• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

24. júla 2015 
@zuzanka7834 ahoj zatulala som sa sem tak,ze moj doki mi tiez povedala aby som sla na laparo a na IUI..ale netusim preco ma tam posiela kedze muz a aj ja sme v ppotiadky.spermio mal ok ja mavam kazdy meisac ovulku.takze neviem precom sa nam nedari..teraz mi naposledy bral krv aj na zapalove ochorenia vsetko je ok tak teraz 11.idem k nemu a asi mi navrhne stimulaciu aj ked neviem ci mi to pomohne kedze ovulaciu mavam......
30. sep 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sammira ja chodim do Heliosu v MT, ale co tu citam, chvalia si aj Iscare, ten je tiež aj v MT, dokonca je vraj lacnejsi. Ale ja som zatial velmi spokojna s pristupom lekarov, a poznam aj osobne vela ludi, ktorym prave tu pomohli k dietatku, takze ja som bola okamzite rozhodnuta kam ist :slight_smile:

@petuska123 IUI zvyknu robit vraj ja parom, ktore maju vsetky vysledky v poriadku a dlhsie sa im nedari otehotniet. Lebo niekedy je problemom hlien na krcku a vdaka IUI je tato bariera prekonana. Neviem, Tvoj doky Ti iste povie, preco sa tak rozhodol... Mna moj gyndos chcel tiez poslat na laparku, vtedy som sa zlakla a rozhodla sa pre CAR. Ale neboj sa, IUI nie je nic strasne, a podla mna je to rovnako umele ako planovany styk... lebo podla mna ani to nie je prirodzene, ked Ti niekto povie, ze "milujte sa zajtra o tretej v noci, ale presne". Aj to som uz pocula, ze bolo niekomu odporucene :wink:
1. okt 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes
1. okt 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 no co ako sa citis?test ta nepokusa?
1. okt 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!ja mam 1IUI za sebou,neuspešne :cry: ,ale mam kamošku ktora je po 1IUI tehulka.Ja som bola sklamana po 3 ročnom snaženi prebolelo a idem dalej na 2 IUI nemam inu možnost verim ,že sa to podari.........
3. okt 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte neviem ci som v spravnej skupine,ale potrebovala by som poradit ake CAR si vybrat doteraz som chodila do Piestan,ale rusia ho tak rozmyslam nad centrom Gyn fiv v BA.Dakujem moc
4. okt 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ti moc nevim poradit my chodime do Martina sanatorium Helios som tam spokojna s pristupom personalu a aj lekarov.Odporučam!zaleži na tom aku dialku si ochotna prejst
4. okt 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronikabv ano aj ty si tam chodila?ja od februara.vodicka nam porobil rozne vysetrenia a podstupili sme tam aj IUI,ale neuspesne.teraz riesime s mm tento isty problem,ze kam?ja som rozmyslala nad iscare a tiez gyn fiv.skusala som ferticntrum,ale nepacil sa mi pristup lekara.no vodicka nasadil vysoku latku a teraz sa nam nebude nikto pozdavat :wink:
5. okt 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sammira ano chodila som tam,ale k IUI sme sa nedostali stale sme dufali ze to pojde samo az sme to nakoniec nestihli vobec,ja rozmyslam nad gyn fivom alebo ferticentom.veru tazko sa nam bude vyberat :wink:
6. okt 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronikabv no v pn sme stihli iba jedno IUI ktore nevyslo.ale vodicka nam dal porobit vysetrenia aj genetiku.prislo sa na to kde je problem.teraz som dostala virozu uzivam antibiotika.musim sa dat do poriadku a pojdem na to :slight_smile: len este neviem v ktorom car.
7. okt 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den vsetkym. tak po niekolkych neuspesnych rokoch snazenia som sa dostala aj ja do CARu. Zajtra nas caka prva konzultacia, tak som zvedava co a ako. Zda sa mi, ze tu je trosku mrtvo teraz. Poprecitavala som si pripsevky par mesiacov dozadu a uprimne povedane, som celkom rada, ze tu taketo forum je a vzajomne sa tu snazilky povzbudzuju. :slight_smile:
btw, je tu niekto, kto ma teraz cerstvo skusenosti s ISCAROM? vdaka
26. okt 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ahoj ty ides zajtra??,my vo stvrtok
26. okt 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tak, na mojho obvodneho lekara som sa nastvala, vzala veci do svojich ruk a necely tyzden trvalo, kym som dostala v CARe termin aj bez lekarovho odporucania. tak uvidime, co a ako
26. okt 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,viete mi niekto povedat preco su take rozdielne ceny IUI zakroku v BA v GYN five je to 35eur,vo ferticent v BA 100eur,v heliose Martin 100eur,v Brne v reprofite 100eur.preco je twn gyn fiv taky lacny.ak mate nejake skusenosti napiste mi :slight_smile: dakujem velmi pekne
26. okt 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. s manzelom sa pokusame o babo vyse 3 rokov stale nic manzel mal horsi spermiogram ale po uzivani vitaminu E sa mu ovela zlepsil co sa divil aj urolog ja mam vajecniky obrastene cystami a prekonala som aj zapal. chceli by sme vyskusat IUI ale chcela by som sa s vami poradit. Som z okresu Prievidza kde je najblizsie miesto kde by mi spravili tento zakrok a kolko by ma vysiel cca zakrok ale komplet aj s liekmi
diky moc
19. nov 2010 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlaticka, chodite niekto sukromne? ake su podmienky a co to stoji? ja zijem mimo sk a nemam narok cez poistovnu, ale pocula som ze je to aj tak o mnoho lacnejsie ako v zahranici.
19. nov 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kochanka ahoj ja chodim do Gin-Fivu .bola som tam uz tri krat.tak lieky napisu na dva pokusi a stoja asi 20E a potom uz len cesta a zakrok,ten stoji 35E.a ine nic som neplatila.
21. nov 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka no ale to je v BA to je daleko skusala som pisat jednemu doktorovi do piestan tak uvidim
21. nov 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kochanka no vidis to ma ani nenapadlo, mne je blizsie v BA.ja som z nitry.
21. nov 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj potrebujem poradiť niekde som zapotrošila papier priprava na insemináciu naposledy som ju absolvovala v juni neuspešne odvtedy som bola na laparke a pan doktor mi navrhol skúsit ešťe jednu ináč ak nie tak už len umelé oplodnenie.Nemáte prosím niekdo papier ako postupovať viem že na 5 den treba začať užívať cllosbyt asi.Dakujem za pomoc :slight_smile: Jaj chodím do Gyn-Fivu
6. dec 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncici ahoj ja chodím do Martina a tam clostilbegyt som pri IUI užívala od 3dňa MC a 10-11deň cyklu sono držím ti palce :wink:
6. dec 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 dakujem :slight_smile: už som našla ten papier občas je dobre poupratovať aj v papieroch :wink: aj ja ti prajem zo srdca
7. dec 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ahoj a mi sme začali chodiť do Iscare, robia nám vstupné vyšetrenia, v pondelok ideme tiež na krv. Ku komu chodíš? Ja som u dr. Petrovej, urobila na mňa dobrý dojem.
8. dec 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty Ja priamo doc. Valkymu
8. dec 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ahoj a si zatial spokojna?
8. dec 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty zatila ano:slight_smile:
9. dec 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt mozem sa spytat..... asi vam v Iscare robia vstupne vysetrenia....Nevie mi povedat kolko sa caka na vysledky? to som sa nejako nespytala. Snazilkujem od jula ale mam nepravidelu ms a k tomu som mala dva cykly spinenie tak ma moja dr. hned poslala do car. Kolko sa snazite, ked sa mozem spytat?
9. dec 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty no, ja uz 5 rokov neberiem ziadnu antikoncepciu, ale nejak vytrvalo uz 3 roky, vysledky spermiogramu boli asi za 15 minut a krv som mala hotovu ked som bola na kontrole o tyzden, lebo hned na prvom sedeni mi nasadil Clostilbegyt
9. dec 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tak drzim palce nech k vám príde bábo čím skôr :slight_smile: , a genetiku vám nerobili? či to bolo tiež za ten týždeň? No uvidím čo nám povedia v pondelok :slight_smile:
10. dec 2010 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty ganatiku chceli, ale ked zbadal lekar moje vajecniky na UZV tak usudil, ze v mm asi problem nebude tak rozsiahly, aby z nas tahal prachy za to, kym netreba
10. dec 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok