Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

miri28
26. mar 2007

ahojte vsetky snažilky,
chcem poprosiť tie z vás, ktoré ste podstúpili, alebo ešte len podstúpite IUI, aby ste sa podelili o svoje skusenosti a priebeh tohto zákroku v konkrétnom centre. Najma by ma zaujímalo:
1.ci ste podstupili IUI bez stimulácie (a preco ste sa tak rozhodli,alebo preco vam to navrhol vas lekar),alebo so stimuláciou (aké lieky ste brali,ako ste sa citili, kolko ste platili)
2. v akom centre ste IUI podstupili
3. v kolkom dni MC vam bol vykonany zakrok
4. aku velkost malo vajicko predtym nez vam odporucili pichnut si injekciu na vyvolanie ovulky a ci je to podla vasich skusenosti aj den, ked mavate normalne ovulaciu
5. ci ste po zakroku lezali,a ako dlho
6. kolko IUI uz ste podstupili, a kedy ste boli uspesni, pripadne neuspesni
Dakujem velmi pekne uz dopredu za vsetky odpovede.
Ja som po prvom neuspesnom IUI bez stimulcie v centre Gyn-fiv BA.Zakrok mi robili 13 DC, injekciu pregnyl som si dala pichnut 11 DC, vajko malo 15 mm.po zakroku som brala utrogestan,rano a vecer 2 tabl.po zakroku som nelezala (myslim v centre, doma ano).ovulaciu mavm normalne 17-18 DC.

pahu
27. feb 2008

Aj ja tam idem vo štvrtok 6.3. ale na krv 😀 Úplne ráno a ty kedy?? 😉

zuzi01
27. feb 2008

Idem až na 11,30 hod. To sa asi nestretneme, no keď prídem domov z BA, dúfam, že ty už budeš mať pozitívny výsledok HCG.

fcielkafcielka
27. feb 2008

Ahojte, fedri - aj ja sa pridavam a drzkam palciaky. Ja oznamujem, ze nase 3. IUI bolo neuspesne a teda sme vypisali ziadost na IVF a cakame na schvalenie poistovnou. Vsetkym cakatelkam na // velmi silno drzim palce!

pahu
27. feb 2008

Zuzi 😀 Dakujem, dufam... 😉

Fcielka, dlhsie som uz o tebe necitala, no to je mi luto... A kym Vam schvalia IVF, budete este skusat IUI? 😀 😀

fedra
29. feb 2008

fcielka .... moja, tak to mi je luto.

ja som po IUI, tehu test 13/03 .... jaaaaaj

pahu
29. feb 2008

Fedri, myslím na teba 😀 Silno 😀

Kuk na môj grafík, ja som doteraz nikdy nemala BT 37,0 😀 Možno to niečo znamená 😉 A stále mám pocit, že mám tesne pred mrchou, nafúknutá maternica alebo vaječníky? Skrátka tlak v podbrušku 😀 😕
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

google
29. feb 2008

jejko pahu, to je super, ze vybehla - drzim palce, aby sa dlho dlho udrzala tam, kde je teraz 🙂

pahu
29. feb 2008

Google ďakujem aj ja držím palce mojej teplotke aby vybehla a držala 😀

A ty ako? 😕 😵

google
29. feb 2008

pahu bieda bieda, vidim to na anovulacny cyklus.

pahu
29. feb 2008

Google, a to ma mrzí.... 😒 Ja mám každý cyklus ovulačný a kľudne by som chcela zariadiť, aby som Vám zopár z mojich nepotrebných ovulácií darovala 😉 Dúfam že sa nerúham, mne by stačil iba jeden ovulačný, kedy by som otehotnela a ostatné sú vaše, aby ste mohli snažilkovať 😀

tittika
29. feb 2008

ahoj pahu mne sa drzi 37 neviem vlozit graf 😖 a ten tlak???presne ako opisujes ty 😀

pahu
29. feb 2008

Tittika a kde máš ten graf na fertility? 😉

zuzi01
29. feb 2008

Fedra, veľmi držim palce, aby sa vám to podarilo 🙂 🙂

pahu
29. feb 2008

Fedri fedri, ja už chcem mať to moje testovanie za sebou 😀 Aj ty? 😉

google
29. feb 2008

pahu tak mi posli poriadnu a plodnu ovulku 😀 😀

google
29. feb 2008

ja na tvojom mieste by som uz obiehala ceste mesto a hladala extra-super-turbo citlivy test co ukaze uz 8 DPO aspon tienik druhej ciarky 😀 😀 😀 😀 😀

pahu
29. feb 2008

Google s radosťou, tak zistím ktorá je plodná a posielam ju k tebe 😀

google
29. feb 2008

super chytaaaaaaam 😀
no co nelaka ta uz testovat? 😉

pahu
29. feb 2008

Google, budem v nedeľu ale viem že je zavčasu, lenže manžel má narodeniny, tak ak by HCG náhodou rýchlo vystúpilo, potešilo by 😉 Ale som realista a viem že na skutočný výsledok počkám do štvrtku, kedy idem na krvný test po tom mojom 2.IUI 😀

fedra
29. feb 2008

Babulky, dakujem ... budeme to potrebovat.
Sanca je ozaj malicka. Este ze aspon spermijky mame dobre. Bolo ich tolko dobrych,ze mi ich doktorka vkladala na 2 krat.

Pahu, to vies, ze tie 2 tyzdne budu najhorsie, bwe. Ale nejako to vydrzime, no nie 😉
Ty to uz mas za par ...
A netestuj skor ako na 12den po IUI ... do 11 dna ti este bude // ukazovat Pregnyl.

pahu
29. feb 2008

Fedri fakticky až 12 DPO? A ja som chcela skúšobne v nedeľu, čo je 10 DPO, lebo manžel má narodeniny 😠 Tak teraz neviem... ☹ Prečo ma na to nikto v centre neupozornil? 😠 😖

A vy ste mali také množstvo? Ty brďo! 😀 Tak držím palčeky, nech aspoň jeden vytrvalostník dopláve do cieľa 😀 😀 😀

fedra
29. feb 2008

No, mohol by si aspon jeden "chlapcek" najst cestu k tomu vajku 🙂

No neviem, ale 10den by to mohol byt este Pregnyl. Mne pri prvej IUI sarapatil este na 11 den ... a potom uz bol test negativny.
Pri druhej som na 10 den mala // ... slabe. Potom na dalsi den to bolo negativne a od 12 dna opat //, ktore kazdym testom silneli.

pahu
29. feb 2008

Fedri aj keď mi ho vlastne pichli 2 dni pred IUI? 😕

A jeden určite cestu nájde, ty mu tam zasvieť a vajíčko nech začne so striptízom 😀 😀 😀

fedra
29. feb 2008

a ozaj ... v CAR by ti povedali, ze testovat doma nemas, taketo testy nie su 100%.
Mne doktorka vravela, ze mali vela dievcat,co im test vysiel negativny a boli tehu a aj opacne ... take,co mali falosne pozitivny test.

pahu
29. feb 2008

Fedriii, pomoooc! 😀 Však uvidím aká bude teplotka a aj podľa toho sa zariadim. Fakticky som pred tým 37,0 nemala a teraz mám, takže počkám či stúpne alebo ostane takáto.... A aj ako sa budem cítiť.... 😵

fedra
29. feb 2008

Pregnyl sa picha vzdy 36 hodim pred IUI.
Je to taky casovac ovulky, aby sa nespustila prilis skoro a ani neskoro 😉

Neviem, mne sa tu dobre radi, aby si vydrzala ... a mozno ani sama tak dlho nevydrzim 😒
Skus testnut ... ak bude negativny,mas istotu ze Pregnyl uz telo vylucilo. A ked potom na druhy den najdes //, je to jasneeeeeeeeeeeeeeee 😎

fedra
29. feb 2008

teplotka je super !
Urcite sa hore udrzi .... 😉

pahu
29. feb 2008

Fedri, ty opica 😀 Ty buideš tiež testovať už od 10 DPO, uvidíš 😀 Minimálne ťa bude páliť ruka to skúsiť 😉 😎

fedra
29. feb 2008

no tak tomu ver .... ja to tak dlho nevydrzim cakat na krv. Ani nahodou 😀
Ja sa uz poznam. Vobec nepochybujem o tom,ze budem doma testovat .... na "radost" svojho manzela 😀
Ale ja to budem vidiet aj podla mrchy ... spusta sa mi presne na 28DC,ani den meskania. A mozem do seba pchat cokolvek,aj tak sa dostavi presne ako podla hodiniek.

fedra
29. feb 2008

zuzi ... a ty stimulujes na dalsiu IUI ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre