Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
18. okt 2009

jéjo romy, čím míň vím, tím jsem spokojenejší!!!!

denis19
18. okt 2009

ale ušly jsem hezkou dálku cesty,co??? 🙂

romy01
18. okt 2009

denis ti poviem, mam taky zvlastny pocit rozcarovania. Dlhe roky som si predstavovala aka budem šťastná ked uvidím // a ked to prislo a ťažko som sa k tomu dopracovala tak som tomu ani neverila a neprišlo mi to ako realita

denis19
18. okt 2009

Chápu Te! Pokud se to zítra vše potvrdí a já se budu koulet s brichem to se teda koulím už i ted, tak to bude zázrak!!!! Mám pocit, že jsem tluščí a tluščí!!!

romy01
18. okt 2009

denis ja som akurat dnes s mojim preberala ze mne rastie brocho uz teraz a niektorym babam az v 4 tom mesiaci

denis19
18. okt 2009

Práve jsem se vrátila od zrcadla,potvrzuji! Postavila jse se na váhu a musela jsem se podívat ješte jednou ,neboť jsem neverila vlastním očím!!!!!

romy01
18. okt 2009

kolko mas navyse ? Ja som sa dnes radsej na vahu ani nepostavila - az zajtra rano 😀

romy01
18. okt 2009

denis teraz som este kukla na tie testy a ten posledny riadne stmavol, ta ruha ciarka je skoro ako prva - haha asi to treba nechat odstáť

denis19
18. okt 2009

nechat odstát 😀 dobrá rada pro ostatní,co,ale to se nemá,ale to Ty víš 😀 ,podstatné je, že jsi tam mela čárku i pred tím!!!! Mám pet kilo nahore!!!!!!Od datumu, kdy jsem posílala žádost do pojišťovny, takže za nejaké tri mesíce,ale poslední tri jsem nabrala ted za poslední tri týdny!!!

romy01
18. okt 2009

no ja kuknem na vahu zajtra - ale dnes sa pokusim nenapchavat Inal vecer ked som zaspavala som dostala taku chut na kyslu kapustu ze som normalne slintala 😀 😀 😀

denis19
18. okt 2009

😀 😀 no super chute, jí´á si trochu dala dnes, jdu ji jinak dusit k morke! Upadám z té váhy do lehké depky, práve jsem četla, že první trimestr bych mela pribrat maximálne 2 kg, tak to už mám za sebou 😀

romy01
18. okt 2009

denis len klud, to su štatistiky pre 45 kilove babule, vezmi si mna, ja priberam z toho ze som na PN a za posledných 6 týždňov som bola akurat parkrat v obchode a autom u lekarov - to bol cely moj pohyb. Nič si z toho nerob a navyše to pri ranných nevolnostiach čoskoro zhodíš 😀 😀 😀

denis19
18. okt 2009

No jo , jsi proste psych. podpora!!!!Já jen verím, že ranní nevelnosti mne obejdou 😀
práve jsme doobedvali, naši ješte nikde,ale vzhledem k tomu, že my brzo vstáváme,máme posunutý i čas obeda!! 😅 už se teším na zítra,jen mne mrzí, že se Gall neozvala a nevím také co je s Vierkou! Snad se ji mrška nerozbehla !
Co varíte?

romy01
18. okt 2009

ja len ohrievam polievku z piatkku - taku kelovo zemiackovo mrkvovu a idem vyprazit rabie file a zemiaky - nic narocne. Dnes k nam pride brasko so ženou a detmi- Brasko pojde so synovcom do cirkusu a ja ostanem so švagrinkou a jej 4 mesacnou Dominiou čo ju mam v albume - teším sa ako sa vyhram s malou 😀 😀 😀

denis19
18. okt 2009

Tak to je hezké odpoledne! A co manžel? Kam se ztratil? To je starší bratr?

romy01
18. okt 2009

ee manzel sa chysta ku kamosovi z roboty

denis19
18. okt 2009

tak to máte dnes super podelené a ti moji rodiče stále nikde!!! jsešteže jsem se najedli 😀

cisielko
18. okt 2009

Ahojte 😀

Dlhšie som tu nebola, mám veľa práce a kukala som teraz albumy a čo tam nevidím..Romy ty si tehúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú...??????????????????????????????

A kto ešte čo mi ušlo, Denis, gall, VIerka a vy ako robili ste si testy?

cisielko
18. okt 2009

DEnis veď aj ty...bože baby..z celého srdca vám gratulujem, idem rýchlo kuknúť do ďaľších albumov...ste naša nádej, že naozaj nádej existuje...ešte raz vám gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
18. okt 2009

Ahoj cisielko, no je to tak,a,e zitra nam to doki potvrdi, teda doufam

minka051
18. okt 2009

Ahojte
Tak vás zdravím dlhšie som tu nebola,mala som vela roboty mala som tú celú rodinu tak som sa teda navarila a napiekla statočne.

Konečne klud ved nás tu bolo desať ludí A sestryne dve baby mi prevvrátili celý byt hore nohami. Ale bolo super.

denis19
18. okt 2009

ahoj minka,tak jsi to zvladla....super

romy01
18. okt 2009

ahoj čísielko asi j to tak.
Braško s rodinkou už odišli a bolo to super. Mala dominika bude mať v streu 4 mesiace a je úúúúúúúžasnááááá.
Stále sa smeje a smeje a smeje a zapaja sa do rozhovorov no je proste božská. Riadne som ju ponaťahovala na rukácha aj tak sa len usmievala. Bože aj ja už xcem , uť aby som rodila 😀 😀 😀

minka051
18. okt 2009

denis no poviem ti zvládla ale som unavená ako pes. A zajtra sa mi ani do práce nechce. A inak ako sa cítíš? 🙂

denis19
18. okt 2009

je mi nejak terzko,utapkala jsem se s našima v šopinku a mam pocit, ze jsem jako delova koule 😀

minka051
18. okt 2009

No mna začínajú bolieť kríže aj bruško asi dorazí mrška. Som nejaká nafúknutá. Zajtra si ukončím PN, a v utorok som už zvedavá čo mi doki povie v Helíku.

romy01
18. okt 2009

minka tak to je fuska, zmaknut nakrmit celu rodinu patrí ti metál 🙂

minka051
18. okt 2009

romy01 dík no ale som zbitá ako pes a moja polovička už zaspala. Kedy ideš na kontrolu? 🙂

denis19
18. okt 2009

jdeme spolecne zitra 😀

minka051
18. okt 2009

ak to je super. 🙂 Tak potom len dobré správy písať šupnúť sem tehu vírusíky nech sa už aj na mna niečo prilepí 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre