• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

24. júla 2015 
drzim palceky...
27. mar 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
t123, správny prístup :grinning:
27. mar 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
t123 az ten virus je pozitivy v krvicke :grinning: :grinning:
27. mar 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, mozem sa k vam pridat? Aj mna caka IUI (zatial prve), a lekar mi predpisal rovno Menopur - injekcie na stimulaciu. Mate s tym niekto skusenost? Co si uz dlhsiu dobu citat tuto temu, tak vacsinou beriete lieky...
31. mar 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj a vitaj medzi nami.
Ja som brala iba Clostil ... ale ja som nemavala nikdy problem s ovu, takze asi v tomto pripade netreba tak silnu stimulaciu. Ale urcite tvoj doktor vie najlepsie co robit ... neboj
A do ktoreho CAR chodis ?
31. mar 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jankita :wink:
Ja beriem clostil, Menopur by mi hrozil, iba ak by mi už clostil nezaberal :wink: Ja mávam ovulku každý mesiac, dostala som ho len kvôli stimulácii a rastu sliznice maternice pred IUI :wink:
31. mar 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pahu ... tak kedy idete na dalsiu IUI ?
31. mar 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj fedri :wink:
No, keď sa pozrieš na môj graf, vložím ho sem, tak asi hneď tento mesiac :wink: Mám na prd teplotky ale aj špiním už pomerne dlho, viem že to ešte nemohla byť mrcha tak dúfam že sa nejde objaviť žiadny problém :wink: :fearful: :dizzy_face: Takže čakám na mrchu a hneď nasadím clostil a ak by sa to tento mesiac nepodarilo, tak som sa s dokim bavila že sa ihneď objednám na 5 minutvú konzultáciu, skontrolujeme sliznicu a množstvo spermijok a hneď budem môcť skúšať v ten nasledujúci mesiac :wink: Bóžinku, napísala som to ako hotentot :grinning:
31. mar 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem fedra. Chodim do SPLNu v KE. Ovulku nemam uz asi 2 roky. Bola som aj na laparoskopii, to bolo vsetko OK.
31. mar 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankita ... tak to preto ti nasadili na stimulaciu nieco silnejsie. Neboj

pahu ... tak dufam,ze to bude bez problemu
Mne uz zacina sibat a dufam,ze bez psychickej ujmy prezijem tento tyzden. Hroza ... bwe
31. mar 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedri držkajte sa :wink: Zvládneš to, neboj :dizzy_face:

Jankita, vidíš, tak preto máš silnejšiu stimuláciu, lebo ja mám ovulku pravidelne aj bez liekov :dizzy_face:
31. mar 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Pahu, ale mne to pride fakt dost silne - 3-5 ampuliek denne. Nie je to davka ako pre kona? :sweat_smile: Trosku sa bojim hyperstimulacie.
1. apr 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janki, neboj sa, doktorka určite vie, čo si môže dovoliť... :wink: Pozri, ja by som žiadne lieky na ovulku nepotrebovala, ale napriek tomu ich do mňa cpú... Neboj, na folikulometrii zistia ako na tom si... Vieč si zatiaľ na začiatku a ak by to mala hroziť hyperstimuláciou, určite by dávky upravili :wink: :dizzy_face: Bojuj :wink:
1. apr 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a ako dlho trva uz samotna inseminacia? Citite pri tom nieco?
1. apr 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no trva to asi 5 minut a necitis nic, teda nic,,, je to ako keby si bola na vyestreni...

skus si precitat , pahu niekde pisala taky fajn clanok ako to cele prebieha, tiez som sa bala ale potom som zistila ze som nemala coho...
je to neprijemne... ale asi len trosku a je pravda ze ja som bola viac stiahnuta... ale ked som si uvedomila ze preco tam lezim s nohami hore a uvolnila sa tak to islo jedna radost...
1. apr 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...a nemozete dat link na ten clanok? alebo aspon stranu, kde sa to nachadza, ked je to v tejto teme?? vdaka...
1. apr 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka - myslela si toto na strane 65? Inak fakt neviem, nic ine som zatial nenasla.
1. apr 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano asi... ale neboj , naozaj to neboli... max.trosku neprijemny pocit ale nic to nieje, ked som to zvladla ja , tak urcite aj ty... a to je som dobry posero...
1. apr 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka - nemala si dnes testovat vysledok? Citam vas uz dlhsie... :slight_smile:
1. apr 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano , cakam do 14,00 aby som tam mohla zavoilat.
ale necitim sa tehu takze z toho asi nic nebude, aj testik mi vysiel negativny... :cry:
1. apr 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka ... tak aky je vysledok ???
1. apr 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedri, Bianka to má negatívne.... Ale dnes dostala vyjdrenie že majú schválenú žiadosť na IVF, takže čakajú na výsledky genetiky a potom šup a bude tehu :grinning:

Mandy a Misi z témy IVF... sú tehu, aj oni dnes boli na krvi :grinning:
1. apr 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak super ... ta jar asi fakt pomaha. Budem im drzat palceky, nech sa babulky v brusku udrzia
A Bianka to uz ma za par tiez ...
1. apr 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedri, a už aj my sme na rade, posielam ti telegram :grinning:
1. apr 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, prepacte, ze sa rovno takto spytam. Kolko vas vychadza liecba mesacne? Mne lekar podal info tak, ze to vyjde na 4 tis. mesacne, teraz citam v inej teme, ze 11,5 tis.
2. apr 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Janki :wink:
Čože? Za IUI? Pozri lieky na 3 mesiace vychádzajú cca 1.500,- - 2.000,- Sk + samotná IUI stojí 1.000,- Takže maximálne 2.000,- za mesiac... Ale neviem čo ti predpísal, ja mám 2x1 clostilbegyt 4-9DC, 1 injekciu pregnyl + 2x2 utrogestan... :wink:
2. apr 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No prave ten menopur - injekcie stoja 2500 Sk a vraj budem mat 4 balenia :angry: . Teraz som trosku v soku. A zakrok ma vyjde na 1500, cize dokopy 11.5 tisica. :frowning2: .
2. apr 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janki, ja som to mala presne tak isto ako pahu, a vyšlo mi to na 2 cykly a v lekarni som platila okolo 700,00 Skk, no ja som nereagovala na clostil tak mi na další cyklus doky predpisal merional-tiež sú to ampulky, mala som 10 ks a jeden stojí 385 skk, pichali mi ho 5-9 DC, čiže 5 mám ešte doma. je to cena bez preplatenia poistovne, pretože keby som chcela aby mi to poistovna preplatila, vraj v budúcnosti by mohli robit problémy pri schvalovaní IVF (síce už ho máme od 10/2007 schálené). tak by to vyšlo nejakých 62 Skk na jedno balenie.
2. apr 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ja fakt neviem. Tieto informacie mam od jednej holky, ktora u toho isteho lekara ako ja stimulovala na IVF menopurom. Pichala si 14 dni po 3 ampulky. A ked jedno balenie stoji 2500 Sk a je tam 10 ampuliek, tak len takato suma mi vychadza.
Baby, presnu informaciu budem mat v piatok. Jedna holka z KE tiez ide na IUI a bude si pichat menopur. Zatial mame rovnake informacie, takze cakame. Ona zacina v piatok, ja v nedohladne.
2. apr 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je síce pravda že ja som stimulovala pre IUI a chodím do GF v BA, takže u vás môžu byť iné ceny.
2. apr 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok