Priebeh intrauterinnej inseminácie v rôznych centrách

miri28
26. mar 2007

ahojte vsetky snažilky,
chcem poprosiť tie z vás, ktoré ste podstúpili, alebo ešte len podstúpite IUI, aby ste sa podelili o svoje skusenosti a priebeh tohto zákroku v konkrétnom centre. Najma by ma zaujímalo:
1.ci ste podstupili IUI bez stimulácie (a preco ste sa tak rozhodli,alebo preco vam to navrhol vas lekar),alebo so stimuláciou (aké lieky ste brali,ako ste sa citili, kolko ste platili)
2. v akom centre ste IUI podstupili
3. v kolkom dni MC vam bol vykonany zakrok
4. aku velkost malo vajicko predtym nez vam odporucili pichnut si injekciu na vyvolanie ovulky a ci je to podla vasich skusenosti aj den, ked mavate normalne ovulaciu
5. ci ste po zakroku lezali,a ako dlho
6. kolko IUI uz ste podstupili, a kedy ste boli uspesni, pripadne neuspesni
Dakujem velmi pekne uz dopredu za vsetky odpovede.
Ja som po prvom neuspesnom IUI bez stimulcie v centre Gyn-fiv BA.Zakrok mi robili 13 DC, injekciu pregnyl som si dala pichnut 11 DC, vajko malo 15 mm.po zakroku som brala utrogestan,rano a vecer 2 tabl.po zakroku som nelezala (myslim v centre, doma ano).ovulaciu mavm normalne 17-18 DC.

adulik16
22. okt 2007

Prosim Vas, mala ste niektora pri pouzivani clostilbegytu vytok?

ajuska212
22. okt 2007

uz som sa ta pytala akek konzistencie???

ajuska212
22. okt 2007

adulik ty ides teraz na druhu IUI?????

adulik16
22. okt 2007

ano,zajtra mam ist na krv a sono a potom mi povedia,kedy si mam pichnut pregnyl. Bude to moja druha IUI. Minuly mesiac mi to nevyslo.Len som sa teraz zlakla toho vytoku.Ale nebol priesvitny,ale biely hustejsi. Uvidim,ked pojdem znova na zachod, ci sa nieco este objavi. Len neviem, ci to je normalne alebo co mi to zase je. Uz som troska zufala z celej tejto situacie.

ajuska212
22. okt 2007

nebud zufala mozno produkujes teraz viac hlienu pri stimulacii....uvidis porozpravaj sa zajtra aspon so sestrickou...ja si zajtra spravim test bude to 13 den po mojom druhom IUI a v stredu idem na HCG....boze dufam ze to vyjde...strasne tomu verim🙂

fcielkafcielka
22. okt 2007

ajuska - drzim palceky na //, budem na Teba mysliet, daj vediet ako testik. Aj ked najistejsie to bude z krvi. Ja uz beriem clostil na dalsiu IUI.

ajuska212
22. okt 2007

fcielka dakujem urcite dam vediet🙂

adulik16
22. okt 2007

ajuska,strasne ti drzim palce🙂viem,presne co prezivas.

ajuska212
22. okt 2007

adulik aj tebe dakujem...myslim ze si to uz po 7 rokoch zasluzim...

fcielkafcielka
22. okt 2007

To urcite ano. Je to straaaaaasne dlha doba. Vsetky si to zasluzime!!!

ajuska212
22. okt 2007

ja viem som si toho vedoma...kazda zena si to zasluzi🙂a urcite to raz kazdej vyjde🙂

fcielkafcielka
23. okt 2007

Ahoj ajuska - tak ako? Testa si dnes rano? A ci uz pockas na zajtra? Stale drzim palciaky na //

fedra
23. okt 2007

ajuska ... este stale nic ? Robila si test ?

swika
23. okt 2007

Ahoj kocky, obcas nazriem k vam do diskusie, pretoze mam za sebou svoje prve IUI a dobre rady a skusenosti su nad zlato! Na test mam ist 30.10. takze teraz trpim tych strasne dlhych 14 dni...

Adulik16, podla mna by si mala ist na krv a sono radsej 9.DC. Ja som tiez mala brat Clostilbegyt od 5. do 9.DC a na kontrole som bola 9.DC rano a poobede, ked som volala na vysledky mi oznamili, ze uz poslednu davku nemam ani brat a ze mam prist hned rano dalsi den na IUI bez Pregnylu. Mala som uz hormony vysoko, tesne pred ovulkou. A to mavam 32 az 36 dnove cykly a ovu tak na 18. az 22.DC.

adulik16
23. okt 2007

swika,bola som dnes,t.j.na 9 DC. Uz som si aj volala koli vysledkom a dnes si mam o 22.00 pichnut pregnyl a vo stvrtok rano IUI.

Prosim Vas baby, kolko dni pred IUI je dobre sa nemilovat koli kvalite spermii?

Ajuska,kde si?ako si dopadla?

ajuska212
23. okt 2007

ahojte babulky teraz som prisla z roboty tak som sa dostala az teraz sem...ano tesla som sa ale vysiel negativny...som z toho strasne smutna a sklamana☹

pipika
23. okt 2007

Ajus,aj ja som mala negatinvy test den ked som isla na krv a predsa som bola tehu.Nevesaj hlavu,uvidime co bude zajtra. A napis mi potom ip,lebo nebudem v praci iba vo stvrtok.Drzim palce a bud silna!!!!

ajuska212
23. okt 2007

pipika dakujem za povzbudenie jasne ozvem sa urcite ti poslem IP

zina2
23. okt 2007

Ahoj snazilky, ja som tiez po prvom IUI ale zial neuspesne a dr. Stenova z GynFivu ma poslala na RTG maternice. Viete mi niektora povedat, ci je to bolestive vysetrenie? Dakujem za odpoved a drzte sa 🙂 ...hlavne hlavu hore babulky raz to baby urcite mat budeme ja tomu verim i ked obcas som na dne, ale snazim sa na to nemysliet tak negativne

fcielkafcielka
23. okt 2007

ajuska - ten negativny testik naozaj nemusi nic znamenat, hlavu hore a hlavne pozitivne! Ja viem, ze sa to lahko "hovori"...
Este stale drzim palceky na //, uz aj ja mam z toho krc...palcekovy.
Zajtra daj urcite vediet, prosim.

ajuska212
23. okt 2007

fcielkafcielka aj tebe dakujem za podporu a snazim sa mysliet pozitivne...zajtra sa ozvem ale az okolo 23,00,lebo mam poobednu...

swika
23. okt 2007

ajus, testy su schopne niekedy zachytit tehu dokonca az v 6tt (pocula som take pripady), zalezi na senzitivite a tiez na roznych procesoch u zeny. Takze hlavu hore, este to nie je stratene. A kedy ides na krv?

ajuska212
23. okt 2007

ahoj swika zajtra rano.....

swika
23. okt 2007

jeee, tak budem drzat palceky!!! Ja mam za sebou este len tyzden cakania ☹...

ajuska212
23. okt 2007

dakujem...aj ja tebe napodobne🙂a ty si bola prvy krat???

swika
23. okt 2007

ano prvy, ty druhy ze?

ajuska212
23. okt 2007

ano 2 krat....a ako sa citis???

swika
23. okt 2007

To som sa chcela akurat spytat ja teba 🙂. Ja som zo zaciatku mavala obcas navaly teplot, bolelo ma trochu podbrusko a zaludok som mala ako na vode. Ale tieto priznaky, ktore pripisujem hormonom sa mi uz vytratili a teraz necitim vobec nic, akurat obcas chvilku podbrusko. No na tehu priznaky je ale asi este moc skoro 😖.

ajuska212
23. okt 2007

no mna bolia len prsia a sem tam ma pichnu vajecniky...ale ked som bola prvy krat ma bolelo brucho stale ako pred menzesom prsia naliate,takze neviem...asi to je zakazdym ine...

matrinka
24. okt 2007

ajuska212, drzim palce,pozrem sa sem po druhej ako si dopadla... ja som bola na test v pondelok a negativne ☹ tiez som si robila test den pred tym a ani naznak druhej ciarky...ale to nemusi byt tvoj pripad 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre