Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

miri28
26. mar 2007

ahojte vsetky snažilky,
chcem poprosiť tie z vás, ktoré ste podstúpili, alebo ešte len podstúpite IUI, aby ste sa podelili o svoje skusenosti a priebeh tohto zákroku v konkrétnom centre. Najma by ma zaujímalo:
1.ci ste podstupili IUI bez stimulácie (a preco ste sa tak rozhodli,alebo preco vam to navrhol vas lekar),alebo so stimuláciou (aké lieky ste brali,ako ste sa citili, kolko ste platili)
2. v akom centre ste IUI podstupili
3. v kolkom dni MC vam bol vykonany zakrok
4. aku velkost malo vajicko predtym nez vam odporucili pichnut si injekciu na vyvolanie ovulky a ci je to podla vasich skusenosti aj den, ked mavate normalne ovulaciu
5. ci ste po zakroku lezali,a ako dlho
6. kolko IUI uz ste podstupili, a kedy ste boli uspesni, pripadne neuspesni
Dakujem velmi pekne uz dopredu za vsetky odpovede.
Ja som po prvom neuspesnom IUI bez stimulcie v centre Gyn-fiv BA.Zakrok mi robili 13 DC, injekciu pregnyl som si dala pichnut 11 DC, vajko malo 15 mm.po zakroku som brala utrogestan,rano a vecer 2 tabl.po zakroku som nelezala (myslim v centre, doma ano).ovulaciu mavm normalne 17-18 DC.

zuzi01
3. mar 2008

Fedra, zatiaľ nemám injekcie ....asi mi predpíše teraz / mávala som dosť nízku sliznicu - možno v tom bol problém / - už som pila aj alchemilku / trochu mi to podvihla....

Bianka, keď odovzdá manžel spermie / hneď ráno / oni ich v labáku prečistia a ty ideš na zákrok asi o 2 hodiny
/ cca okolo 10,00 hod. /

fedra
3. mar 2008

bianka, aj ja som tak nacasovana.
Mrcha presne na 28 den .. ako hodinky. Ale zatial mi to je figu platne 😠

bianka30
3. mar 2008

fedra, aha, takze to bude zaujimave u nas nakolko nas SPG je len o tych pomalsich... ale snad aj ti vedia ako tak plavat... hehehe a snad sa neutopia... vsak uvidime.. 😲

bianka30
3. mar 2008

zuzi, to je fajn, aspon stihnem este ranajky u svokry... lebo mi sme s malinkeho mestecka od BA cca 20 km, tak to sa mi neoplati sa vracat domov. tak budem stimulovat u svokry( mimochodom asi najlepsia svokra na svete ) 😵

fedra
3. mar 2008

pomaha vraj aj kyselina listova.
A foliky sa ti tvoria na dobrej strane ?

zuzi01
3. mar 2008

Bianka, ja som rada, že mám problém ja a nie môj manžel, ten odpadáva pri pohľade na krv, nie keby mal podstúpiť nejaký zákrok... 😀
je pravda, že chlapi sú na tieto veci trochu hákliví...

fedra
3. mar 2008

a moj chudacik mi dokonca picha aj Pregnyl ... chuda moje,si tiez so mnou preskace 😝

zuzi01
3. mar 2008

Fedra, foliky sa tvoria asi na oboch stranách - myslím podľa toho, čo som počula pri ultrazvuku...
Aj ja so dosť bojím mimomaternicového .... ☹

zuzi01
3. mar 2008

Môj muž by skôr odpadol ako by mi mal pichnúť injekciu... 😀 😀

bianka30
3. mar 2008

no ja ked som povedala ze budem potrebovat pichnut inekciu... uz dlho som nevidela draheho tak vyteseneho... neviem o co mu ide, ale predsa len zajdem asi bud za kamoskou alebo na pohotovost...
ja sa bojim mimomaternicoveho viac ako dost... nejako ked si predstavim ze ja mam ovu, a panacikovia tam doplavaju neskoro...ze kde sa to uchyti ak sa to uchyti... ☹ ☹ ☹

fedra
3. mar 2008

neboj ... ved ten druhy je priechodny, nie ?
Aj ja sa bojim aby sa to neopakovalo ... ale my to nedokazeme ovplyvnit. Tak na to ani len nepomysli ....

zuzi01
3. mar 2008

Druhý bol priechodný......no na HSG som bola ešte v auguste...
Už som brala aj kyselinu listovú, babyplan, alchemilku...no nie všetko naraz
dokonca som bola aj na endo. - mám zníženú funkcie štítnej žľazy - to som sa dozvedela až v CAR

bianka30
3. mar 2008

zuzi skus este zeleny jacmen, zevraj je to super...

zuzi01
3. mar 2008

Musím ísť, prišiel manžel a je hladný ..... ešte sa možno večer zastavím 😉 😉

bianka30
3. mar 2008

babulky drzte sa idem este co to popracovat aj ked sa mi strasne nechce.

kakusa
4. mar 2008

Cau kocky, pahu sa este neozvala ako pozeram...
tan nas pekne napina🙂

fedra
4. mar 2008

Pahuuuuuuuuuuuuuuu .....

pahu
4. mar 2008
kakusa
4. mar 2008

Pahu,ale mne lekarka povedala, ze to na teste sa aj tak neukaze, ze aj ten krvny test je taky hranicny...tak co uvidis zajtra ti pekne krasne potvrdia fazulku v brusku....

bianka30
4. mar 2008

pahu...drzim palcoke...

fedra
4. mar 2008

a robila si aj test ?

kakusa
4. mar 2008

robila si a je tam jedna ciarka,ale mozno je to este skoro 😉

pahu
4. mar 2008

Kakus 😉 Ďakujem za nádej 😉 MYslím si že je tam stále nádej, síce iba 1%, ale je 😉 Však uvidíme, vo štvrtok idem na tú krv 😀

kakusa
4. mar 2008

Jasne, ze je, ved to by bolo, aby to nebolo🙂 😀 drzim pesticky& 😀

pahu
4. mar 2008

Ďakujem Kakus, tak si to 1% idem užiť 😀

kakusa
4. mar 2008

tak to ma byt

pahu
6. mar 2008

Ahojte IUI-ťáčky 😀 Naša téma si nezaslúži ľahnúť popolom, tak šup šup do písania 😉
Dnes som bola ráno na krvi-teste po 2.IUI, tak so mnou komunikujte 😀

skybaby
6. mar 2008

ahoj pahu, strasitaaansky ti drzim palce 😉 kedy budes mat vysledky?

kakusa
6. mar 2008

No Pahu uz je to tu...drzim strasne palceky...treba trosku povzbudit nas ostatne dobrou spravickou 😉

fedra
6. mar 2008

Ahoj Pahu ... drzim palceky.
Dufam ze to dobre dopadne ... uz by sa patrilo priniest nejaku dobru spraciku 🙂
Vysledky budu o 14.00 ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre