Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

miri28
26. mar 2007

ahojte vsetky snažilky,
chcem poprosiť tie z vás, ktoré ste podstúpili, alebo ešte len podstúpite IUI, aby ste sa podelili o svoje skusenosti a priebeh tohto zákroku v konkrétnom centre. Najma by ma zaujímalo:
1.ci ste podstupili IUI bez stimulácie (a preco ste sa tak rozhodli,alebo preco vam to navrhol vas lekar),alebo so stimuláciou (aké lieky ste brali,ako ste sa citili, kolko ste platili)
2. v akom centre ste IUI podstupili
3. v kolkom dni MC vam bol vykonany zakrok
4. aku velkost malo vajicko predtym nez vam odporucili pichnut si injekciu na vyvolanie ovulky a ci je to podla vasich skusenosti aj den, ked mavate normalne ovulaciu
5. ci ste po zakroku lezali,a ako dlho
6. kolko IUI uz ste podstupili, a kedy ste boli uspesni, pripadne neuspesni
Dakujem velmi pekne uz dopredu za vsetky odpovede.
Ja som po prvom neuspesnom IUI bez stimulcie v centre Gyn-fiv BA.Zakrok mi robili 13 DC, injekciu pregnyl som si dala pichnut 11 DC, vajko malo 15 mm.po zakroku som brala utrogestan,rano a vecer 2 tabl.po zakroku som nelezala (myslim v centre, doma ano).ovulaciu mavm normalne 17-18 DC.

pipika
4. sep 2007

nebudeme,uvidis.Treba verit.

fedra
4. sep 2007

maju ti zavolat oni alebo budes volat ty ?

domcek
4. sep 2007

Minule mi zavolali oni takze cakam. Ak nezavolaju tak budem volat ja.

.....Je tam obsadene 😠

pipika
4. sep 2007

uz nemam ani jeden nechet.

lenusa
4. sep 2007

domcek ako je? čo nového ? už som ťa dávno nevidela 🙂 Dúfam, že to víde držím pesťule...

domcek
4. sep 2007

JA asi zosaliem obsadeneeeeeeeee 😖
uz mi volal aj milovany vraj ma zaludocne krce 😅 😀

domcek
4. sep 2007

Nic je to hranicna hodnota mam prist znova na krv v piatok.
Vravela som ze sa nemame tesit. 😢

fedra
4. sep 2007

je este sanca, ze by do piatka ten drobec zabojoval ?

pipika
4. sep 2007

Tomu neveriiiiim 😠
Domcek nevesaj hlavu,este to nie je stratene.Dufajme,velmi Ti drzime palce.

domcek
4. sep 2007

Fedra pri prvej IUI som presne v piatok ked som mala ist na krv dostala menzes. Ja neviem teraz som tomu verila.
Dufam ze zabojuje idem domov rozchodit to cavte.

fedra
4. sep 2007

moc drzim palceky

henrieta76
4. sep 2007

ahojte,precitala som si vase pribehy,ja som IUI podstupila pred 6timi rokmi v GINFIVE u doktora HARBULAKA.viem vam ho vsetkym velmi odporucit,mala som s nim dobre skusenosti.moj pribeh je asi takyto:pred 7mimi rokmi som mala mimomaternicove tehotenstvo,potom HSG,potom mesiace klostilbegyt atd.3x mi robili IUI u nas ambulantne dost to bolelo.az po tychto neuspechoch mi odporucila lekarka pana doktora.u neho som bola stimulovana merinalom a IUI vysla na prvy krat,podotikam bezbolestne.tiez som prala utrogestan,potom dufaston.pred 3mi rokmi sa mi podarilo otehotniet hned na prvy krat spontanne.teraz sa snazime o dalsie babo 3mesiac.takze drzim palce sebe a hlavne vam vsetkym ktore musite podstupit tolko zakrokov pre vase pokladiky.takze vsetkym prajem zo srdca skore tehulkovanie.

domcek
5. sep 2007

Dobre rano,
Henrieta tak nech sa vam tretie mimi rychlo zadari drzim palce. 😵
Baby tak moj zahadny pribeh pokracuje dnesny test znova pozitivny a tentoraz je ciarocka veeeelmi vyrazna asi som blbec alebo co. 😖

lauritka
5. sep 2007

😉 domcek tak to ti stupa hcg a v piatok ti potvrdia tehu ;) je to jasne ako facka. si tehulka ;) drz sa ;)

trpezliva
5. sep 2007

Ahoj Domcek, drzim vam velmi palce aby to vyslo!!

domcek
5. sep 2007

Dik dievcata hadam to mimi zabojuje ked nam uz v centre neveria ja sa nedam. 😉

stascha
5. sep 2007

Ahojte dievcata 🙂 vsetky vas srdecne pozdravuje, pozorne vas citam a poniektorym aj zavidim, ale to je uprimne. U nas stael nic nove, mazelik bol doma takze snaha po viac ako mesiaci bola, ale bohuzial neuspesna, takze ked zase pride ideme zase do CAR na IUI a uvidime.
domcek 🙂 z tvojich riadkov ide normalka radost, budem taaaaak silno drzat palce aby vam to vyslo, ale aj ked test ukazuje 2// uvidis bude dobre.
lenusa 🙂 a ty ako, ako sa vam dari, dufam ze je vsetko ok, a ste v poriadku a ziadne problemy.
No dievcta cakatelky a snazilky drzim vam palce, nech ste coskoro tehulky a pevne verim ze aj nam sa to konecne podari.

domcek
5. sep 2007

Stascha dik dufam ze to bude ok.
Drzim palce aj vam. 🙂

pipika
5. sep 2007

Domcek,drzim palce! Potvrdi sa v piatok,uvidis. 😉

geegee
5. sep 2007

domcek, drzime vsetci palce, aby v piatok doktori potvrdili to, co ukazal test, ale comu sa tak tazko veri 🙂

domcek
5. sep 2007

geegee dakujem aj im tie testy v piatok asi otrepem o hlavu.. 😅 😀

geegee
5. sep 2007

domcek...zober si aspon tehlu...tie testy budu lahke 😀

erikae
5. sep 2007

domcek aj ja sa moc pripajam a verim, ze Ti to v piatok vyjde a potesis sa s nami 😉

domcek
5. sep 2007

geegee dobry napad. 😀 😀 😀
A pokial budem tehu tak aspon budem mat polahcujucu okolnost.
erikae v piatok ideme hned rano ale vysledky zasa az o 15,00 ale urcite sa ozvem.

erikae
5. sep 2007

rychlo to ubehne, ani sa nenazdas.
Pipika zajta drzim milion krat palce

fedra
5. sep 2007

Budeme cakat ... tak sa tesim,ze to dobre dopadne, urcite.
Ja idem zajtra na HSG do LM ... bojim,bojim

pipika
5. sep 2007

erikae si velmi zlata,dakujem. 🙂

fedra
5. sep 2007

pipika, ides zajtra na IUI alebo uz po vysledok ?

domcek
5. sep 2007

pipika tak budemmmm veeeelmi drzat palceky 😵 😵

pipika
5. sep 2007

fedra idem na IUI zajtra.
Dakujem Vam baby,ste mile. Lucim sa,mam este pracu a potom idem domov.V piatok sa ozvem,papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre