Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

miri28
26. mar 2007

ahojte vsetky snažilky,
chcem poprosiť tie z vás, ktoré ste podstúpili, alebo ešte len podstúpite IUI, aby ste sa podelili o svoje skusenosti a priebeh tohto zákroku v konkrétnom centre. Najma by ma zaujímalo:
1.ci ste podstupili IUI bez stimulácie (a preco ste sa tak rozhodli,alebo preco vam to navrhol vas lekar),alebo so stimuláciou (aké lieky ste brali,ako ste sa citili, kolko ste platili)
2. v akom centre ste IUI podstupili
3. v kolkom dni MC vam bol vykonany zakrok
4. aku velkost malo vajicko predtym nez vam odporucili pichnut si injekciu na vyvolanie ovulky a ci je to podla vasich skusenosti aj den, ked mavate normalne ovulaciu
5. ci ste po zakroku lezali,a ako dlho
6. kolko IUI uz ste podstupili, a kedy ste boli uspesni, pripadne neuspesni
Dakujem velmi pekne uz dopredu za vsetky odpovede.
Ja som po prvom neuspesnom IUI bez stimulcie v centre Gyn-fiv BA.Zakrok mi robili 13 DC, injekciu pregnyl som si dala pichnut 11 DC, vajko malo 15 mm.po zakroku som brala utrogestan,rano a vecer 2 tabl.po zakroku som nelezala (myslim v centre, doma ano).ovulaciu mavm normalne 17-18 DC.

disney
12. jún 2008

všimla som si tvoju zbierku liekov, držím moc, moc palce, nech vám to výjde 😉

disney
12. jún 2008

teraz už musím byť len trpezlivá, neviem ako to tie dva týždne(minimálne) vydržím 😅

pahu
12. jún 2008

Disney, to som tam dala, aby sa vaše telá zľakli a rýchlo otehuľkovali 😀

disney
12. jún 2008

no tak to som sa zľakla. A postrašil aj lekár, že ak to tento krát nevýjde v septembri ma čaká laparka 😢

pahu
12. jún 2008

Disney, ja mám za sebou aj laparku a nie je to až také strašné, ale aj tak verím že ju potrebovať nebudeš 😵

disney
12. jún 2008

ja viem, že to nie je nič strašné, ale ja som ešte nikdy v nemocnici nebola, tak mám strach. Mne nikdy nič nešili, ani som nemala nikdy nič zlomené...

disney
12. jún 2008

Kde ti robili laparku?

nelia
12. jún 2008

Disney, aj ja Ti držím palčeky 😀 ...
Ja som tie svoje 2 týždne už takmer "pretrpela" a zajtra idem na krv, ak dovtedy nedorazí mrcha, lebo neberiem utroš 😒 . A tiež ma čaká v prípade neúspechu laparka a potom IVF 😔 .

pahu
12. jún 2008

Mne ju robili v cGynFive, jednodňovou chirurgiou, takže som tam ráno išla a večer prišla domov 😵 Teraz už letím domov, ozvem sa zajtra... 😵

disney
12. jún 2008

pa pa pahu

nelia, držím moc palce, nech to zajtra dopadne pozitívne.
Máš aj nejaké príznaky?

nelia
12. jún 2008

No mám "predmrchovské" bolesti podbruška, takže nevyzerá to ružovo 😒 . Ale týždeň po IUI ma dosť pobolievali vaječníky, čo inokedy nezvykli... tak už vôbec neviem...
Idem aj ja domenko...
Pa pá... a hlavne mysli pozitívne!!! 😀 😀 😀

brise
12. jún 2008

Nelia a kedy zajtra budeš mať výsledky ja o 14,00, tak sa tešííííííím až ked si nato spomeniem mám motílikov v bruchu. Držím ti palce, teda držme si navzájom veď ked to výjde tak budeme mať rovnako staré deti - teda splodené v rovnaký deň. BUdem čakať na tvoju zajtrajšiu správu.
Disney držím moc moc palce treba veriť. A na laparke som bola aj ja, je to úplna pohoda dokonca som z narkozy nebola taka otapena ako všetkci píšu.
Hor sa do kazenia štatistíííííííííííííííííík 😀 😀 😀

slnieckoz
12. jún 2008

Ahojte,

Nelia, Brise, zajtra drziiiim vsetky palceky, nech sa zadari... .A dufam, ze sa sem dostanem skor a budem vam moct blahozelat medzi prvymi 😉 😉 Nebojte, to bude vsetko ok, a dufam, ze sa k vam v pondelok potom pridam 😉

Disney, myslim, ze laparky sa nemusis obavat, mne ju tiez robili v centre jednodnovej chirurgie rano som prisla, vecer odisla a vsetko bolo celkom fajn. Ak je nejaky problem, urcite to tam zistia a pomozu odstranit, radsej skor ako dlho cakat.

Pekny zajtrajsi den.

nelia
13. jún 2008

Baby, dík za držanie palčekov, no ja už výsledok viem podľa teploty:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Takže hnusoba dnes príde... o chvíľku idem na krv a výsledky budú až v pondelok, to už bude mrcha naplno rozbehnutá ☹ .

Akosi som sa s tým už zmierila, bohužiaľ nemám na výber. Takže pokračujeme ďalej a hádam raz aj nás čaká na konci tej dlhej cesty vytúžené miminko 😔 .

evkastipka
13. jún 2008

Pekny dnik Vam prajem, chcem povzbudit vsetky snazilky 🙂 . S drahym sme sa snazilkovali skoro 4 roky a nedarilo sa, hned prva IUI bola uspesna. Drzim Vam vsetkym palceky, nech i Vase IUI su uspesne a nech sa Vam splnia vsetky sny 🙂

brise
13. jún 2008

nelia, tak to ma mrzí, a čo ďalej idete do ďalšieho alebo už na IVF???

nelia
13. jún 2008

Brise, v lete si dám pauzu, v septembri pôjdem na laparku a potom na IVF. Dr. mi už ďaľšie IUI neodporúča..
Ty čakáš na výsledky, však? Potom daj určite vedieť. Verím, že aspoň ty budeš úspešná a tú štatistiku predsa len niekto pokazí... 😉 🙂

jankita
13. jún 2008

brise - velmi silno ti drzim palceky, poctivo vas tu sledujem.
nelia - mrzi ma to ☹

brise
13. jún 2008

neli o 14,00 vam davam aktualne info, pevne verím že pozitívne.

brise
13. jún 2008

ja mám už laparku zasebou (v januári 08) a aj schválenú žiadosť na IVF, dúfam že ju ani potrebovať nebudeme. ak by to náhodou nevyšlo určite chcem skúsiť ešte jedno IUI.

pahu
13. jún 2008

Briiisssseeee 😉 Myslím silno myslím 😀

Nelia, hmmm, nevyzerá to najlepšie,... Škoda, ale aspoň ti budem môcť na´dalej radiť čo a ako 😉 Neboj, podarí sa to 😀

nelia
13. jún 2008

Pahu, super, díky 😀 😀 .. len keby už tá mrcha dorazila... chcem ísť zajtra na nákupy do Maďarska (urobiť si radosť 😉 ) a prvý deň je vždy hrozný, tak dúfam, že dorazí ešte dnes 😠. A keď nie, tak sa nadopujem tabletkami, nedám si pokaziť náladu!!! Už som si povedala, že nebudem smutná, veď život je aj tak krásny a čím neskôr to mimi bude, tým viac si ho budeme vychutnávať a ľúbiť 😀

sylvyka
13. jún 2008

ahojte ,nelia som si vsimla ze si z okresu sala ja som tiez zo sale teraz som zacala s injekciami a uz mi to ide celkom do hlavy chichici

jankita
13. jún 2008

brise - este nevolas? Vysledky urcite budu aj skor 😉 😀

pahu
13. jún 2008

Nelia a hlavne máme kopec kamarátiek 😀

brise
13. jún 2008

ahojte, tak poctivo hlásim naše 2 IUI - neúspešné, ide sa dalej a koncom júna stíhame ďalšie a to už som sa rozhodla že bude posledné 🙂

jankita
13. jún 2008

aaa, je mi to luto . Brise, hore hlavku 😔

nelia
13. jún 2008

Brise, aj mne je to hrozne ľúto... 😒 , ale máš pravdu, 3. bude úspešné!!!! 😀
Sylvyka a ideš na IUI alebo IVF? A ako dlho sa pokúšate?

pahu
13. jún 2008

Sylvyka ide na IVF, lebo má rovnaké lieky ako ja 😀

sylvyka
13. jún 2008

jasne idem na ivf presne ako povedala pahu len tu beham hore dole po fore a zbadala som ze si zo sale . bola som po dvoch rokoch pokusov na laparke a poslali ma rovno do gfiv nepriechodne vajcovody a endomatrioza a tak a od januara som cakala na to kedy pride na mna rad koncom maja mi volali a tak to zacinam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre