• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

24. júla 2015 
Ja som nebola na laparke ani na hcg. Zistili mi nepriehodný hlien v krčku, ináč všetko mám v poriadku. Ja som po 2. IUI. Kedy ideš na test?
9. dec 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matrinka gratulujem :wink: to sa ide na krv, ked uz vies, ze tam nieco bude hihhihi. ja som isla vytesena :slight_smile:
9. dec 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matrinka - strasne moc moc gratulujem! :wink:
9. dec 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dik :wink: ale zatial to nemam potvrdene z krvi, takze este sa vytesujem tak potichucky... asi najdolezitejsi bude ultrazvuk, ci je fazulka tam kde ma byt...
9. dec 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matri mas pravdu :wink: ja som tiez neprestala byt kludna ani po potvrdeni tehu. :slight_smile: pekny vecer
9. dec 2007 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, žiadne novinky?? Lauritka ty dnes nejdeš náhodou na krv?? :grinning:

Bibi, ja idem na krv 19.12., dúfam že dostanem darček :wink:
10. dec 2007 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
tak som bola rano na krv, volat mam po 14:00...sa neviem dockat :slight_smile:
mandy55 - bola si na odbere?
bibiana - do akeho centra chodis? dufam ze ti HCG pekne narastlo...
10. dec 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu ja idem zajtra na uzv :D
10. dec 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bola som na odbere a prekvapilo ma ako malo zien tam bolo :slight_smile:
tiez mam volat po 14, esteze mam tolko prace, inak by som bola cela nedockava, tak matri drzim nam palec, nech to mame potvrdene :grinning: zatial cauko, potom daj vediet vysledok
10. dec 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzte sa mandy a matrinka, nech mate pekne cisielka ;)
10. dec 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka, v ktorom tyzdni sa chodi 1x na UZV?
mandy - aj ja som bola prekvapena, ze hned ako som prisla bola som na rade...
10. dec 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matrinka, Mandy, myslím na Vás :dizzy_face:
10. dec 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu dakujeme, lauritka tiez ma to zaujima, nech viem kolko nezbednikov sa uchytilo :slight_smile:
10. dec 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to mandy, aj ja som zvedava ved som mala 3 folikuly :zipper_mouth: mne by stacilo aj jedno :grinning:
vraj aj vyska HCG by mala napovedat ci ich je tam jedno alebo viac, nieje tak Lauritka?
baby inak dik ze na nas myslite :wink:
10. dec 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano matrinka ;)
10. dec 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauritka prepáč ale evidujem že niečo ťa čaká, len som sa nejako poplietla :wink:

Mandy, koľko si mala zrelých folíkov??? :confused:

Matrinka, to je dosť, teda ale ak by sa uchytili všetky 3, vraj by nám to zobrali... Je to pravda?? :zipper_mouth:

Ja som totiž mala 2 dni pred tým 2x18mm, 2x16mm a niekoľko 14mm.... Dosť veľa :confounded:
10. dec 2007 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja vobec neviem ako boli velke, doktorka mi horkotazko povedala ze ich je 6, tak dufam, ze bude vsetko v poriadku a v pripade ze sa uchytia 2 tak nebudu nic robit :unamused: laritka a kedy sa teda robi 1 UZV
10. dec 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už iba 2 hodinky :grinning: Ja sa už chcem s vami tešiť :grinning: :grinning: :grinning: Držím palčeky,... :zipper_mouth:
10. dec 2007 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mandy, Matrinka, o chvíľu musím odísť, ale určite sa sem vrátim, čakám na ten Váš výsledok!!! :grinning:
10. dec 2007 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mandz, Matrinka drzim palce, aby to dopadlo len tak, ako si zelate a aby tie HCG cisielka boli pekne vysoke. :wink: Dajte nam potom vediet vysledok.
10. dec 2007 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nas este drzite v napati? :wink:
10. dec 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mam smutnu spravu, ja nic :frowning2: , dufam ze matrinka bude uspesnejsia
10. dec 2007 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy - moc ma to mrzi a vedz, ze viem ako Ti je...ako sa citis. Ale treba nacerpat silu a ist do dalsieho pokusu! Raz sa nam to musi podarit a podari, uvidis! Ved si to zasluzime!
10. dec 2007 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som tehotna :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
mam HCG 120 o 3 tyzdne na ultrazvuk...
mandy, je mi luto, ale treba verit ze to vyjde nabuduce :wink:
10. dec 2007 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matrinka - sa to dalo cakat, ked si si uz vycikala //! :grinning: Ale straaaasne moc gratulujem a tesim sa s Tebou, lebo taketo spravy davaju aj nam ostatnym nadej!
10. dec 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matrinka ... tak to je super. Gratulujem. Konecne nejaka dobra sprava.
Mandy ...neboj, urcite sa to podari nabuduce. Budem drzat palceky.

Pahu ... IUI by sa malo robit pri 2az troch folikoch. Ja som prvy krat mala styri a to mi doktor povedal,ze je to uz hranica. Ak by ich bolo viac, IUI by nerobil. Samozrejme, ze sa bavime o dozretych folikoch.
A co sa tyka 3 babuliek, zalezi hodne od stavby tvojho tela. Niekto by ich donosil bez problemov,ina zas nie. Je to velmi individualne.
10. dec 2007 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matrinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mandy :frowning2: nevadí, idete do ďalšieho pokusu, či nie? A kedy? Hneď tento mesiac?? :confused: :wink: Halvu hore a optimizmus :wink:

Fedra viem, Dr. mi niečo o tom hovoril, však dozrieť snáď stihli max 2-3 :grinning:
10. dec 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matrinka a taká si asi domotaná, že si do víťazných grafov dala 2 x ten svoj víťazný :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2007 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz sa neviem dockat, kedy konecne budeme aj my moct ist na dalsie IUI. Najhorsie je toto cakanie ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedra a kedy budete môcť ísť na ďalšie??? :grinning:
10. dec 2007 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok