• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

24. júla 2015 
hej ... len tie IUI boli stale neuspesne :frowning2:
Teraz nas caka posledne IUI, ale 17/04 ideme do CAR vypisat ziadost na iVF. Bol by to fakt zazrak aby sa ten posledny pokus podaril
15. apr 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale zazraky su tu na to aby sa diali... takze dobre IVF si ako poistku mozes vypisat , ale nebudes ju potrebovat, tak som sa prave rozhodsla...
15. apr 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre si sa rozhodla ... :wink:
A vy uz idete rovno na IVF ? Kedy zacinas stimulovat ?
15. apr 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej... tak som sa rozhodla. chccela som to nechat az na jesen ale povedala som si ze naco stracat drahocenny cas..
neviem kedy zacnem ale 29 ideme k drabekovi na konzultaciu tak budem mudrejsa
15. apr 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka kedy si sa objednala, mna nechceli objednat :frowning2:
15. apr 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco nie ? ved si tehu?
ja som sa objednavala po nevydarenom IUI tusim 2 aprila.,
15. apr 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mate tak dlhu cakacku ???
A v akej poistovni ste mali ziadost ?
15. apr 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som cakala na poistovnu 6 tyzdnov, ale boli tam sviatky tak maju odpustene... drabek mal mesiac dovolenku...
15. apr 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ferdi nie, ale doky ma teraz nabitý program a asi som sa uz nezmestila :frowning2:
15. apr 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna porazi ak budem musiet tak dlho cakat :angry:
mandy, a ty este ides na utz do CAR ci uz k svojmu lekarovi ?
15. apr 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do CAR ale chcela som tam prejst do normalnej ambulky a to budem musiet pockat az pride doky z dovolenky :frowning2: ci ma vobec vezme
15. apr 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam vseobecnu poistovnu , mimochodom ked som volala na poistovnu vravela mi ta pani ze oni to uz davno poslali, takze neviem kde sa caka viac, ci v poistovni alebo v GF...
15. apr 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže s poisťovňou som sa už spojila, najneskôr budúci týždeň mi dajú vedieť čo a ako :wink: Musia preskúmať ako som u nich dlho a či im nie som nič dĺžna :wink: Takže v poisťovni majú na to lehotu 1 mesiac a potom sa ešte čaká v poradovníku v GynFive, nakoľko majú obmedzený počet schválených pacientiek v jednotlivých poisťovniach na mesiac :grinning:
15. apr 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam spolocnu ... ale budem ako pijavica ak to do mesiaca neschvalia :angry:
15. apr 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi ani nehovor.. ja som pocitala s tym ze v juni idem na to.. tak dufam ze sa mi to aj podari... nechcem dlho cakat, ved pridem o nervy ... aj o tie posledne co mi ostali...
15. apr 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu ... aku mas poistovnu ?
Tak to som nepocula, ze by v Heliose mali nejaky poradovnik.

mandy, chudatko nase ... nakoniec sa s tym bruskom ani nebudes mat kde uchylit :grinning:
15. apr 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka, ale Spoločná to dáva vedieť telefonicky pacientke a až potom to pošlú do Centra :wink: Fedri, povedala mi, že to u nich trvá maximálne 1 mesiac, neboj :dizzy_face:
15. apr 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je v pohode, ale ten poradovnik v GF ma stve...
15. apr 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky nebojte, bude ak horsie :slight_smile: a trpezlivost budete potrebovat, ani nebudete verit ze jej tolko mate :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianke, to už ale budeme čakať spolu, len teraz nech už schvália aj mňa :grinning:
15. apr 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode, neboj sa hlavne sa potom rychlo objednaj do GF, a budeme tesit spolu, tusim aj cyklus mame +-2 dni
15. apr 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy ... ja po 4xIUI a mimomaternicovom som si uz fakt trpezlivost vycerpala ... ale ja viem, zas ju docerpam. Co uz mam robit :frowning2:

Tak ja vas hadam dobehnem babenky s tou ziadostou :slight_smile:
15. apr 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedri neboj, dobehneš :grinning: Ja ti dám potom kontakt na tú doktorku v Spoločnej ZP, ktorá to má na starosti a budeš ju otravovať ako ja teraz :grinning:
15. apr 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa v Heliose pytala a tam mi povedali, ze hned ako pride schvalena ziadost, mozem zacat so stimulaciou ... dufam. Ved uz to mame vyratane, nie Pahu ??? :slight_smile:
15. apr 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to budem .... :grinning:
15. apr 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ferdi, ja som po 3xIUI neuspesnych a to nebolo v porovnani s cakanim na tieto testy nic, 14 dni po ET a 21 po pozitivnej krvicke :frowning2:
15. apr 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedri, mám problém, v mojom centre sa ešte dosť dlho čaká na termín... Ja sa tam dostanem asi až na jeseň... Ale do vtedy môžem skúšať IUI :wink:
15. apr 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si to zazila, ked som cakala na vysledky ci je to mimomater., cele sa to tahalo 2 tyzdne ... HCG stale rastlo, krvacala som ... kazdy druhy den som chodila do CAR na kontrolu ... no hroza. Bwe ... toho sa bojim asi najviac, ze pri IVF by sa to mohlo zopakovat. Tak to uz neviem ako by som prezivala ...
kazda jedna z nas toho ma asi v urcitej faze dost :confounded: , no co narobime
15. apr 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu ???
to mi ani nehovor ... to musis cakat az do jesene ?
15. apr 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedri asi áno ale ak by sa uvoľnilo miesto skôr, išlo by to aj skôr :wink: Doki mi povedal, že určite až niekedy v 2.polroku, tak som si radšej povedala že na jeseň, aby som potom nebola nedočkavá :grinning:
15. apr 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok