Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

minka051
9. okt 2009

my budeme asi doma lebo každý víkend sme na rybách a budem robiť čalamádu. A vyskúšam tie šomloi halušky. A ešte napečiem kapustníky.

denis19
9. okt 2009

ty kokšooooooo, to bude akčák!!!! Co to je tie šomloi halušky?????

minka051
9. okt 2009

To je taký zvláštny piškótový koláč. Aj na nete sú recepty kukni stránku www.minibazár.sk/recept.php?id´=8589 tam je super recept

denis19
9. okt 2009

Ty jsi ale hospodyňka🙂 a chytli jste neco na rybách minulí víkende?

minka051
9. okt 2009

Nie nechytili.To moja polovička je velký rybár a čaká na obrovského kapra.. Ale už sme niečo nachytali a to mi stačí. Je to jeho koníček ..Aj teraz je na rybách a príde až ráno.. Sa mu čudujem že sa mu tam chce do rána sedieť..

denis19
9. okt 2009

Jé tak to já také,hlavne aby nenastyd, už je zrádné to počasí 😀 a kluky máš doma?

cukotka
9. okt 2009

pozdravujem Vás dievčatá 😉

denis19
9. okt 2009

Ahoj CUKI!!!! Tak jak?

cukotka
9. okt 2009

Denis pravdu? Nahohovno, ale úplne. Pred mesiacom sme menili spätné zrkadlo na auto 120 EUR, včera nám niekto pred centrom škrkol auto, prevalil ŠPZ, a dnes ráno k tomu to najlepšie, nejaký drbo nám zase odrazil to spätné zrkadlo, takže ďalších 120 EUR v ťahu, proste radosť na nezaplatenie. A ako bonus v robote 10 hodín 😀

denis19
9. okt 2009

CUKI!!!!
Katastrofa!!!!! auto je investice,co????Nám pred mesícem, také vyrabovali auto,svetla, mrížku chladiče...včetne spz a tak jsem tvrdla na policii jak kvuli samotné krádeži tak kvuli vyrizování nové spz a to mi ješte pojišťovna ani nezaplatila ten správní poplatek , že to se neplatí. tak hlavu vzuhu, bude i hur,ale to je dukaz že vesmírná energie pracuje, protože musíš necoco dát,aby jsi dostala a ty dostaneš mláďátko!!! 😀

cukotka
9. okt 2009

no my sme kvôli mláďatkám vymenili fábiu za opel astra combi, ale nerátali sme s tým, že kým sa v ňom bude prevážať naše mláďatko, tak auto bude ako z vojenského frontu ☹ asi sa pridám k ružovým kukláčom

Inak tá ZDEJA je teda fakt bohovská 😉 som nedočkavá, že ako to dopadlo

denis19
9. okt 2009

To Ti povím, je to od ní nezodpovedné,ale od rána verím, že vše dopadlo u ní dobre!!!!! 😲
To máte fajn auto pro mláďatká, pokud nám vyjdou dve, tak nevím jak to zvládneme my s autem mnz tvrdí, že ten tandem nejak do kufra nervu,ale já si nejsem jistá 😒

cukotka
9. okt 2009

no keď sa Ti dve mláďatká ešte rozdelia, tak budeš mať štyri a kúpite mikrobus 😀

denis19
9. okt 2009

Na to všechno máš veselou náladu!!!!! nejak se mi zvyšuje adrenalín!!!!

denis19
9. okt 2009

jo,prodáme byt a koupíme karavan!!!!

cukotka
9. okt 2009

ráno mi vypadli aj nejaké tie slzy a kopa neslušných vulgarizmov, ale čo spravím. nemôžem sa toľko čertiť, budem mať vrásky 😉 a potom nebudem očarujúca pre mláďatko 😉

cukotka
9. okt 2009

denis to tiež nie je zlý nápad, ale karaván by Ťa mohol časom omrzieť 🙂

denis19
9. okt 2009

To Ti verím,ale ustála jsi to hrdinsky!!
Pravdu máš, vrásky nepotrebuješ,potom ti mláďátka reknou, že jsi zbytečne natahovala čas pri jejích vzniku 😀

cukotka
9. okt 2009

vrásky budem mať zajtra, idem do školy, mám manažment od ráno do poobedia so starým úchylným senilným dedom 🙂

denis19
9. okt 2009

to by mne mohl i manžel 😀 to je riziko podnikání 😀 😀

cukotka
9. okt 2009

no ano, mňa ten môj tiež už trošku nudí 😉

denis19
9. okt 2009

tak to bude zajímavé dopoledne a v sobotu 😀 😀

kdyby nás ti manželé četli, to by se jim asi nelíbili,ale kdo ví co si povídají nekdyo nás,co?????to by bylo pošušňáníčko 😝

cukotka
9. okt 2009

no viem si to dosť živo predstaviť, začína ma brať nejako na spanie, dosť skoro 🙂 asi si spravím kávičku

denis19
9. okt 2009

kávičku????ted večer!!to bych flámovala potom 😀 a ty musíš ráno vstávat do školy 😅
nejak si devčata užívají pátečního večera ,co ??? prdí na nás!!!!! A ta zdeja nic!

cukotka
9. okt 2009

no, alebo majú nejakú romantiku 🙂 ja som dnes sama doma, môj zajačik dnes zachraňuje 😉

denis19
9. okt 2009

No nic, jdu se mu také venovat,aby se náhodou se mnou nezačal nudit,ale to bymu stejne dlouho nevydrželo, pokud vše pujde, tak o nedlouho budeme nudné chvilky vzácne vyhledávat 😀
preji Ti krásný večer, zítra dávej pozor ve škole a odpoledne se tu ukaž. Já už začínám být na našem foru závislá!!!

denis19
9. okt 2009

nebojíš se nekdy sama doma????

cukotka
9. okt 2009

nie nebojím, už som si zvykla 🙂 tak sa pekne venuj drahému 😉

zdeja
9. okt 2009

ahojte hviezdicky 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 hcg negat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cukotka
9. okt 2009

zdejuška ahoj, pre krista pána čo sa stalo?????????????????????? 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre