Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

miri28
26. mar 2007

ahojte vsetky snažilky,
chcem poprosiť tie z vás, ktoré ste podstúpili, alebo ešte len podstúpite IUI, aby ste sa podelili o svoje skusenosti a priebeh tohto zákroku v konkrétnom centre. Najma by ma zaujímalo:
1.ci ste podstupili IUI bez stimulácie (a preco ste sa tak rozhodli,alebo preco vam to navrhol vas lekar),alebo so stimuláciou (aké lieky ste brali,ako ste sa citili, kolko ste platili)
2. v akom centre ste IUI podstupili
3. v kolkom dni MC vam bol vykonany zakrok
4. aku velkost malo vajicko predtym nez vam odporucili pichnut si injekciu na vyvolanie ovulky a ci je to podla vasich skusenosti aj den, ked mavate normalne ovulaciu
5. ci ste po zakroku lezali,a ako dlho
6. kolko IUI uz ste podstupili, a kedy ste boli uspesni, pripadne neuspesni
Dakujem velmi pekne uz dopredu za vsetky odpovede.
Ja som po prvom neuspesnom IUI bez stimulcie v centre Gyn-fiv BA.Zakrok mi robili 13 DC, injekciu pregnyl som si dala pichnut 11 DC, vajko malo 15 mm.po zakroku som brala utrogestan,rano a vecer 2 tabl.po zakroku som nelezala (myslim v centre, doma ano).ovulaciu mavm normalne 17-18 DC.

jankita
15. máj 2008

no tak to by uz bolo asi mojmu blondakovi podozrive 😀

vierka
15. máj 2008

jankita - to by asi bolo 😀

janinkane
15. máj 2008

ahojte....
jankita...ahoj ..ako sa máš???

pahu
15. máj 2008

Ahojte, nejako nám to tu stagnuje 😀

jankita
15. máj 2008

Ahoj janiii - no mam sa vtipne. Mam anginu, ale nemozem brat ziadne lieky, lebo neviem, ci som tehu. takze to musim prechodit.
vierka - no a co potom svokrovci? Oni nevedia, ze to bol lekarov omyl. By nas hned vydedili 😀 .

pahu
15. máj 2008

Janki, to by bola sranda 😀 A hlavne sa poriadne vylieč. Si doma? Dúfam že nepracuješ 😠 😵

jankita
15. máj 2008

No, skus hadat. Jasne ze pracujem 😀 . Ale uz som oznamila kolegovcom, ze keby mi bolo horsie, idem sa dat vypisat. Nemozem teraz velmi hazardovat, ze? Teraz, ked sme tehu...

pahu
15. máj 2008

Janki, hlavne si sa mala dať hneď vypísať... Telo je oslabené, musí bojovať s chorobou a ešte aj uživiť budúce mimi, to je priveľká záťaž popri práci... 😠 Šup, choď si pekne lažkať domov, kašli na robotu, nie je až taká dôležitá ako mimi 😉

jankita
15. máj 2008

Keby to slo len tak, ale dnes mame vela ludi, nemozem odist. Ale zatial sa drzim celkom v pohode. Ty si tiez v praci?

vierka
15. máj 2008

jankita - to by ste opadli skoro ako ten par v cechach, ze chlap si nebol isty ci to je jeho dieta, tak dal spravit testy - dieta nebolo jeho, doma hned ohena na streche a nakoniec sa prislo na to, ze to nie je ani jej dieta 😀 😀 😀

pahu - a ty sa ako dnes citis??? 😀

pahu
15. máj 2008

Janki, aspoň skús skôr odísť 😉
Vierka, úplne normálne, ako vo všedný deň 😀 Žiadne bolesti, príznaky, nič... 😉

jankita
15. máj 2008

pahu, ty mas foto. teraz si si ho dala?
vierka - tak moje by bolo, len by sa mi asi blbo vysvetlovala, ako sa mi mohol narodit cernosko... Hadam nevymenili aj maternicu.

pahu
15. máj 2008

Jankit, ja som mala inú foto, v zimnej čiapke, tak som ju vyletnila 😀

jankita
15. máj 2008

Anooo, hned som vedela, ze nieco je ine. Len som ta nespoznala. Ja by som svoju tiez mala zmenit. Teraz mam cerveny melir 😀

pahu
15. máj 2008

Janki, tak šup šup, aktualizuj sa 😀

jankita
15. máj 2008

Musim povedat manzelikovi, aby ma najrpv odfotil, potom zmensil foto a tak to sem vlozil 🙂. Este s cervenou hlavou nemam fotku 😀

pahu
15. máj 2008

No tak Janki a ako to, že ešte nemáš žiadnu červenú hlavičku? Ako dlho už máš ten melír? 😕

jankita
15. máj 2008

Dva dni 😀 .

pahu
15. máj 2008

Aháááá, tak potom oki 😀

jankita
15. máj 2008

Na tejto fotke, ktoru tu mam teraz, mam este blondavy melir. Teraz som to troska zmenila. A samozrejme, mam uplne iny uces. Mam kucerave vlasy, takze mi kazdy vlas stoji inak - no, ukazkove vrabcie hniezdo 😠 😀

pahu
15. máj 2008

Už som späť z obedu, je tu niekto?

mandy55
15. máj 2008

teda Pahu aka si kocka bez ciapky 🙂 taka pekna letma fotecka

pahu
15. máj 2008

Mandy, vy ste ku mne také zlaté 😀 A ako ste na to prišli z takej malej fotky 😀

mandy55
15. máj 2008

mas hole ramienko 🙂

pahu
15. máj 2008

A vieš že nemám? Idem nájsť ešte nejakú foto z toho večera a šupnem ju do albumu na chvíľku, kým mi ju admin nezmaže 😀

pahu
15. máj 2008

Mandy? Kuk, do albumu 😀

bianka30
15. máj 2008

preco by to mal mazat... takto vyzera MAMA cakatelka hehehehe

mandy55
15. máj 2008

🙂 myslela som obnazanu ruku, nie ramienko, zle som to napisala, a ta fotecka je pekna, tfuj tfuj nech ta nezarieknem, pekna kvetinka 😀 😀 😀

disney
15. máj 2008

Ahojte, ja som v pondelok bola na 1.IUI, tak teraz netrpezlivo odrátavam dni.
Mne lekár zistil protilátky proti spermiám, tak preto navrhol IUI.

mandy55
15. máj 2008

disney tak drzim palec aby to vyslo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre