• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

24. júla 2015 
Ahojte babuľky, takže ani 2.IUI sa nám nepodarilo :unamused: Tento mesiac pauza, ideme mimo Slovenska a ten ďalší asi skúsime opäť :dizzy_face:
10. mar 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pahu ... tak bude drzat palceky dalsi mesiac
Mne uz sa to krati, som nervozna ako pes ... uz nech je stvrtok a vieme vysledok :unamused:
11. mar 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedri, a keď ti pošlem do IP číslo na môj mobil, dáš mi to vedieť do ďalekého Talianska??? :confused: :fearful: :dizzy_face:
11. mar 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahusatko tak to ma mrzi ale neva hlavu hore a bojujeme dalej moaj:slight_smile: :grinning:
11. mar 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu ... jasnacka ... ale rano som si robila test, a zial zazrak sa asi konat nebude :frowning2:
Bola tam len jedna / ... takze zajtra si asi len potvrdime,ze je to negativne.
Pekne zrelaxuj na dovolenke a naber novu silu :slight_smile:
12. mar 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajuska ďakujem :wink:

Fedri, nič nie je nemožné :dizzy_face: Budem na Vás myslieť a posielam ti to číslo na mňa :grinning:
12. mar 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedra, negatívny test nič neznamená - iba zbytočne dostaneš nervy....počkaj pekne na krv
Držím palce na zajtra :wink:
12. mar 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ... tak u nas definitivne potvrdeny negativny vysledok :frowning2:
13. mar 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebud smutnaaaaaa bude to ok..... :confounded: :frowning2: :wink:
13. mar 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. mar 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedrus je mi to luto ale ty si bojovnicka:slight_smile: :slight_smile: :grinning:
13. mar 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning: Fedri! Ty si smutná???? A prečo? Sme zdravé a musíme sa tešiť a byť pozitívne pre naše budúce miminká :grinning: Uvidíš, vyjde nám to :dizzy_face: Ja som niekde pred ovulkou, ale na lyžovačke som BT nemerala, takže iba podľa dnešnej BT :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c
18. mar 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pahu ... tak uz si spat ?
Dufam,ze si si poriadne oddychla.
Nuz, ci som ja az tak zdravucka ... takzo povedat. My prave stimulujeme na druhu IUI, 22/03 ideme na utz,tak potom dam vediet kedy bude samotne IUI.
18. mar 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedruška :confused: Nebuď smutnučká, však to by sme tu všetky iba smútili... Ber to ako život, ktorý plynie a prídu aj lepšie časy, miminkovské :wink:
18. mar 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dufam ... uz by aj bolo nacase,nech pride nieco pekne
18. mar 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedri! :fearful: :dizzy_face: neboj, sme na rade, takže do toho :wink: Ja by som mala mať uvulku veeeľmi čoskoro, tak si budeme držať palčeky navzájom :wink:
18. mar 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aky je postup pred IUI ?
21. mar 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dostanes lieky, ktore budes brat od 5 dna cyklu do 10 , potom folikolometria a krv a podla toho aky bude folik, tak zase pripadne folikulometria akrvicka a ked lekari uznaju, ze hormony v krvy a aj foliky su ok, tak si das pichnut injekciu a do 36 hodim by si mala ist na iui. To ranko pridete s partnerom, on odovzda spermie,ktore precistia a daju ti do vnutra len tie najfajnovejsie :wink: a asi tak o 2 hodky s avratite a tebe strieknu takou tenkou dlhou hadickou spermijky tam kam patria.:slight_smile:aspon u man to takto prebiehalo:slight_smile: :wink:
21. mar 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik kakuska,ja som od 5-10dna brala clostyl, na 12den mi robil folikulometriu mala som13mm a povedal ze si mam teraz v nedelu pichnut pregnyl to je16den. nebral mi ani krv. no a v utorok mam ist na ultrazvuk ci som mala ovulku. ale ked ta od pregnylu dojde na utorok v noci tak neviem ci mi stihne spravit IUI. a teraz neviem ci sa mame snazit doma alebo cakat na dokyho co povie
21. mar 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki ferda,
prepac az dnes som si pozrela tvoju otazku, pokial viem, kym nezacnes stimulaciu na IVF, berie sa to stale ako nic, neboj, nestratite ziadnu z moznosti, ale prajem ti aby vam vyslo IUI :grinning:
drzim palec, pekne sviatky vsetkym
22. mar 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
tak uz sme po prvom IUI. Všetko dopadlo dobre a čakáme na vysledky o 14 dní. Len veľmi ma polelo celý den podbruško, je to normálne??? :wink:
24. mar 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brise drzim palce.... :slight_smile: o bolesti neviem...iui je iba este mozno v plane... :wink:
24. mar 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brise, je to normálne, aj ja som to mala a prešlo mi to.
24. mar 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem kočky, troška ma to vystrašilo. a manžel si robi zo mna srandu že to už sa mimi uhniezduje - chlap, už ma otravoval aby som si zajtra kupila test, že určite to musí už ukázať. Bibiana a na kolké IUI si otehotnela???, inak drzím palce nech máš bezproblémové tehu a pôrod. :wink:
24. mar 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, takze podavam hlasenie : boli sme v sobotu a tiez vcera na utz v Heliose. Takze na pravej strane mame tri foliky. Vsetky tri pekne rovnako velke 21. Sliznica 11 mm ... zajtra rano ideme na dalsie IUI. Tak mi drzkajte palceky, nech sa aspon jedno vajicko nejako prebojuje. :wink:
25. mar 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra, neuveritelne silno moc ti drzim palceky a budem na teba mysliet... drzkaj sa. :dizzy_face:
25. mar 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra drzim palce....az zlepsis percenta iui :wink:
25. mar 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem ... ja sa vynasnazim.
Len sa trosku bojim lebo som nachladnuta ako pes. Ale nastasie som teplotu nemala,tak lekar povedal ze to urcite nebude vadit.

Bianka ... a ty ako po IUI ?
25. mar 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:
Bianka, tak dúfam že to vyšlo :wink:
Brise, aj ja som mala také bolesti, akoby tlaky v podbrušku, trvalo mi to dlhšie, myslím 3-4 dni :dizzy_face: Neboj...

Fedri, už sa neviem dočkať, pôjdeš potom domov či do robotky? :fearful: :wink:
25. mar 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra si beriem dovolenku.
Tak vam potom poreferujem vo stvrtok, dobre ?
Pomaly sa snazim uz sa ani nehybat, aby potvorky nepopraskali skor ako maju :slight_smile:
25. mar 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok