• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

24. júla 2015 
Fu, tak jej budem velmi velmi dryat palceky, aby to dobre dopadlo, aby bola silna, aby sa uz coskoro mohli snazilkovat o mimiska!
2. okt 2007 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano presne tak musime jej drzat palce a mysliet na nu aj na jej manzela nech vsetko dobre dopadne...Fedra nic drzte sa!!!!urcite vsetko bude ok:slight_smile:
2. okt 2007 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedra,drzim ti strasne moc palce, aby operacia dopadla dobre!
2. okt 2007 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, poradite, ako dlho nemame sexovat pred IUI aby bol zabezpeceny dostatocny pocet spermii ( spermiogram mal mierne znizeny )? Zajtra idem na kontrolu folikov ( 10 DC ) tak rozmyslam, ci mozeme este dnes sexovat :zipper_mouth:
3. okt 2007 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, odporuca sa "abstinovat" len 2, max. 3 dni pred. Podla toho, kedz mavas ovulku, tak si to odpocitaj.
:wink:
3. okt 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky - viete mi niektorá poradiť - mali ste niektorá 9 dni (cca ) po pichnití pregnylu bolestivé a horúce prsia ? doteraz ma len boleli a posledné 2 dni ich mám aj horúce... Tehu byť nemôžem...určite.

matrinka- doporučuje sa 3 dni pred odberom ale maxim 5-7 dní ,sexík závisí od toho ako mávaš ovulku .
4. okt 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica - ja som sa s tym nikdy po pregnyle nestretla, ale prajem, nech to nic "zavazne" neznamena...
4. okt 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dúfam , že to zmizne :confused: - vraj sa HCG odplaví po 6-10 dňoch .-tak dúfam :sweat_smile: , už len zase nejaké nnové problémiky by som potrebovala. :angry:
4. okt 2007 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica ja som si pichla pregnyl minuly mesiac 1 krat a citila som sa nafuknuta od hlavy po paty....
4. okt 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolestive prsia som mala ale horuce??nie snad to nic vazne nie je ....skus zavolat dokymu
4. okt 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajuska- ja by som aj zavolala, keby som sa nehanbila, že to je len nejaká blbosť - asi ešte dva tri dni počkám -alebo si spravím tehu test- či je to HCG preč - ak už bude potom možno zavolám
4. okt 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka hamba???nato su tam aby ti sestricka poradila pomohla vysvetlila...ale ako chces este pockaj....ja idem v piatok na sono,krv v sobotu asi budem pichat pregnyl a v pondelok snad na IUI
4. okt 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJUSKA- ja sa bojím toho , že zavolám a ona mi povie , nech prídem , a ono to prejde ešte pred tým ako dorazím. :rolling_eyes: ( doki je veľmi fajn - nič nezanedbáva )

budem ti veľmi držať palčeky , aby nielen bolo , ale aj vyšlo a potom boli // na testíku . :dizzy_face:
Ja som teraz 20DC - a tak čakám , a čakám a čakám... :rolling_eyes: na tú hlúpu mrchu , teraz keď sa snažilkujem , tak by som prijala aj 18-20 dňový cyklus :grinning:
4. okt 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica tak teda vyckaj este ale keby sa ti to zhorsilo tal behni ozaj doktorovi....no snad tentokrat sa mi to podari a uvidim na testiku za 14 dni po IUI // ciarocky....
4. okt 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim utekat idem poobede do roboty a strasne sa mi nechce...ale ine nic ine mi nezostava:frowning2:
4. okt 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak dnes som bola na sone a na krvi po liecbe clostylom a musim bohuzial ist zase aj v pondelok....a potom sa uvidi kedy pichnem pregnyl a kedy pojdem na IUI
5. okt 2007 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zdravim vsetky snazive babenky, citam si vsetky temy a hladam odpovede na moje otazky...cesta vedie ku krasnemu babetku/kam ktore si vsetky vytuzime a vysnazime...takze ak mate niektora viac info...je to tak,ze pri IUI sa obide problem protilatok proti spermijkam,alebo jedine IVF by v tomto pripade mohlo pomoct?..diky moc
5. okt 2007 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikynocka v tomto ti moja ja neporadim:frowning2:promin :unamused:
5. okt 2007 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viky obide sa určite aj pri IUI.
5. okt 2007 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak zajtra znova na sono a na krv uz si pripadam ze tam chodim castejsie jak niekto na hodiny klaviru:slight_smile:
7. okt 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajuska, ja som mala prve IUI az na 19 den a chodila som do centra uz od 9 dna, som si pripadala uz ako darca krvi, ci pomaly narkoman, tak dopichane ruky som mala:frowning2:. KOlkaty den DC si?
7. okt 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v piatok som bola 9 den a dnes som teda 11 a zajtra budem 12,ale uz citim ze kazdym dnom budem mat ovulaciu...
7. okt 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas super, ze mas tak skoro ovulku, ja mam cykly od 33 do 35 dni, takze aj ta ovulka je neskor a tym padom musim aj dlhsie cakat:frowning2:
7. okt 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co ja som mala volakedy take cykly ale po laparke sa mi to nejako super upravilo a dokonca tento mesiac presne na 28 den som dostala
7. okt 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow tak to mas fakt super, ja som na laparke nebola a verim,ze ani nebude potreba, ja som uz totizto raz tehotna bola, a lekar si mysli, ze by malo byt ok / aj ked to bolo pred 5 rokmi...)
7. okt 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli este si sa ma pytala kam chodim do centra gyn fiv
7. okt 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to sme spolubojovnicky :slight_smile: tak to sa musi podarit, ved same dobre chyry idu o gin five, aj moja lekarka mi ho odporucila a pritom jej kolega robi v Iscare...
7. okt 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty tam chodis nie????aspon co si pamatam co som citala ....a ty komu chodis drabekovi???ja dr.behunovej...
7. okt 2007 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k drabekovi, uz iba on bral, je sice tichy, ale je fajn:slight_smile:...A IUI prve mi robil Harbulak, tak som sa aj vytesovala, ze ked to robi taky velky odbornik tak by to aj mohlo vyjst....Ale akosik s manzelikom sme to asi dobre ten minuly mesiac nenaplanovali:frowning2:, neva, ideme dalej, tento mesiac to musi vyjst a ked nie tento tak urcite buduci, ved tam predsa nebudeme chodit ako na !klavir! :wink:
7. okt 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ho robila moja dr a nevyslo ale nevadi musim to brat tak ako je to a pevne verim ze kazdej jednej to raz vyjde :slight_smile:
7. okt 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok