nepriechodne vajcovody a endomatrioza a tak a od januara som cakala na to kedy pride na mna rad koncom maja mi volali a tak to zacinam :wink:
13. jún 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok