Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

miri28
26. mar 2007

ahojte vsetky snažilky,
chcem poprosiť tie z vás, ktoré ste podstúpili, alebo ešte len podstúpite IUI, aby ste sa podelili o svoje skusenosti a priebeh tohto zákroku v konkrétnom centre. Najma by ma zaujímalo:
1.ci ste podstupili IUI bez stimulácie (a preco ste sa tak rozhodli,alebo preco vam to navrhol vas lekar),alebo so stimuláciou (aké lieky ste brali,ako ste sa citili, kolko ste platili)
2. v akom centre ste IUI podstupili
3. v kolkom dni MC vam bol vykonany zakrok
4. aku velkost malo vajicko predtym nez vam odporucili pichnut si injekciu na vyvolanie ovulky a ci je to podla vasich skusenosti aj den, ked mavate normalne ovulaciu
5. ci ste po zakroku lezali,a ako dlho
6. kolko IUI uz ste podstupili, a kedy ste boli uspesni, pripadne neuspesni
Dakujem velmi pekne uz dopredu za vsetky odpovede.
Ja som po prvom neuspesnom IUI bez stimulcie v centre Gyn-fiv BA.Zakrok mi robili 13 DC, injekciu pregnyl som si dala pichnut 11 DC, vajko malo 15 mm.po zakroku som brala utrogestan,rano a vecer 2 tabl.po zakroku som nelezala (myslim v centre, doma ano).ovulaciu mavm normalne 17-18 DC.

inkak
9. júl 2007

Ahojte! Radka to je supeeeeer 😀 Strasne Ti drzim palceky - no vidis ze to moze byt aj take lahke.z celeho srdca Ti to prajem, tak si to pekne uzivaj 😉

inkak
9. júl 2007

andreao je mi to luto, aj ja som si to zazila . Viem ze teraz su vsetky slova utechy pre Teba zbytocne, pomoze len cas. Urcite sa nam to raz podari, len nech to uz dlho netrva, vsak 😉

inkak
9. júl 2007

ahoj adula tak ako? este stale nakupujes 😉 Ja som dnes konecne dostala mrchu tak sa tesim a dufam ze mi dozreju folikuly aby som mohla ist na IUI. Od piatka ma trapia zuby-uz mi stihli 2 vytrhnut ☹ nasadili mi antibiotika tak dufam ze to neovplyvni IUI ked ich budem uzivat nejake 3 dni.Maj sa pekne papa

stascha
10. júl 2007

andreao 🙂 ahojcek, tiez velmi neprispievam kedze sa u nas nic nedeje nakolko mam mazela mimo SR. Zbytocne ta budem utesovat, vsetky slova su zbytocne, ale citim s tebou. U mna pri prvej IUI k oplodneniu doslo, ale priroda chcela aby to dalje nepokracovalo takze pri kontrolnom teste bola uz hladina HCG 0,37. Drz sa myslime na teba 🙂

domcek
10. júl 2007

Stascha ahojki u mna to bolo to iste. ☹

radka4
10. júl 2007

andreao - tak to mi je luto. Clovek si dava na seba obrovsky pozor, ale niekedy sa matka priroda s nami velmi tazko zahrava a to musime prekonat. Vsetkym prajem krasne snicky o bocianikoch a vela stasticka a zdravia.

adula1
10. júl 2007

ahoj inkak!uz nenakupujem.vcera ma chitil revizor v elektricke.co si kazdy mesiac pravidelne kupujem elektricenku no a teraz som zabudla a 1400sk 😖 dnes som bola na navsteve,pozriet tyzdnove babatko,uz aby sa nam to podarilo.su strasne rozkosne,krasne.taky dobry pocit to bol drzat na rukach to dietatko. 😵 🙂 pa a prajem nech ti dozrievaju folikulky. 😵

erikae
11. júl 2007

ahojte kocky, dnes som bola na krv (horm. profil a folikulometrii) a poobede si volalm, kedy pojdem na druhu IUI. ale foliky neboli moc velke tak 17, 5 a 2 x 13. no neviem. pekny dnik
adula, ja si davam pripomienku do mobilu, aby som nezabudla dobyt elektr.
pa

erikae
11. júl 2007

v piatok idem na IUI babky, moja druha 🙂

pipika
11. júl 2007

Erikae ahoj! Aj ja idem v piatok na prvé IUI. Kam ideš?

inkak
11. júl 2007

Ahoj adulka! S tym revizorom je poriadna smola ☹ Ale su aj dolezitejsie veci ako peniaze, no nie. Ja mam babatka vsade okolo. Jedna kamoska otehotnela vtedy ked aj ja a teraz ked jej pozeram do kocika tak ma vzdy napadne ze aj ja som uz mohla mat take, ale co uz. Musime byt optimistky, vsak 😉 A mam aj krstnu dceru 6 mesiacov a to je fakt super dieta, takze sa aspon pri nej vyblaznim. Dufam ze tie moje folikuly Ta posluchnu. Uz aby sme sa dostali do inej temy, najlepsie do tehuliek 🙂

adula1
11. júl 2007

ahoj inkak!urcite su dolezitejsie veci,ale teraz uz bez penazi asi tazko vybavis nieco.ale mas pravdu.a o tych babätkach:
prva co som chcela mat babo z mojich 4 kolegyn,sesternice a svagriny vyzera to tak ze budem posledna.moje kolegyne ma opustili tym ze otehotneli,svagrina a sesternica tiez.tak si predstav co som prezivala.bolo to strasne ☹ 😢 😒a este k tomu predavam aj tehotenske veci.dufam,ze tehulky budeme coskoro. 🙂 musime verit a byt optimistky ako si pisala 😉 😀 dobru noc 😔

erikae uz som si aj ja nastavila do mobilu dobytie elektric.na piatok drzkam palce 🙂 😉
pipika aj tebe drzim palce! 🙂 😉 nech vam to vyjde! 😵

erikae
12. júl 2007

pipika idem do G-F na 10 hod. kam chodis Ty?budeme si drzat palceky 🙂

pipika
12. júl 2007

ahoj, my ideme do GF na 7.30 zajtra.
mozno ze uz sme sa stretli v pondelok alebo v stredu rano.
Drzim ti palce tiez. Mozno zajtra sa stretneme.

stascha
12. júl 2007

pipika 🙂 erikae 🙂 dievcat normalka vam zavidim ze idete na dalsie IUI, ja musim cakat kym sa polovicka dostavi domov. Budem Vam drzat palce taaaaak silno nech sa to podari a vy ste tehulky 🙂

erikae
12. júl 2007

katka si zlata 🙂 bola by soom stastna, keby to sa nam to zajtra podari...

erikae
12. júl 2007

ano, aj manzel ide zajtra na 7.30 a ja potom na 10 hod. takze sa stretneme 🙂 asi sme sedeli vedla seba, ked sme boli na krv

radka4
12. júl 2007

Babenky budem na vas silno mysliet, nech sa vam to vsetkym conajskor podari. Drzim palce. 😉

pipika
12. júl 2007

stascha dakujem ti

erikae zajtra sa budeme hladat. Ja uz na dnes skoncim, musim ist. Idem si oddychnut.
Zajtra sa stretneme

erikae
12. júl 2007

dobre, dobre, zajtra dovi, ...

inkak
12. júl 2007

Ahoj adulka! Tak ja to mam presne to iste, nikto nechcel dieta len my a uz sme skoro jedini ktori nemaju babo. Nuz co asi to tak ma byt ale nemyslela so si ze to bude tak dlho trvat.Drzim Ti palce aby Ti to vyslo hned na 1. krat a aby si si mohla aj Ty kupovat tehu oblecko, nie ho len predavat.Inac to Ti teda nezavidim, ja ked dostanem mrchu tak mam taku depku ked su okolo same tehu baby. Ale to Ti asi nemusim opisovat, urcite to poznas.papa

inkak
12. júl 2007

pipika a erikae drzim Vam zajtra palce, mate super datum 😉

erikae
13. júl 2007

dakujem inkak 🙂

adula1
14. júl 2007

ahoj inkak!chcela by som som sa spytat ci nevies nahodou,ze ak som po insemiske ci sa mozem ist kupat a opalovat.moc nechcem riskovat,ale aj napriek tomu sme si zajtra spravili program na kupku s kamaratmi.aspon by som mozno nemyslela na pondelok.vsak vies uz idem na krv a dozviem sa vysledky.bojim,bojim ☹ 😕 uz inac teraz mam niekedy bolesti ako by som mala dostat mrchu.a v pondelok by som mala aj dostat ak nie som tehulka.mam takto zmiesane pocity: 🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵 !!!!!
a ty ako?ako sa citis?uz si bola na ultrazvuku?dozrievaju folikulky?

erikae a pipika vy sa mate ako?ako sa vam vydaril piatok,ako dopadla iui? 🙂 drzim palceky 😉 😵 pekny slnecny,vysmiaty a optimisticky den vam prajem babenky! 😀

erikae
14. júl 2007

ahoj adulka, citim sa dobre, tak normalne, 🙂 ako vzdy, vcera som trosku "spinila" po insemke, nieco na mna líezlo a vecer som mala aj teplotu, ale vypotila som to a je mi uz lepsie.
dakujem a prajem Ti krasny vikend, ja ked som bola po prvej insemiske, tak som uz sla nejak cca. po 7 dnoch aj na plavaren.
v pondelok Ti drzim palce-nech sa dozvies dobrucku spravicku.

miri ako sa Ti dari?
pekny vikend baby 🙂

inkak
14. júl 2007

ahoj adulka! myslim si ze na kupko mozes ist, aspon sa tam odreagujes. V pondelok budem na Teba mysliet a drazat Ti palce tak ked uz budes vediet vysledok rychlo na MK. Som velmi zvedava ako to dopadne, verim tomu ze dobre 😉 Ja idem na ultrazvuk az v piatok, ale neviem ci z toho nieco bude, lebo po antibiotikach sa mi to tam dole nezda 😒 tak len dufam ze mi to nejakym zazrakom do piatku prejde. Tak Ti prajem prijemnu nedelu, uzi si to a v pondelok sa drz 🙂 🙂 🙂

adula1
14. júl 2007

ahojte erikae a inkak!ste velmi zlate. 🙂dakujem!!! zajtra si uzijem kupko a v pondelok az okolo 22hod vam napisem,lebo som do 21hod v robotke.
a inkak hore hlavu,mysli na dozrievanie folikuliek nech su take ake maju byt. 😉
dobru noc a sladke sny 🙂 😔

stascha
16. júl 2007

erikae 🙂 tak uz mate po insemke, no brusko hladkaj pekne samu prihovaraj nech a rychlo drobcek uhniezdi a ty budes tehu.
Ale pozri kazdy novori ze piatok 13-teho je nestastny den a co ked pre vas to budej ten najkrajsi, no bodaj by to bola pravda

domcek
16. júl 2007

CAu stascha mna dnes caka folikulometria a asi vo stvrtok IUI tak uvidime ci na druhy pokus to vide.

erikae
16. júl 2007

ahoj staschi, dnes som rano hodila taku "sablu" ze sme sa s manzelom tak zacudovali, bolo by to este velmi skoro nie?
ja ten piatok beriem pozitivne, mne piatok 13-ho zatial priniesol skor v kladne nahody a z toho potesenie, ved uvidim co ukaze test.
kati, manzel Ti pride uz tento vikend? urcite Ti tyzden rychlo ubehne a budete spolu 🙂

pipika ako sa citis?

adulka ako bolo na kupku? pojdem mozno v stredu plavat, mozem nie?

domcek prajem Ti "primerane" folikulky a nech IUI dobre a uspesne prebehne, ja som bola v piatok na svojom "druhom" pokuse
pekny zaciatok tyzdna baby 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre