Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajka39
6. okt 2009

Ahojte babulky!!
Tiez vas po dlhom dni vsetky zdravim.. 🙂
denis-moj den zacal dost smutne, volala som do labaku ako sa maju nasi chrusti, ale zial dnes sa transfer nekonal..... ☹ ☹

denis19
6. okt 2009

Kajka a proč???? Co se stallo?

gall
6. okt 2009

Ahoj...
KAJKA ... čo sa stalo?
DENIS ... ako sa cítiš?
Ja som v poho ... bolesti po OPU prešli ... až mi to chýba 🙂 ... dúfam, že to naznamená, že sa moje vajíčko neuhniezdilo. Ale to by bolo ešte asi priskoro.

kajka39
6. okt 2009

gall,denis- Volala som rano labak,dnes je 5den kultivacie a tam ma nepotesili, vraj nie je zatial co vlozit do domceka... Z tych vsetkych 8 chrustikov su snad len dvaja pouzitelni. Z jedneho je morula, ale este nie z neho blastocyt, takze vraj taky tam nemoze ist a musime pockat este jeden den. Ten druhy je dvojkovi, ale neviem v akom stadiu. Vraj aj z neho moze sete nieco byt do zajtra....
Ostatne su 4-7bunkove a ich kvalita uz nie je najlepsia, no zatial sa kultivuju. Dufam, ze aspon jeden to dobojuje s nami do konca a uspesne!!!! Trocha ma to znepokojilo, ale co ma byt tak bude, nechame to na osud!

denis19
6. okt 2009

AHOJ GALL!
Kajka,
určite jeden dobojuje s vámi do domečku a potom i po devíti mesících i z domečku 🙂 a budete šťastni.

Gall,
také se cítím dobre a premýšlým nad ďobkama, co delají, jestli se zavrtávají a jestli se im u mne líbí a jsem tak nažhavená, že bych i očúrala test!!!! 😀

kajka39
6. okt 2009

gall-tebe kolko bobuliek vlozili??
denis-ty mas dve,ze? 🙂 🙂
Drzim vam palceky nech sa im u vas v brusku vvveeeeelllmi paci, nech si tam najdu pohodlne miestecko a nech rychle podrastu na // 🙂 🙂 🙂 🙂

denis19
6. okt 2009

Kajka, ano já si chovám , teda verím tomu,ž e chovám, dve ďobky a jsem z nich nežhavená 😀
Kajka, znamenáto, že ET bude zítra??????

gall
6. okt 2009

Ja som trochu opatrnejšia ... stále sa mi nechce veriť, že by to mohlo výjsť ... hrozne moc, moc sa bojím ďalšieho sklamania ... čítala som, že po transfere a predĺženej kultivácií sa začínajú uhniezďovať za 1-2 dni a úplne sa vnoria za 5 dni 🙂

denis19
6. okt 2009

Aháááá Gall, tak to je mi novinka, tak budu si je hýčkat stejne jako ty!!!!Já vím, že človek musí být realista,ale já jsem ted optimista jako blázen, dyť jsou ďobky dve, tak jedna potáhne druhou,jako to chodí v živote 😲
Takže dnes by meli být hošánci embryoví zavrtaní,co????? 😀

gall
6. okt 2009

KAJKA ... mne vložili jedno, dve mi neodporučili lebo som útlej postavy ... ešte mi ostal mrazáčik kvality 1/2, ale pri rozmrazení mu nedávajú moc veľkú šancu 😢 ... pri prvom IVF som na tom bola oveľa horšie ... vkladali mi blastocystu po 6 dňovej kultivácií kvality 2/3 a už som vlastne nemala nič na mrazenie.

kajka39
6. okt 2009

denis-myslim, ze len 6dni sa moze kultivovat nie?
Zajtra je teda moj 6ty den ak sa vzchopia chrustikovia, tak zajtra by to mohlo byt, rano mam volat.....

gall-neboj, len si ich pekne opatruj, aby sa im u teba pacilo, stale si nenapisala kolko ti ich vlozili? 🙂 alebo 🙂
Ty si uz bola IVF niekedy?

denis19
6. okt 2009

Gall, plánuješ si delat sama test????? Vím není to dobrý nápad,ale nejak .....jsem cvok,máš pravdu, žádný test,ale trpelivost a víra!!!!!

denis19
6. okt 2009

KAJKA
ano tuším se muže kultivovat jen 6 dní, tak držím palec a modlím se !!!!!To je jediné co Ti pomuhu dát 🙂

gall
6. okt 2009

Áno ... dnes alebo zajtra začnú ... stále sa pozorujem či niečo neúcitim, ale je to nezmysel. Nič nemôžem cítiť.
Dinis, ešte ťa bolia prsia? ... mňa už menej. Asi prestávajú účinkovať tie hormóny.

denis19
6. okt 2009

No Gall,
už jsem se radeji ani nechtela ptát,ale stále cítím napetí v prsou a jsou i vetší, jako pred mnz,ale to je možná tema hormošama, protože já mnz dostanu tak nejdrív za rok!!!!!! 😀

gall
6. okt 2009

DENIS ... test si určite urobím, ale až na 12 deň ... ak do vtedy nedostanem menzes. Pri prvom IVF som začala špiniť na 8 deň a za dva dni za mi rozbehla mrška ☹

kajka39
6. okt 2009

dievcata vy ste teda uz dobre nazhavene na testovanie. Hadam to cakanie na tehu je zo vsetkeho najtazsie, ze? drzim palceky!!!!
denis-dakujem!!

minka051
6. okt 2009

Ahojte
Tak ja som dnes bola na prvej kontrole. No mala som trochu strach ako to dopadne. Tak folíky mám zatial len 4 a nejaké maličké a sliznica má len 6mm takže zatial nič moc. Takže som do tretej tŕpla čo mi p. Mikulová akú správu povie. Ale povedala že na lieky reagujem a že sa vidíme zas v piatok. Tak dúfam že do vtedy narastú. Aj ked ich bude málo ale hlavne nech nejaké sú. Dnes ma tak strašne bolela hlava že som celý den len ležala a spala až teraz mi je konečne lepšie. neviem či to tak má byť.

gall
6. okt 2009

KAJKA ... tiež ti držím palce.

DENIS ... to ja tiež ... až za rok 😀 😀

denis19
6. okt 2009

kAJKA, rozhodnutí kolik ďobek vložit a toto čekání, je ze všeho nejnáročnejší!!!!!
Gall, já bych mela podle cyklu dostat mnz zítra, ty prsa by tomu i nasvedčovala,ale jinak nic, taknevím 😲 , bud trpelivá a odpojím se od všech pozemských starostí a bud ralexovat a meditovat!!!!

denis19
6. okt 2009

Minka, to je v poho, já to nemela o moc lepší, jen možná a opár folikulku, tak lídeček 😀

Gall, proste vložky už neplánuji kupovat 😀 😀

gall
6. okt 2009

Teraz sa nedá riadiť tým, čo má byť v normálnom cykle. Deň ovulácie je deň odberu a menzes prichádza po ovulácií o 14 dní ... a prsia bola aj keď sme tehulky 😉 ... tak to by sme mohli byť?

denis19
6. okt 2009

GALL
Tak to je jasné, že nás prsalí pro tehulkování 😀 😀 bez debaty! Jo to mne nenapadlo, že ted nemám vlastní cyklus!!!!já ňouma 🙂 Takže v podstate bychom meli dostat mnz kolem 14/10, tak to teda NEEEEE

gall
6. okt 2009

DENIS ... anevieš čo je s Romy? ... som zvedavá čo má nového. DENIS ozvi sa nám 🙂

denis19
6. okt 2009

Nevím co s ní je, jak dnes nešel koník celý den,možná to vzdala a pripne se zítra 😀

minka051
6. okt 2009

denis a ako dlho ti trvala stimulka. Na kolký den si bola na odber.

denis19
6. okt 2009

Minka, já byla až 14tý den stimulace na odber, takže pozdeji než holky,to je asi už vekem 😀

denis19
6. okt 2009

Minka blbost, já byla na 16 den!!!!!

gall
6. okt 2009

He, he ... 😀 😀 😀 ... nejak preklepujem ... ROMY sa ma ozvať 😀

denis19
6. okt 2009

Jo já pochopila,ale bylo to mylé, si chvilku myslet, že mne tak vzýváš 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre