• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

24. júla 2015 
a neda sa to oodialit?
akurat od 13DC do 20DC budem na dovolenke :frowning2:
3. júl 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poitka - a aky mas vlastne problem, preco ides na IUI? neviem ci to niekto iecim oddiali, ale je zbytocne si zase rozhadzat cyklus nejakymi tabletkami... tak mozte skusit na dofce a mozno prave tam to vide :grinning:
3. júl 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len to je komplikovanejsie, idem na dv s kamoskou, muz nemoze a uz som zacala brat clostyl, dokina teraz nechcela mi robit KET, ale skusi iba IUI.
3. júl 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, tak to je potom problem... pretoze pri brani clostilu mas ovulku ukazkovo na 14 DC...
a neskusala si zavolat doktorke ze aky ma na to nazor a ci ma zmysel v tomto cykle brat tie lieky?
3. júl 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievčatá máme za sebou 2 neúspešné IUI a teraz sa máme rozhodnúť či i´ásť na ďalšie alebo IVF ešte sme sa nerozhodli...
a pointka na IUI som bola 12deň a vždy mi to povedal dva dni dopredu že to vraj nevie skôr určiť aby to bolo presné
3. júl 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no 12 DC by bodlo :slight_smile: na UTZ idem na 8DC tak uvidim, dnes zvolam dokine. dik baby
3. júl 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jancuška, začnite si vybavovať papiere na IVF ale za ešte jedno IUI nič nedáš, resp. oveľa menej ako za IVF, tak to skúste.. Tých 10% niekde musí byť a mňa to minulo, tak možno teba nie :grinning:
3. júl 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, ja naozaj neviem, kde je tá 10%- tná úspešnosť, veď tu sa to podarilo snáď trom babám, ja už som pre istotu podala žiadosť do poisťovne a to som len pred prvou insemináciou. :rolling_eyes:
3. júl 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam za sebou 2 IUI a nic a este aj jeden trasnfer..
3. júl 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darla - ale ked si to zoberies ze aj pri IVF mas len nejaku 30% sancu... tak podla mna na tieto percenta clovek nemoze dat a musi mysliet trochu pozitivne... ved co ine zene zostava, len mysliet pozitivne a snazit sa nebyt stresovana :grinning:
3. júl 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, na ivf je tá šanca 45 % čo je super, takže rozhodne nestresujem, keď nevýjde jedno, musí výjsť druhé. :slight_smile:
3. júl 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis to, podla mna sanca tam urcite vzdy je - teda az na take brutal zavazne pripady... ale niekedy je to aj tak, ze vsetky tie IUI a IVF sa nevydaria a par nakoniec pocne prirodzene :grinning: tak sa drzkaj, myslim na teba nech to vide :grinning:
3. júl 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak fajn, mysli na mňa hlavne zajtra, lebo sa bojím že čo bude ako to bude prebiehať a tak.Už keď som išla na uzv kontrolu tak som nemohla spať, no nechcem vedieť čo budem robiť keď budem čakať o 2 týždne na výsledky. Chudák manžel.. :grinning:
Ja verím že by som otehotnela aj prirodzene, ale nechcem už čakať ani mesiac ani ďalšie roky, rozhodla som sa to teda riešiť takto. :dizzy_face:
3. júl 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darla - a co ta vlastne caka zajtra??? a ako dlho sa uz snazite???
jasne, budem na teba mysliet, presne viem o com hovoris a o takej tej podvedomej nervozite... ja ked viem, ze idem na gyndu ohladom tohot snazernia, tak minimalne tri noci predtym ma mataju blbe sny a tazko sa mi spi... takze viem ako sa citis... je to dlhe ked clovek caka...
3. júl 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darla, zajtra mas 1. IUI? Myslim na teba. :wink:
3. júl 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra ma čaká inseminácia, už len pomyslenie keby mi to náhodou vyšlo mi dvíha tlak - od radosti. :slight_smile:
Snažíme sa 3 roky. :pensive:
3. júl 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, ďakujem. :dizzy_face: Kiež by mi to dopadlo ako tebe. Až sa to bojím vysloviť.
Ty si bola v GF, kto ti robil iui?
3. júl 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to na teba budem zajtra silno moc mysliet nech to vide... :grinning: drz sa!!! o kolkoj tam mas prist???
fuha, tak to je dost oproti tym mojim 17 mesiacom :pensive:
3. júl 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darla, mne 1. robila Behunova, 2. Stenova, 3. Harbulak a 4. tiez Harbulak. A chodila som k Drabekovi.
3. júl 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No asi ako všetci, ráno na odovzdanie matroša, okolo 10 na insemináciu. :wink:
Pipi, aj môj doki je Drábek ale ako tak čítam, tak tam je to jedno.
Na krv sa chodí presne o 2 týždne, ano?
3. júl 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darla - no neviem ako to chodi, este som zatial na IUI nebola :grinning:
tak na teba myslim zajtra... a beries si na cely den volno, alebo sa chystas este aj do prace??? :grinning:
3. júl 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, som doma, mám voľno. :wink: Hneď ako prídem domov napíšem, či ma inseminovali a či to bolo dobrééé. :grinning:
3. júl 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre, myslim na teba a drzim palceky... pfuj, pfuj, pfuj :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2008 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlásim sa, už mám po "tom", teraz si počkáme 2 týždne na krvný test a potom uvidíme.
Inak robila mi to Behúňová, nebolo to až také strašné ako som sa bála, ale tie obuváky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
4. júl 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darla - som rada, ze to mas uz uspesne za sebou ac ze sa uspech dostavi aj po tych dvoch tyzdnoch... drzim palce... :grinning:
a ako to vlastne prebiehalo - nemyslim samotny zakrok, to si viem predstavit... ale o kolkej prisiel na odber mangel a kedy potom zobrali teba... lebo asi taketo IUI bravaju vzdy v rovnakom case, nie?
5. júl 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierus, nepreháňaj, úspešnosť je minimálna. :grinning:
No prišli sme do centra o 7,15 , manželík išiel odovzdať matroš okolo 7,45, povedali nám že mám prísť medzi 9,30-9,45 na insemináciu, no vzali ma až o 10,15 samozrejme poslednú, bola som prestrašne nervózna, už som chcela oddísť, veď čo aj tak to nevýjde a tak, :grinning:
Prebiehalo to ako klasické gyn. vyšetrenie, jediné čo bolelo boli tie blbé obuváky. :angry:
Nabudúce chcem gynekológa jedine CHLAPA !!!! :grinning:
5. júl 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata, len som vam prisla povedat, ze 2. IUI bolo uspesne. Som tehotna :grinning: :grinning: :grinning: . Takze aj tych par percent stoji za skusku. :grinning:
22. júl 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
darla - tak ako si teda dopadla???

jankita - gratulujeeeeeeeem z celeho srdiecka :grinning: teraz pekne na vas davaj pozor a uzivaj si krasneho tehotenstva, drzim palceky nech sa dari aj nadalej :grinning:
22. júl 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vierka. Je to nadherny pocit, doprajem ho kazdej jednej z vas z celeho srdiecka. :grinning:
22. júl 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S čím ako som dopadla? 1 IUI bola neúspešná, už stimulujem na ďalšiu. :grinning:
A ty ako?
JAnkita, to je super že si tehuľka, už to vyzeralo, že IUI sa ešte nikomu pomaly nepodarila. :sweat_smile: :slight_smile:
A 1.apríla je krásny termín pôrodu. :dizzy_face:
Nevieš náhodu koľko mal folikul, keď ti išli robiť IUI - tú úspešnú? Ja to práve neviem, len že som mala len 1 folikul.
22. júl 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok