Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

miri28
26. mar 2007

ahojte vsetky snažilky,
chcem poprosiť tie z vás, ktoré ste podstúpili, alebo ešte len podstúpite IUI, aby ste sa podelili o svoje skusenosti a priebeh tohto zákroku v konkrétnom centre. Najma by ma zaujímalo:
1.ci ste podstupili IUI bez stimulácie (a preco ste sa tak rozhodli,alebo preco vam to navrhol vas lekar),alebo so stimuláciou (aké lieky ste brali,ako ste sa citili, kolko ste platili)
2. v akom centre ste IUI podstupili
3. v kolkom dni MC vam bol vykonany zakrok
4. aku velkost malo vajicko predtym nez vam odporucili pichnut si injekciu na vyvolanie ovulky a ci je to podla vasich skusenosti aj den, ked mavate normalne ovulaciu
5. ci ste po zakroku lezali,a ako dlho
6. kolko IUI uz ste podstupili, a kedy ste boli uspesni, pripadne neuspesni
Dakujem velmi pekne uz dopredu za vsetky odpovede.
Ja som po prvom neuspesnom IUI bez stimulcie v centre Gyn-fiv BA.Zakrok mi robili 13 DC, injekciu pregnyl som si dala pichnut 11 DC, vajko malo 15 mm.po zakroku som brala utrogestan,rano a vecer 2 tabl.po zakroku som nelezala (myslim v centre, doma ano).ovulaciu mavm normalne 17-18 DC.

erikae
24. sep 2007

tak sa drz adulik, neboj dva tyzdne ubehnu, ani sa nenazdas 🙂

adulik16
24. sep 2007

Dakujem Vam baby,ste strasne zlate🙂, ja viem, ze by som nemala, ale strasne v to verim, ze sa to teraz podari. Bolo to teraz moje prve IUI. Aj vy ste si mali utrogestan vkladat dve tabletky rano a vecer?

fedra
24. sep 2007

Utrogestan som brala aj ja.

fcielkafcielka
24. sep 2007

Ja som brala Duphaston.

lumah
24. sep 2007

ahojte kočky!
Ja som bola na IUI v piatok-už tretí raz.

lumah
24. sep 2007

ajuska, to že ta bolia prsia a máš pocit ako red mrchou je v pohode-príznaky tehotenstva sú presne také isté ako pred mrchou. Akurát na prsiach môžu byť výraznejši žilky a to znamená že by si mohla byť tehotná. 😀

fcielkafcielka
24. sep 2007

lumah - tak budem drzat palceky, aby platilo - do tretice vsetko dobre!!!

erikae
24. sep 2007

adulik presne 2 x utrog. rano, a 2 vecer 🙂

ajuska212
24. sep 2007

lumah ahojcek tak mrcha este neprisla ale dnes rano som si robila v robote HCG a vyslo mi to negativne...takze tehulka nie som☹som trosku sklamana lebo sice bola som pripravena ze na prvy krat je 15%sanca ale dufala som☹no zajtra idem do Blavy na konzultaciu co dalej...tak uvidim...

ajuska212
24. sep 2007

lumah este by som sa ta spytala ked si po IUI si aj doma alebo chodis do roboty??

fcielkafcielka
25. sep 2007

Fedra, tak ako? Od rana ta tu vyzeram...

fedra
25. sep 2007

Ahoj ... vcera som bola na krvicke,no vysledok budem vediet az dnes o 15.00 hod. Ale od vcera krvacam,tak neviem ako to dopadne ☹

fcielkafcielka
25. sep 2007

Neboj, krvacanie este nemusi znamenat, ze nie si tehu... Tak musim nejako vydrzat do 15.00h, dj urcite vediet a do vtedy tuho tuho drzim paste!!!

fedra
25. sep 2007

dik ... dam vediet.
Dufam,ze vsetkych tych 6 testov nebolo falosnych ...

pipika
25. sep 2007

Fedra,myslim na teba a velmi drzim palce.Dopadne to dobre,verim tomu.

lumah
25. sep 2007

ajuska bola som raz doma, raz som išla rovno do roboty a tretí raz som zas bola doma, ale som neležala, mala som dovolenku kvoli nejakému vybavovaniu ešte.Ale teraz naposledy sa mi trochu ťažko chodilo, som mala všetko citlivé dole.

adulik16
25. sep 2007

Fedra, tak ako?

fedra
25. sep 2007

vysledky mat dnes este nebudem, maju problem v labaku.
Dam vediet zajtra.

fcielkafcielka
25. sep 2007

Do kelu, nam spadol server, tak som sa nervozna dostala na net az teraz..a oni maju problem v labaku? 🙂 Tak este dalej drzim palceky a daj vediet. Pa, pa.

ajuska212
1. okt 2007

ahojte babulky tak od dnes beriem clostilbegyt v piatok pojdem na krv a sono poobede zavolam o 14,00 predpokladam ze mi povedia v sobotu si pichnite pregnyl a v pondelok pridete na IUI...presne takto to bolo minuly mesiac 😀

ajuska212
1. okt 2007

fedra no co teda ako sa mas???co je s tymi vysledkami????

adulik16
1. okt 2007

ahoj ajuska,ja som toto absolvovala pred tyzdnom, teraz si vkladam uz tyzden utrogestan a v pondelok o tyzden idem na tehotensky test...chcela som sa ta spytat, pises, ze si bola na IUI aj minuly mesiac, to sa moze ist normalne kazdy mesiac alebo musi byt nejaka pauza?Ja uz pocitam s tym, ze mi to teraz nevyjde (bola to moja prva IUI),tak ci by som hned mohla dalsi mesiac znova ist na IUI.

ajuska212
1. okt 2007

adulik no mne doktorka povedala ze je vhodne vyskusat 3krat a potom si mame rozmysliet IVF....ja strasne verim ze teraz nam to na 100%vyjde...ked som bola minuly mesiac bola som pripravena na to ze je to len 15%sanca....ale je to individualne a zazraky sa deju🙂tak adulik hlavu hore ver a dufaj 😀

adulik16
1. okt 2007

Ved ja dufam🙂dakujem za povzbudenie,ale predsa len,ak by to nevyslo,nechcem zase niekolko mesiacov cakat, ale chcem sa do toho znova pustit, nechcem uz cakat, cakala som a snazime sa uz skoro tri roky..ja som uz hrozne nedockava a najradsej by som si uz teraz spravila test, ale viem, ze by to bolo zbytocne. Chodis prosim ta do Gyn-fivu, ci niekde inde?

ajuska212
1. okt 2007

ano adulik treba verit a dufat...test ti je uplne zbytocny robit je to vyhodenie penazi...strasne ti budem drzat palce....aj ja uz dlho cakam 6,5roka...ale je pravda ze ja som zacala potom skoncila...a zase zacala a zase skoncila...ale teraz ziadna pauza ziadne cakanie uz to dotiahnem do konca...a verim ze to vyjde...zasluzim si to....ano chodim do GF

adulik16
1. okt 2007

Ja to mam podobne,tiez som zacala-skoncila asi po tretej navsteve Gyn-fivu.Teraz to uz aj ja chcem dotiahnut do konca, aj ja ti strasne drzim palceky,nech ti to uz teraz vyjde🙂este prosim ta jedna otazka, ked pojdem v pondelok rano na krv, vysledok mi asi hned nepovedia, ze?Budem si musiet poobede volat?Stetnem sa aj s mojim doktorom, ci to bude len klasicky odber krvi?

ajuska212
1. okt 2007

vies co myslim ze to bude klasicky odber pojdes domov a poobede o 14,00 budes mat volat...totiz to ja som po tych 14 dnoch nebola na krvi az na 15 den som uz s vysledkom ze som neni tehotna isla hned na kozultaciu co dalej...ja som zdravotna sestra takze som si zobrala v robote krv na 14 den a isla som na druhy den na konzultaciu....no v piatok idem na krv a na sono na sobotu mi vychadza 10 den...a uvidim co mi v piatok povedia poobede....

fcielkafcielka
2. okt 2007

Ahojte...neviete co je s Fedrou?

ajuska212
2. okt 2007

veru neviem neozvala sa stale na nu myslim.....snad je vsetko ok....

ajuska212
2. okt 2007

fcielkafcielka zistila som ze dnes fedru operuju potvrdili jej mimomaternicove tehotenstvo....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre