Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

miri28
26. mar 2007

ahojte vsetky snažilky,
chcem poprosiť tie z vás, ktoré ste podstúpili, alebo ešte len podstúpite IUI, aby ste sa podelili o svoje skusenosti a priebeh tohto zákroku v konkrétnom centre. Najma by ma zaujímalo:
1.ci ste podstupili IUI bez stimulácie (a preco ste sa tak rozhodli,alebo preco vam to navrhol vas lekar),alebo so stimuláciou (aké lieky ste brali,ako ste sa citili, kolko ste platili)
2. v akom centre ste IUI podstupili
3. v kolkom dni MC vam bol vykonany zakrok
4. aku velkost malo vajicko predtym nez vam odporucili pichnut si injekciu na vyvolanie ovulky a ci je to podla vasich skusenosti aj den, ked mavate normalne ovulaciu
5. ci ste po zakroku lezali,a ako dlho
6. kolko IUI uz ste podstupili, a kedy ste boli uspesni, pripadne neuspesni
Dakujem velmi pekne uz dopredu za vsetky odpovede.
Ja som po prvom neuspesnom IUI bez stimulcie v centre Gyn-fiv BA.Zakrok mi robili 13 DC, injekciu pregnyl som si dala pichnut 11 DC, vajko malo 15 mm.po zakroku som brala utrogestan,rano a vecer 2 tabl.po zakroku som nelezala (myslim v centre, doma ano).ovulaciu mavm normalne 17-18 DC.

bibianna
9. dec 2007

Ja som nebola na laparke ani na hcg. Zistili mi nepriehodný hlien v krčku, ináč všetko mám v poriadku. Ja som po 2. IUI. Kedy ideš na test?

lauritka
9. dec 2007

matrinka gratulujem 😉 to sa ide na krv, ked uz vies, ze tam nieco bude hihhihi. ja som isla vytesena 🙂

fcielkafcielka
9. dec 2007

Matrinka - strasne moc moc gratulujem! 😉

matrinka
9. dec 2007

baby, dik 😉 ale zatial to nemam potvrdene z krvi, takze este sa vytesujem tak potichucky... asi najdolezitejsi bude ultrazvuk, ci je fazulka tam kde ma byt...

lauritka
9. dec 2007

matri mas pravdu 😉 ja som tiez neprestala byt kludna ani po potvrdeni tehu. 🙂 pekny vecer

pahu
10. dec 2007

Ahojte, žiadne novinky?? Lauritka ty dnes nejdeš náhodou na krv?? 😀

Bibi, ja idem na krv 19.12., dúfam že dostanem darček 😉

matrinka
10. dec 2007

Dobre ranko,
tak som bola rano na krv, volat mam po 14:00...sa neviem dockat 🙂
mandy55 - bola si na odbere?
bibiana - do akeho centra chodis? dufam ze ti HCG pekne narastlo...

lauritka
10. dec 2007

pahu ja idem zajtra na uzv :D

mandy55
10. dec 2007

ahojte, bola som na odbere a prekvapilo ma ako malo zien tam bolo 🙂
tiez mam volat po 14, esteze mam tolko prace, inak by som bola cela nedockava, tak matri drzim nam palec, nech to mame potvrdene 😀 zatial cauko, potom daj vediet vysledok

lauritka
10. dec 2007

drzte sa mandy a matrinka, nech mate pekne cisielka ;)

matrinka
10. dec 2007

lauritka, v ktorom tyzdni sa chodi 1x na UZV?
mandy - aj ja som bola prekvapena, ze hned ako som prisla bola som na rade...

pahu
10. dec 2007

Matrinka, Mandy, myslím na Vás 😵

mandy55
10. dec 2007

pahu dakujeme, lauritka tiez ma to zaujima, nech viem kolko nezbednikov sa uchytilo 🙂

matrinka
10. dec 2007

no ved to mandy, aj ja som zvedava ved som mala 3 folikuly 🤐 mne by stacilo aj jedno 😀
vraj aj vyska HCG by mala napovedat ci ich je tam jedno alebo viac, nieje tak Lauritka?
baby inak dik ze na nas myslite 😉

lauritka
10. dec 2007

ano matrinka ;)

pahu
10. dec 2007

Lauritka prepáč ale evidujem že niečo ťa čaká, len som sa nejako poplietla 😉

Mandy, koľko si mala zrelých folíkov??? 😕

Matrinka, to je dosť, teda ale ak by sa uchytili všetky 3, vraj by nám to zobrali... Je to pravda?? 🤐

Ja som totiž mala 2 dni pred tým 2x18mm, 2x16mm a niekoľko 14mm.... Dosť veľa 😖

mandy55
10. dec 2007

babulky ja vobec neviem ako boli velke, doktorka mi horkotazko povedala ze ich je 6, tak dufam, ze bude vsetko v poriadku a v pripade ze sa uchytia 2 tak nebudu nic robit 😒 laritka a kedy sa teda robi 1 UZV

pahu
10. dec 2007

Už iba 2 hodinky 😀 Ja sa už chcem s vami tešiť 😀 😀 😀 Držím palčeky,... 🤐

pahu
10. dec 2007

Mandy, Matrinka, o chvíľu musím odísť, ale určite sa sem vrátim, čakám na ten Váš výsledok!!! 😀

fcielkafcielka
10. dec 2007

Mandz, Matrinka drzim palce, aby to dopadlo len tak, ako si zelate a aby tie HCG cisielka boli pekne vysoke. 😉 Dajte nam potom vediet vysledok.

fcielkafcielka
10. dec 2007

Tak nas este drzite v napati? 😉

mandy55
10. dec 2007

tak mam smutnu spravu, ja nic ☹ , dufam ze matrinka bude uspesnejsia

fcielkafcielka
10. dec 2007

mandy - moc ma to mrzi a vedz, ze viem ako Ti je...ako sa citis. Ale treba nacerpat silu a ist do dalsieho pokusu! Raz sa nam to musi podarit a podari, uvidis! Ved si to zasluzime!

matrinka
10. dec 2007

baby som tehotna 😀 😀 😵 😵
mam HCG 120 o 3 tyzdne na ultrazvuk...
mandy, je mi luto, ale treba verit ze to vyjde nabuduce 😉

fcielkafcielka
10. dec 2007

matrinka - sa to dalo cakat, ked si si uz vycikala //! 😀 Ale straaaasne moc gratulujem a tesim sa s Tebou, lebo taketo spravy davaju aj nam ostatnym nadej!

fedra
10. dec 2007

matrinka ... tak to je super. Gratulujem. Konecne nejaka dobra sprava.
Mandy ...neboj, urcite sa to podari nabuduce. Budem drzat palceky.

Pahu ... IUI by sa malo robit pri 2az troch folikoch. Ja som prvy krat mala styri a to mi doktor povedal,ze je to uz hranica. Ak by ich bolo viac, IUI by nerobil. Samozrejme, ze sa bavime o dozretych folikoch.
A co sa tyka 3 babuliek, zalezi hodne od stavby tvojho tela. Niekto by ich donosil bez problemov,ina zas nie. Je to velmi individualne.

pahu
10. dec 2007

Matrinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! 😀 😀 😀 😀 😀

Mandy ☹ nevadí, idete do ďalšieho pokusu, či nie? A kedy? Hneď tento mesiac?? 😕 😉 Halvu hore a optimizmus 😉

Fedra viem, Dr. mi niečo o tom hovoril, však dozrieť snáď stihli max 2-3 😀

pahu
10. dec 2007

Matrinka a taká si asi domotaná, že si do víťazných grafov dala 2 x ten svoj víťazný 😀 😀 😀

fedra
10. dec 2007

ja uz sa neviem dockat, kedy konecne budeme aj my moct ist na dalsie IUI. Najhorsie je toto cakanie ... 😝

pahu
10. dec 2007

Fedra a kedy budete môcť ísť na ďalšie??? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre