Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
3. okt 2009

dakuejm baby, viete aka som bola rada ked mi to hovorili, že si myslia, že to ma hodne velku sancua že tomu veria? som šťastna a mam aj fotecku zo sona - vidno tam taku bielu machulku kde vraj to vajko dali

denis19
3. okt 2009

No tak to je super, máš první sono!!!!!! 😀
Jak se jinak cítíš???

romy01
3. okt 2009

v podstate sa nic nezmenilo. Len ma dnes boli viac akoby maternica - tak v strede bruska pod povrchom, ale to ma bolelo pred ET hned rano. Este som si pomyslela, že super, kazdy den ma boli nieco ine 😀 😀 😀

Citim sa dobre ale vylihujem a mm maka v kuchyni 😀

denis19
3. okt 2009

Tak to je úplne super! Už se teším na pondelí ana to jak muj mnz bude makat v kuchyni 😀 😀
Co dobré varí????

denis19
3. okt 2009

A je sranda každý den bolí neco jiného,mne dnes nebolí nic.
Plánuješ si časem delat test????

kajka39
3. okt 2009

romy-gratulujem, len si to malinke krasne opatruj a mm nech sa o vas prikladne stara!!!! 🙂 🙂 🙂

viera,gall-tiez super, tesim sa ze ich je tolko a aj kvalitnych!!! 🙂 🙂

denis- ja dnes nemam nic nove, volat do labaku mam az zajtra rano. Akurat v noci som mala riadne bolesti v brusku. Take bodve a pichave, najviac ked som sa otocila nabok. Nevedela som si najst spravnu polohu a celu noc som sa budila. Teraz to tiez nie je ovela lepsie. No neviem, nerobim paniku ved vydrzat sa to da....
😉 Mne oplodnili 8 vajicok 4ks-1 a 4ks-2 kvalita, dufam, ze tiez sa uz pekne delia, akosi som az velmi v pohode 😉 Verim, ze je nato dovod!!!!
gall,denis- vy by ste mali uz v pondelok absolvovat transfer, ze?? 🙂 🙂

denis19
3. okt 2009

Kajka,
tak jsem ráda že se hezky množíte. Té bolesti se neboj,mela jsem to také,ale dnešek je už první den, kdy to bríško vubec necítím 😀 Len vydržať!!!!! Jen hodne pij a konzumuj bílkoviny, což mne delalo trochu problém, nemám ráda mléko,ale prekonala jsem se ☹ Mám tké výborný pocit , že to vše nám výjde a i manžel dnes rekl, že cítí úspech ve vzduchu 😀 Bylo to jeho první pozitivní vyjádrení.

denis19
3. okt 2009

Kajka ano a pokud vše pujde jak má tak v pondelí i naši petrící zaparkují v domečku, jak ríká Romy!!!!

romy01
3. okt 2009

denis mm robi kuraciu rolku- to sa da do formy odsrnciehbat a potom plnku- taku cibulkovo, klobaskovo, rozkovu potom platok udenej sunky a na vrch zas kuracie pra sa to tv-a nechas to zapiect. Podavas to studene- krajas platky, so zeleninou prp. emiakmi a pod

kajka39
3. okt 2009

denis-ten moj mm je z toho tak vyplaseny, ze sa radsej skoro na nic nepyta. Snad len tolko ci ma nieco boli a stale ako mi je. Niekedy mam pocit, ze ho informacie ohladom toho celeho ani velmi nezaujimaju, ale sposobuje to len ten strach.....Nema rad, ked sa hovori cokolvek co sa tyka ,,lekarov-nemocnice-chorob,, lieky tiez len uzije a nepyta sa naco su dobre! 😀
Ale dolezite je, ze to dopadne kazdej velmi dobre!!! 🙂 🙂 🙂 Dnes ma romy velmi potesila s malym bojovnikom, mam z toho velku radost!! 🙂

denis19
3. okt 2009

Podobne!!!!Romy je hrdinka!
A mnzs jsou vždy jiní, jinak to celé vnímají než ženy, proto mars x venuše!!!
Jdu se holky trochen potoulat s kamarádkou do obchudku a potom na procházku s mnz , tak ahoj, romy opatruj bojovníka a večer ahoj.

kajka39
4. okt 2009

ahojte babulky! kde ste sa vsetky stratili?? Vychutnavate si vikend?
romy*ako sa citis -citite ??
gall,denis* mate nieco nove? Ja som dnes volala do labaku, zatial ich je zivotaschopnych vsetkych 8, len jeden ma len 3bunky a fragmenty. Ten najväcsi ma 7buniek a bez fragmentov, ostatnych 6ks je 4-6bunkovych takze uvidime, ako to bude vyzerat v utorok....

denis19
4. okt 2009

Ahoj Kajka, také jsem prekvapena, že tu nikdo není,ale je nutno si vychutnat slunečbý podzimní víkend. Romy je asi zaneprázdnená,když josu dva 😀 😀
kajka a čo porábaš??

denis19
4. okt 2009

Kajka tak jsi spokojená s vývojem, že ano????

afrika
4. okt 2009

ahojte, tak menzes mi prišiel včera naobed 😀 . do heliosu mám ísť v pondelok na krv a UTZ a podľa toho uvidíme, kedy začať s Gonalom. romy gratulujem ku krpčekovi v brušku. vypítala si si aj fotku vytlačiť?

romy01
4. okt 2009

ahojte baby
afrika, no vidíš a tak si sa bála, že ti ms bude meškať. Zajtra poobede určite začneš stimulkovať.
Denis, gall zajtra idete na ET ale dajte vedieť ako sa darilo vajkám. Určite budete aj mraziť 🙂
Kajka no ja dnes nič nerobím, len posedávam a polihujem, púšťam si komédie na DVD. Konečne ma dnes už nič nebolí . Bojim sa isť von - pani doktorka hovorila, že male prechadzky môžem ale len krátke - takže do utorka, stredy sa asi budem radšej prechadzať len z gauča na wc a späť. 😀 Aj ked vonku je tak nádherné babie leto

denis19
4. okt 2009

ROMY, už jsem se bála!!!!!!Ano, procházky jen po byte doporučuji a dýchat vzduch maximálne z balkona, je sice hezky,ale to bude i potom!!!!

denis19
4. okt 2009

Zítra bude asi den dééééé, tak se teším!!!!

afrika
4. okt 2009

babuľky, ktorý deň od menzesu ste začali so stimulkou druhými injekciami?

romy01
4. okt 2009

afrika ja som zacala este v ten den. Volali mi o pol tretej ze si mam pichnut hned o tretej. A denis tusim zacala na druhy den ranno. Oni ti to povedia presne
veru denis, ja kukam na to pekne pocasie cely den cez okno a uz sa tesim ako budem o rok chodit vonku na prechadzku s kocikom 😀

afrika
4. okt 2009

nejde mi len do hlavy, že menzes začal včera naobed a na recepcii mi povedali,že stačí prísť v pondelok ráno na krv...není to nejako neskoro?

denis19
4. okt 2009

No afrika, to nejde do hlavy ani mne!!!! máš dlouhý čí krátký protokol???? a máš si už začít píchat gonal???

denis19
4. okt 2009

ROMY, vidím, že cíl je jasný!!!!Kočárek a hotovo a to možná i pro dvojčata,práve tuto tému doma rozvyrujeme 😀 😀

afrika
4. okt 2009

denis dlhý protokol........ty si začala kedy pichať?

denis19
4. okt 2009

Afrika, já si začala první den cyklu píchat a také mám dlouhý..tak nevím,ael já mela menopur

romy01
4. okt 2009

afrika neboj sa urcite to bude ok. Mne hrozila ms na sviatok a polvedali, že keby prisla vtedy ze mam pôrist na druhy den. Ono to asi nehra az taku rolu, ak to bude treba tak ti nakazu pichnut uz v ten den

veru denis, ja som zase prespala cele popoludnie - ten moj chrobacik bude riadny spachtoško 😀 😀 😀 😀 😀
a ako este stale myslis na to ze si das dve? Boze vies ako ti závidím, že más tu moznost? Samozrejme v dobrom 🙂 🙂 🙂

gall
4. okt 2009

Ahoj,

Afrika, ja som dostala ms vo štvrtok doobeda a pichať som si začala druhú injekciu v sobotu večer ... takže buď v poho ... dni vedia čo robia 🙂

gall
4. okt 2009

😀 😀 😀 ... nie dni, ONI vedia čo robia 😀 😀 😀

kajka39
4. okt 2009

ahojte babulky!
My sme dnes stravili cely den pri gulasi, ktory sme robili na zahrade a vychutnavali si tiez krasny slnieckovy den!
denis- musime len cakat, kedze to vobec nevieme ovplyvnit. Verim, ze bude dobre a v utorok nam daju chrustika do domceka!!!! Dnes konecne mi je uz lepsie, tak aj z toho sa tesim, ved este vcera som mala priserne bolesti.... 🙂 😉
romy -opatrujte sa ,,pohoda-klidek-tabacek,,?!!! to posledne nahrad niecim lepsim 😀 😀 😀
afrika - tak ako som ti napisala, nestresuj sa a nechaj to na dokiho, urcite vie co robit a hlavne kedy!! Tak ako ti napisala gall: oni vedia co robia.... 😉
gall- tvoji bojovnici sa ako drzia, akosi som nepostrehla...... 😉

denis19
4. okt 2009

ROMY
srále se pohrávám s myšlenkou dvou,ano, jen nevím jestli si umým predstavit ty následky,ale zítra se nechám prekvpit okamžikem rozhodnutí a bude. Konstitične si myslím, že já nemám vubec roblém dát si dva petríky do domčeka,ale potom a co když se ješte nejaký rodelí?????Uviídm co navrhne embryologička 😀 😀
KAJKA tak krásná nedele, co????Super!!!!!! Jsem zvedavá na zítrek, Romy ani neviš jak Ti je fajn, že to máš za sebou 😀 😀 😀 i bez rozhodování

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre