Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

miri28
26. mar 2007

ahojte vsetky snažilky,
chcem poprosiť tie z vás, ktoré ste podstúpili, alebo ešte len podstúpite IUI, aby ste sa podelili o svoje skusenosti a priebeh tohto zákroku v konkrétnom centre. Najma by ma zaujímalo:
1.ci ste podstupili IUI bez stimulácie (a preco ste sa tak rozhodli,alebo preco vam to navrhol vas lekar),alebo so stimuláciou (aké lieky ste brali,ako ste sa citili, kolko ste platili)
2. v akom centre ste IUI podstupili
3. v kolkom dni MC vam bol vykonany zakrok
4. aku velkost malo vajicko predtym nez vam odporucili pichnut si injekciu na vyvolanie ovulky a ci je to podla vasich skusenosti aj den, ked mavate normalne ovulaciu
5. ci ste po zakroku lezali,a ako dlho
6. kolko IUI uz ste podstupili, a kedy ste boli uspesni, pripadne neuspesni
Dakujem velmi pekne uz dopredu za vsetky odpovede.
Ja som po prvom neuspesnom IUI bez stimulcie v centre Gyn-fiv BA.Zakrok mi robili 13 DC, injekciu pregnyl som si dala pichnut 11 DC, vajko malo 15 mm.po zakroku som brala utrogestan,rano a vecer 2 tabl.po zakroku som nelezala (myslim v centre, doma ano).ovulaciu mavm normalne 17-18 DC.

fedra
20. sep 2007

dik ... no uvidime

ajuska212
20. sep 2007

Ahoj Fedra kolky den si ty po iui???

fedra
20. sep 2007

10 dni

ajuska212
20. sep 2007

ja som 11 den a vcera som si tiez robila test...samozrejme negativny...

fedra
20. sep 2007

kaslime na tie sproste testy ... uvidime co bude na krvnom.

ajuska212
20. sep 2007

ano ja mam ist na krv v utorok..a strasne dufam ze snad to vyjde...a ked nie pojdem 2 krat..ale citim vajecniky takze neviem neviem...

pipika
20. sep 2007

Aj ja citim vajecniky,prsia ma bolia.Same mrchovske priznaky a predsa.A vela cikam.

ajuska212
20. sep 2007

pipika gratulujem prajem ti vela stastia a davaj na seba pozor... 😵

ajuska212
20. sep 2007

pipika presne tak aj prsia mam naliate aj vajecniky napnute presne ako pred mrchou...ved uvidim v utorok....

pipika
20. sep 2007

dakujem a drzim vam velmi palce!

ajuska212
20. sep 2007

pipika Dakujem🙂

andreao
20. sep 2007

Pipika, veľmi Ti gratulujem,poteší taká pozitívna správa. Držím palce, nech všetko dopadne OK. PO kolkom IUI Ti to vyšlo? Drž sa!!!!!

pipika
20. sep 2007

dakujem andrea. Bolo to nase 2.iui. Drzte sa aj vy a nasledujte ma,je to uzasny pocit. 😵

julietka
20. sep 2007

ahojte babulky, vsetky vas zdravim a tiez sa pridavam k blahozelaniu pre pipiku.Gratulujeeem! musi to byt naozaj uzasny pocit! Drzim palce!

fcielkafcielka
20. sep 2007

Pipika, aj ja sa pridavam a gratulujem! Strasne moc zavidim (tak v dobrom), tak sa teraz opatrujte a pekne tehulkovanie prajem. Pipika, ak sa smiem opytat, co ste mali za problem? Lebo ja sa rozhodujem, ci este vobec skusat IUI, mame dost zly spg....

fedra
21. sep 2007

Pipika ... to aj ja mam hrozne "tazke" prsia,pobolieva ma podbrusko a stale chodim cikat. Ale ja si skor myslim,ze to maju na svedomi tie hormony Clostil+Utrogestan ... takze taketo priznaky mas ak si aj nie si tehu.

fcielkafcielka
21. sep 2007

Fedra, ja som take priznaky z hormonov nemala...ale kazdy asi reaguje inac.

fedra
21. sep 2007

nie ?
no ja mam prsia ako balony a stale cikam ....
A brala si aj utrogestan ?

fcielkafcielka
21. sep 2007

Nie, ja som brala Duphaston, tak mozno preto. Aj ked doki povedal, ze su skoro rovnake, tak neviem. Podla mna su Tvoje priznaky dobre znamenie. 🙂

fedra
21. sep 2007

tak potom neviem ... ale ja som to mala aj minuly mesiac, a bolo to negativne 😠
Inak ja tiez zvazujem,ci este skusat IUI

emilly77
21. sep 2007

Smie sa spýtať čo je to 26 DC. Ja som po IVF ( 1 krát ) a na 14 deń, mi povedali že mám hodnotu 33 a že som tehotná ale musím ísť na 3 tehot. test a tak mám strach či o to ešte neprídem. neviete mi niekto poradiť??? Ďakujem

fedra
21. sep 2007

26 DC ... je 26 den cyklu
A neboj emilly ... drobcek sa urcite posnazi aby ti v brusku zostal. A gratulujem,ze to vyslo hned na 1x

emilly77
21. sep 2007

Dakuejem fedra, takže moj DC je 16. Mám strach, lebo musím ísť na 3 tehoz. test a práve toho sa bojím, že hodnoty nestúpnu. Tehot. test mi ukázal uplne ale uplne bledulinkoooo ružovú čiaru. Tak neviem, či sa mám tešiť. Keď som bola na prvej inseminácií tak mi tiež na druhom teste povedali že tohotná a stupen 11 a na tretí test to už odišlo. Ale dakujem ža podporu

adulik16
21. sep 2007

Baby, prosim Vas, ja dnes uzivam stvrty den Clostil koli IUI, v nedelu idem na krv do Gyn-fivu, chcem sa spytat, mozem pocas brania tychto liekov a aj potom normalne sexovat?🙂

emilly77
21. sep 2007

Ahoj adulik!!! Ja ked som išla na IUI , tak som normálne sexovala, nemala som to zakázané.

adulik16
21. sep 2007

emilly, dakujem za odpoved. Mne tiez doktor nezakazal, teda vobec mi to nespomenul. Ale tym padom, je aj vacsia sanca na otehotnenie,nie, ked je vlastne vo mne vsetko pripravene na ovulaciu?

emilly77
21. sep 2007

Asi ano. Ja som sexovala a aj som otehotnela ale nudržala som to.

fcielkafcielka
21. sep 2007

Fedra, podla mna ak mate dobry spg, tak sa oplati este skusat, bo ivf je uz naozaj konska davka hormonov... ale zase to poznam, ze kazdy mesiac je potom velkym sklamanim.

fedra
21. sep 2007

no prave ... spg mame dobry, v tom problem nie je. Aspon to.

fcielkafcielka
21. sep 2007

A ak po hsg nepovedia, ze je nejaky problem, tak je veelka sanca..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre