Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

miri28
26. mar 2007

ahojte vsetky snažilky,
chcem poprosiť tie z vás, ktoré ste podstúpili, alebo ešte len podstúpite IUI, aby ste sa podelili o svoje skusenosti a priebeh tohto zákroku v konkrétnom centre. Najma by ma zaujímalo:
1.ci ste podstupili IUI bez stimulácie (a preco ste sa tak rozhodli,alebo preco vam to navrhol vas lekar),alebo so stimuláciou (aké lieky ste brali,ako ste sa citili, kolko ste platili)
2. v akom centre ste IUI podstupili
3. v kolkom dni MC vam bol vykonany zakrok
4. aku velkost malo vajicko predtym nez vam odporucili pichnut si injekciu na vyvolanie ovulky a ci je to podla vasich skusenosti aj den, ked mavate normalne ovulaciu
5. ci ste po zakroku lezali,a ako dlho
6. kolko IUI uz ste podstupili, a kedy ste boli uspesni, pripadne neuspesni
Dakujem velmi pekne uz dopredu za vsetky odpovede.
Ja som po prvom neuspesnom IUI bez stimulcie v centre Gyn-fiv BA.Zakrok mi robili 13 DC, injekciu pregnyl som si dala pichnut 11 DC, vajko malo 15 mm.po zakroku som brala utrogestan,rano a vecer 2 tabl.po zakroku som nelezala (myslim v centre, doma ano).ovulaciu mavm normalne 17-18 DC.

pahu
10. mar 2008

Ahojte babuľky, takže ani 2.IUI sa nám nepodarilo 😒 Tento mesiac pauza, ideme mimo Slovenska a ten ďalší asi skúsime opäť 😵

fedra
11. mar 2008

ahoj pahu ... tak bude drzat palceky dalsi mesiac
Mne uz sa to krati, som nervozna ako pes ... uz nech je stvrtok a vieme vysledok 😒

pahu
11. mar 2008

Fedri, a keď ti pošlem do IP číslo na môj mobil, dáš mi to vedieť do ďalekého Talianska??? 😕 😨 😵

ajuska212
11. mar 2008

pahusatko tak to ma mrzi ale neva hlavu hore a bojujeme dalej moaj🙂 😀

fedra
12. mar 2008

Pahu ... jasnacka ... ale rano som si robila test, a zial zazrak sa asi konat nebude ☹
Bola tam len jedna / ... takze zajtra si asi len potvrdime,ze je to negativne.
Pekne zrelaxuj na dovolenke a naber novu silu 🙂

pahu
12. mar 2008

Ajuska ďakujem 😉

Fedri, nič nie je nemožné 😵 Budem na Vás myslieť a posielam ti to číslo na mňa 😀

zuzi01
12. mar 2008

Fedra, negatívny test nič neznamená - iba zbytočne dostaneš nervy....počkaj pekne na krv
Držím palce na zajtra 😉

fedra
13. mar 2008

Ahojte ... tak u nas definitivne potvrdeny negativny vysledok ☹

bianka30
13. mar 2008

nebud smutnaaaaaa bude to ok..... 😖 ☹ 😉

kakusa
13. mar 2008

ajuska212
13. mar 2008

Fedrus je mi to luto ale ty si bojovnicka🙂 🙂 😀

pahu
18. mar 2008

Ahojte 😀 Fedri! Ty si smutná???? A prečo? Sme zdravé a musíme sa tešiť a byť pozitívne pre naše budúce miminká 😀 Uvidíš, vyjde nám to 😵 Ja som niekde pred ovulkou, ale na lyžovačke som BT nemerala, takže iba podľa dnešnej BT 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

fedra
18. mar 2008

ahoj pahu ... tak uz si spat ?
Dufam,ze si si poriadne oddychla.
Nuz, ci som ja az tak zdravucka ... takzo povedat. My prave stimulujeme na druhu IUI, 22/03 ideme na utz,tak potom dam vediet kedy bude samotne IUI.

pahu
18. mar 2008

Fedruška 😕 Nebuď smutnučká, však to by sme tu všetky iba smútili... Ber to ako život, ktorý plynie a prídu aj lepšie časy, miminkovské 😉

fedra
18. mar 2008

to dufam ... uz by aj bolo nacase,nech pride nieco pekne

pahu
18. mar 2008

Fedri! 😨 😵 neboj, sme na rade, takže do toho 😉 Ja by som mala mať uvulku veeeľmi čoskoro, tak si budeme držať palčeky navzájom 😉

nathalinocka
21. mar 2008

ahojte, aky je postup pred IUI ?

kakusa
21. mar 2008

No dostanes lieky, ktore budes brat od 5 dna cyklu do 10 , potom folikolometria a krv a podla toho aky bude folik, tak zase pripadne folikulometria akrvicka a ked lekari uznaju, ze hormony v krvy a aj foliky su ok, tak si das pichnut injekciu a do 36 hodim by si mala ist na iui. To ranko pridete s partnerom, on odovzda spermie,ktore precistia a daju ti do vnutra len tie najfajnovejsie 😉 a asi tak o 2 hodky s avratite a tebe strieknu takou tenkou dlhou hadickou spermijky tam kam patria.🙂aspon u man to takto prebiehalo🙂 😉

nathalinocka
21. mar 2008

dik kakuska,ja som od 5-10dna brala clostyl, na 12den mi robil folikulometriu mala som13mm a povedal ze si mam teraz v nedelu pichnut pregnyl to je16den. nebral mi ani krv. no a v utorok mam ist na ultrazvuk ci som mala ovulku. ale ked ta od pregnylu dojde na utorok v noci tak neviem ci mi stihne spravit IUI. a teraz neviem ci sa mame snazit doma alebo cakat na dokyho co povie

mandy55
22. mar 2008

ahojki ferda,
prepac az dnes som si pozrela tvoju otazku, pokial viem, kym nezacnes stimulaciu na IVF, berie sa to stale ako nic, neboj, nestratite ziadnu z moznosti, ale prajem ti aby vam vyslo IUI 😀
drzim palec, pekne sviatky vsetkym

brise
24. mar 2008

Ahojte 😉
tak uz sme po prvom IUI. Všetko dopadlo dobre a čakáme na vysledky o 14 dní. Len veľmi ma polelo celý den podbruško, je to normálne??? 😉

smejka
24. mar 2008

brise drzim palce.... 🙂 o bolesti neviem...iui je iba este mozno v plane... 😉

bibianna
24. mar 2008

brise, je to normálne, aj ja som to mala a prešlo mi to.

brise
24. mar 2008

Ďakujem kočky, troška ma to vystrašilo. a manžel si robi zo mna srandu že to už sa mimi uhniezduje - chlap, už ma otravoval aby som si zajtra kupila test, že určite to musí už ukázať. Bibiana a na kolké IUI si otehotnela???, inak drzím palce nech máš bezproblémové tehu a pôrod. 😉

fedra
25. mar 2008

Ahojte kocky, takze podavam hlasenie : boli sme v sobotu a tiez vcera na utz v Heliose. Takze na pravej strane mame tri foliky. Vsetky tri pekne rovnako velke 21. Sliznica 11 mm ... zajtra rano ideme na dalsie IUI. Tak mi drzkajte palceky, nech sa aspon jedno vajicko nejako prebojuje. 😉

bianka30
25. mar 2008

fedra, neuveritelne silno moc ti drzim palceky a budem na teba mysliet... drzkaj sa. 😵

smejka
25. mar 2008

fedra drzim palce....az zlepsis percenta iui 😉

fedra
25. mar 2008

Dakujem ... ja sa vynasnazim.
Len sa trosku bojim lebo som nachladnuta ako pes. Ale nastasie som teplotu nemala,tak lekar povedal ze to urcite nebude vadit.

Bianka ... a ty ako po IUI ?

pahu
25. mar 2008

Ahojte 😀
Bianka, tak dúfam že to vyšlo 😉
Brise, aj ja som mala také bolesti, akoby tlaky v podbrušku, trvalo mi to dlhšie, myslím 3-4 dni 😵 Neboj...

Fedri, už sa neviem dočkať, pôjdeš potom domov či do robotky? 😨 😉

fedra
25. mar 2008

Zajtra si beriem dovolenku.
Tak vam potom poreferujem vo stvrtok, dobre ?
Pomaly sa snazim uz sa ani nehybat, aby potvorky nepopraskali skor ako maju 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre