Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

miri28
26. mar 2007

ahojte vsetky snažilky,
chcem poprosiť tie z vás, ktoré ste podstúpili, alebo ešte len podstúpite IUI, aby ste sa podelili o svoje skusenosti a priebeh tohto zákroku v konkrétnom centre. Najma by ma zaujímalo:
1.ci ste podstupili IUI bez stimulácie (a preco ste sa tak rozhodli,alebo preco vam to navrhol vas lekar),alebo so stimuláciou (aké lieky ste brali,ako ste sa citili, kolko ste platili)
2. v akom centre ste IUI podstupili
3. v kolkom dni MC vam bol vykonany zakrok
4. aku velkost malo vajicko predtym nez vam odporucili pichnut si injekciu na vyvolanie ovulky a ci je to podla vasich skusenosti aj den, ked mavate normalne ovulaciu
5. ci ste po zakroku lezali,a ako dlho
6. kolko IUI uz ste podstupili, a kedy ste boli uspesni, pripadne neuspesni
Dakujem velmi pekne uz dopredu za vsetky odpovede.
Ja som po prvom neuspesnom IUI bez stimulcie v centre Gyn-fiv BA.Zakrok mi robili 13 DC, injekciu pregnyl som si dala pichnut 11 DC, vajko malo 15 mm.po zakroku som brala utrogestan,rano a vecer 2 tabl.po zakroku som nelezala (myslim v centre, doma ano).ovulaciu mavm normalne 17-18 DC.

fedra
3. sep 2007

Tak drzim palceky ... daj vediet ako dopadol krvny test. Ides do Heliosu ci k svojmu lekarovi tu ?

domcek
3. sep 2007

Do heliosu tak uvideme.

fedra
3. sep 2007

a kolky den po IUI si ?

domcek
3. sep 2007

16 takze uz aj test by mal nieco ukazat.

fedra
3. sep 2007

ale ak si este nedostala mrsku ... nie je to beznadejne.
Ja som ju dostala este pred krvnym testom, takze mi bolo jasne ako to dopadlo ☹
Este sanca je ... neboj

domcek
3. sep 2007

To vazne si s utrogestanom dostala mrchu este pred krvym testom??
Ja az po vysadeni na na 32den.
Uvidime este dufam.

fedra
3. sep 2007

ano ... dostala. Aj napriek utrogestanu. Je mrcha mrchava nastavena presne na 28 dni ... a ani o sekundu dlhsie nepocka.

domcek
3. sep 2007

Teraz som kukla lepsie na test je tam taka slabulinka druha ciarocka...alebo si to namyslam...???? No necham sa prekvapit.
Fedra tak dufam ze to tebntoraz uz vide. No a boli ste aj na kontrole co povedal Krajkovic.

erikae
3. sep 2007

domcek velmi Ti prajem, aby ta druha ciarka znamenala babo 🙂
ja som bola dnes na krv a ultrazv. chystam sa na tretiu IUI. stimulovala som Merionalom

fedra
3. sep 2007

nic ... mala som pockat na krvny test. Ak bude negativny, zacat brat opat 3DC Clostil a objednat sa 11 DC na UTZ. Za par sekund som bola aj von ... tak asi tak.

No vidis ... tak predsa tam je ... super.

domcek
3. sep 2007

erikae tak drzim palce. 😵 😵
A velmi pekne dakujem.
Fedra: hmm to pozbnam prvy krat to tak bolo teda spinila som velmi malicko ale hcg vyslo stredne tak som musela este cakat 4dni a v piatok kym sme prisli do Martina zacal auz aj mrcha cize sa to neudrzalo. 😖
Dufam ze si ju tam fakt nedomyslam. 😅

erikae
3. sep 2007

dakujem domcek a verim, ze to dobre dopadne

fedra
3. sep 2007

Dopadne to dobre ... daj vediet po testoch.

erikae
3. sep 2007

zajtra uz idem baby na tretiu IUI, uf
cakala som, ze mi povedia az v stredu

fedra
3. sep 2007

Erika ... tak nech sa to podari 🙂
Ja asi pojdem na moju druhu zaciatkom buduceho tyzdna ... asi. Vo stvrtok t.j. 11 DC idem na UTZ, tak cakam co mi povie

pipika
3. sep 2007

Ahojte,
my ideme az vo stvrtok na druhu IUI. Dnes sme boli s erikae spolu na krvi. 🙂

erikae
3. sep 2007

dakujem fedra, velmi drzim baby palceky, 🙂
Pipika, asi uz ovulujem aj bez Pregnylu, nejako skoro ale...

pipika
3. sep 2007

Drz sa zajtra!!!

pahu
3. sep 2007

Domcek nepoznám ťa, ale držím palčeky 😉 Drž sa... 😀

erikae
3. sep 2007

dakujem Pipi, budem sa riadne drzat, ostosest

fedra
4. sep 2007

Domcek ... tak ako dopadol test ?
Od vcera drzim palce .. tak nas potes dobrou spravou

domcek
4. sep 2007

Fedra este neviem az o 15,00 ale tie hodiny sa vlecu hroozne pomaly.

fedra
4. sep 2007

ja som myslela,ze uz budes vediet vysledok ... tak este 2 hodinky vydrz 😉
Neskusala si este doma test? Ozaj a co Krajkovic ?

domcek
4. sep 2007

Skusala som doma test dnes rano je tam druha ciarka svetla ale je. Tak dufam ze to ubude aj potvrdene a nie len moja fantasmagoria.
Krajkovic bol neaky vysmiaty a bola tam aj ta nova a ked som ju videla v ambulanci pr sone skoro som zdupkala ale nastastie mi robil sono on.

fedra
4. sep 2007

ta mlada tam sedela aj ked som bola na UTZ ja ... Som zvedava ako dopadnes, aj ked sa mi zda,ze je to viac/menej iste ... inak by ciarka nebola ziadna 🙂

geegee
4. sep 2007

jeeej, domcek...akurat som dnes myslela na teba, ze ci sa babo uz k tebe nastahovalo, ci este stale robi drahoty 😉

domcek
4. sep 2007

Jeeej geegee caves, no dufam ze si to nerozmysli a budem to mat za hodinku aj potvrdene z krvneho testu.
Fedra este nepredbiehajme 😵

pipika
4. sep 2007

Ahojte!
domcek ako sa citis? Normalne "trpim" s tebou. Po tretej idem domov,takze dovtedy chcem vediet vysledok,ok? 😀

fedra
4. sep 2007

uz by sme potrebovali nejaky pozitivny vysledok ... nech vieme,ze to vsetko ma zmysel

domcek
4. sep 2007

Snazim sa hypnotizovat hodiny nech napreduju rychlejsie ale akosi to nefuguje. 😅
len aby sme neboli sklamane...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre