Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
1. okt 2009

Kajka, tak odpočívej a jsme ráda, že to máš zdárne za sebou.
Romy, tak jak?????? Jsi on?????

sasko25579
autor
1. okt 2009

ROMY
nebola som na fore asi 4dni a teraz som precitala co sa stalo,Asi to pocuvas od vsetkch ale nevesaj hlavu,vsetko je to PSYCHIKA.Budem na teba v piatok mysliet, neboj vsetko bude ok.
Ja este cakam na poistovnu. a ako by to nestacilo mz mi meska tak mi moja gyn dala duphaston. Tiez nic moc, ale ja verim, ze to bude vsetko ako ma byt.......... 😀

denis19
2. okt 2009

Dobré ráno snažilky!!!!

ROMY myslím na Tebe!!!!!!!

romy01
2. okt 2009

ahojte baby
mam za sebou zase strasny rev - ale od radosti- 😀 😀 😀 Nase vajicko sa vyvija ukážkovo. Má 4 bunky a žiadne neviem čo ( nezapamatala som si ten nazov ) ale to ze to neviem co tam nie je vraj znamena ze by malo ist bez pb dalej. Z A J T R A M A M V K L A D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Teda ak sa zas nieco neposere, sorry za vyraz

kajka39
2. okt 2009

Dobre ranko vsetkym prajem!!! Kde ste? 🙂 🙂

denis,gall, romy-ako to vyzera sz vasimi embrijkami? mate nejake cerstve info?? 😉

sasko-bud trpezliva ona pride! 😉

denis19
2. okt 2009

ROMY
paráda!!!!!!super zpráva, tak Ti držím na zítra co se dá!!!!!!!!! bude dobrá konstalace ver tomu!

Kajka
ahoj , tak ja se cítíš???? Já už úplne v poho, torchen cítím vnitrek bríška,ale jinak pohoda. Já nemám žádne čerstvé info ,až zítra ,ale verím že hezky rostou fazolečky naše 😀
Co Tvé potomstvo, volalal jsi už ne???

kajka39
2. okt 2009

romy-suuupppeeerrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..ach to je radost! len tak dalej!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

romy01
2. okt 2009

baby teraz prechadzam fázou ze sa mi to cele iba sniva 🙂
denis mna uz spodok neboli ale boli ma pod rebrami ked sa zhlboka nadychujem - citis tiez take nieco?

kajka39
2. okt 2009

denis - tak najnovsie spravy su take, ze 8 vajicok islo na kultivaciu-oplodnenie. Teraz uz budeme len cakat na nedelu, kedy budeme opät volat embriologicke, ako sa ti nasi maly drobci maju k svetu. Styri boli 1 a styri boli 2 kvality...
🙂 🙂 🙂 🙂

romy01
2. okt 2009

baby a dnes ma odber vierka ze?

denis19
2. okt 2009

ROMY,
ano cítím a už jsme si myslela ,ž e jsem hypochondr, nevím z čeho to je,ale i když ležím cítím tam pichavou bolest, ne stále,ale pri dýchání ...snad je to následek narkozky a prejde to!
Romy a je to realita a na to vše šťastná, dej zítra prosím vedet, jinak tu ani neobsedím.

KAJKA
také hezká ourodička super!!!!!!blahopreji nám všem hoky!
Máme za sebou celkem slušný kus cesty, už to doléhá i na mého manžela a chce se o tom bavit,dotd to bral jako ani nevím co,ale ted se ho to už bytostne dotýká!!!!!! Prece to už jsou nejaké dušičky a tradeji se nad tím ani nezamýšlím.

denis19
2. okt 2009

Jo Vierka tam už leží!!!!!!!

romy01
2. okt 2009

kajka aj ja ti blahozelam k vajkam a drzim palce nech sa im dari
denis aj u mojho mm je to tak, doteraz som mala pocit ze ho furt otravujem tymi rečami okolo ale včera bol úžasný. Sam mi zavolal že co a ako a ked som mu to do telefonu nebola schopna povedat tak letel domov, A potom na mna kukol a povedal, že ved to jedno co potrebujeme máme a že to je ten pravy, ze keby ich bolo viac aj tak by bol len tento jeden. No nie je super? A tiez povedal, ze o to bude silnejsie , boze on fakt veri ze to vyjde 🙂

gall
2. okt 2009

ROMY ... tak to je úžasné 🙂 ... moc ti držím palce !!!!!!

Ja budem vedieť viac až zajtra. Tak dúfam, že sa aspoň jedno vyvíja dobre.

denis19
2. okt 2009

Romy, super, jsou to padavky,ale silné, ti chlapi,co????
Ahoj Gall, jak se vede?

gall
2. okt 2009

Dnes už v poho ... včera som mala dosť veľké bolesti v podbrušku, ale dnes sa cítim oveľa lepšie.
Manžela mám na školení takže som svoje depky musela stráviť sama 😢
Neviem ako to vydržím do zajtra ... dúfam, že ma čaká konečne aj nejaká dobrá správa.

A čo ty?

romy01
2. okt 2009

ahoj gall, ako ti je?
Neboj ved sme tam boli dobrá partia a určite sa vám ich dobre vyvíja viac - ja musim verit len jednej gulicke ale vy máte 7 - 8 násobne vyššie šance 🙂
Včera som prešmejdila net a aj som zašla do iných tém a vypadá to tak, že dôvodom tých škrupiniek co vypadali ako super vajka je to že mi to tak rychlo vybehlo na zaciatku stimulacie a az potom mi na dva razy znizovali dávky. Peoste vajecniky reagovali inak ako mali podla hladin hormonov. Ale aj tam som zvedava co mi povedia v heliose na to

denis19
2. okt 2009

😀 Ahoj Gall, tak jsem si to prodelaly společne ty bolesti,ale dnes je nám dobre!!!!
Holky, žádné depky a stresy, každé to dobre dopadne, ale také se nemohu dočkat zítrka, i pro Romy i pro naše embryjka

romy01
2. okt 2009

veru baby hned ako tam zavolate dajte vediet, Ja mam volat kvoli vkladu uz o pol osmej a povedia mi kedy mam prist

gall
2. okt 2009

Ozaj, včera mi embriologička navrhla vklad 2 vajíčok ... nakoľko ich kvalita po prvom dni nebola dobrá.

denis19
2. okt 2009

Gall a co dáš dve????
Romy, budu posílat holuba hnedle jak se neco dozvím 😀

romy01
2. okt 2009

gall ja by som si dala vložit dve aj keby boli na jednotku , ale to uz nebude, No je to na tebe ale ja by som urcite nevahala a denisa vravela ze pozna babulky z rodiny co si davali vkladat dve a uhniezdilo sa vzdy len jedno.

gall
2. okt 2009

Asi máš ROMY pravdu ... aj tak nemajú jednotkovu kvalitu, takže pravdepodobnosť že by sa uhniezdili dve je asi dosť malá.

romy01
2. okt 2009

gall, je to tvoj druhy pokus, a radsej dve deticky ako ziadne. Nepozeraj na to ci mas jednu alebo dve izby v byte a pod, to nie je dolezite. Ja som makala na kariere 9 rokov a nakoniec nasa firma kvoli krize krachla a co z toho dnes mám ? Nemam to najdolezitejsie na svete a navyse mozno nedostanem ani matersku a vsetko co sme si odtrhali od huby aby sme si nasetrili minieme na IVF a na to aby sme potom s malym prezili - takze o co ide? Keby som mala sancu sa rozhodnut este raz tak otehotniem v 25ke

gall
2. okt 2009

To je pravda ... asi zbytočne rieším tieto veci, ešte nie som tehotná.
Baby bude to nekonečných 14 dní ... ešte že si môžeme navzájom písať a povzbudzovať sa. Musíme veriť, že všetko dobre dopadne 🙂
A keď nie ... život ide ďalej 🙂

denis19
2. okt 2009

Holky ANO máte ve všem pravdu, také pokud zustanou, dám dve!!!!Bez ohledu na cokoliv a užbych také neobetovala tehoteství kariére, je to blbost ,ael na to si každá musí prijít sama!!!

romy01
2. okt 2009

denis drzim palce aby si mala minimalne tie dna a ak ich bede aj do mraziacika tym lepsie 😀 😀 😀
Inak ma napadla jedna bláznivá vec. My budeme mať len jedno - ak teda budeme mat ale ak sa to ozaj podari - este vzdy mam šancu že by boli dve jednovaječné 😀 nie je to super predstava? 😀 😀 😀

denis19
2. okt 2009

To je super predsrtava akdyž se hezky vyvíjí tak je to i dosti možné pri tech hormonech co máme v tele 😀 😀

denis19
2. okt 2009

Vierka
halo ako????

kajka39
2. okt 2009

denis-tebe sa kolko bobuliek chytilo k dnesnemu dnu,mas nejake nove info??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre