Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
22. okt 2009

No Vierka konečneeeeeeeeeeeeeeee! Jak se vede????????A kdy máš kontrolu!!!!!

romy01
22. okt 2009

vierkaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moc ti gratulujem, prosim daj si do profilu ze nie si snz ale ze cakas babo
baby som zaspala - vyvalovala som sa v posteli do deviatej - a ked je taketo pocasie pripomina mi to krasne casy v praci- to som si v robote urobila kávu a s melancholiou som poškulovala von oknom a kukala ako padaju listy zo stromov - boze to boli casy
pre cakatelky posielam
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ps vierka na konci riadku buchni enter, inak sa stranka natiahne

denis19
22. okt 2009

Romy, ty romantiku! Ted si to vychutnávej s čajíčkem pro tehulky!!!!

cisielko
22. okt 2009

Denis..ja v práci zarezávam 😖

Romy..krásna predstava..ja som kávu akurát do pila 😀

Vierka..super. super, super 😀 😀 😀 😀 beriem si od vás tie tehu vírusiky, nech sa na mňa už konečne nejako nalepia 😀 😀 😀

denis19
22. okt 2009

Ted se už určite nejaký nalepí, jen musíš použít dobré lepidielko 😀

romy01
22. okt 2009

no caj do seba lejem priam nasilu, uz mi pesgtava chutit
denis a co priznaky? mas nejaké? Ja stale nic, ziadne nevolnosti, nic

denis19
22. okt 2009

Romy, práve jsem se stežovala, že dnes mne už ani nic nebolí! Tak chytám paniku! Co Ti povím!!!!

romy01
22. okt 2009

ja som rano premyslala v posteli, ze kedy mi uz bude zle - nech je nejaka zmena 😀 😀 😀

romy01
22. okt 2009

vierka to su krasne obrazky co mas v albume 😀 😀 😀

denis19
22. okt 2009

Romy, bud ráda,že nám nic není!!! 😀 😀 počkej ono to príjde a budeš prosit...

viera6
22. okt 2009

Dievčata ,omlúvam sa za tu natiahnutú stránku,ale romy dala som enter,nechapem.Skúšame konečne ten druhy počítač,čo som spomínala pred tyžnom.
No dnes som mala otrasné ráno zdochlo my auto tesne pred Martinom,a neviete si ani predstavit akych máme ochotnych ludí pomoct ☹ ☹ ☹ ☹
Ale nakoniec sa aspon jeden dobrý človek našiel 🙂

romy01
22. okt 2009

juj vierka, tak vas nakoniec vzalio ine auto? uff to je smola, snad bude auticko ok - len davajte pozor aby sa to nestalo ked pojdes do porodnice. A to s tou strankou vobec nevadi - aj ja som to parkrat urobila. Vierka a to ti uz aj volali z heliku alebo ako ti to potvrdili? Bolo ti uz nieco vidiet ? Ake mas HCG?

denis19
22. okt 2009

Ano Vierka,mluv, jsem napjatá!!!

cisielko
22. okt 2009

Vierka..aj ja aj ja :- 😀 😀 😀 😀

romy01
22. okt 2009

vierkaaaa, hovor

viera6
22. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀
Ten dobry človek nás roztlačil ešte,že som bola s priatelom.Otec auto opravoval dva dni menil motor a td..takže
nebolo rozbehnute.Keby som bola sama tak neviem,neviem.
Ešte nevolali z Helíku,mala som tam málú bublinku 🙂 ,len ešte neviem či jednu a či dve tak budem mudrejšia na druhej kontrole,ktorú sa dozviem o 15,00 😔 😉

denis19
22. okt 2009

supééér

denis19
22. okt 2009

romy,jedna intimní otázka,kdy jsi mela v septembri mnz, já si te nejak nezaznačila,ale vím, že pár dní pred tebou, že????

viera6
22. okt 2009

Romy,denis, mne to si nevíde si platit DNP chcem tam íst zajtra a od zajtra by mi to platilo porate!

cisielko
22. okt 2009

Vierka..to je svelé... 😀

denis19
22. okt 2009

Ano Vierka, pokud tam pujdeš zítra bude to platit od zítra,ale to už asi nestihneš 270 dní!!! pozor na to!

denis19
22. okt 2009

Romy, tak jsem si prečetla historii na foru a našla jsem i termín poslední mršky,ješteže si tam píšem všechno!!! 😀

romy01
22. okt 2009

denis ty si to dostala niekedy cez vikend - 13 teho bola nedela a v sobotu sme boli spolu na jarmoku - urcite si to mala v nedelu 13 teho
vierka nezabudni sa opytat na to hcg - mne to nepovedali automaticky musela som sa opytat, podla toho sa da predpokladat ci bude jedno alebo dve

viera6
22. okt 2009

No ved práve to denis mne tam bude chýbat približne 26dní.Ak to rátam dobre.

viera6
22. okt 2009

Jasne romy ved tabulku od lutinky mám aj ja /som s nou v písomnom kontakte/.

romy01
22. okt 2009

jaaaj hej ved si mi ju poslala - a aj ona 😀 ale ta tabulka je s priemernymi hodnotami a baby mali mnohe aj hcg 1500 aj 1900 a aj tak cakaju jedno bábo. Ja som nasla este tabulku s min a max hodnotami pre jedno a pre dve deticky ale to plati pri normalnom otehotneni, pri IVF sa to trosku v tych tabulkach lisi

viera6
22. okt 2009

A kde ste rátate ,či varíte ,či nakupujete kočiky a či?

viera6
22. okt 2009

ano romy aj ja som našla taku tabulku ako píšeš.
Aj čínsky kalendar plodnosti som našla tam to vychádza zatil dievča.

denis19
22. okt 2009

Já začínám varit, hladík se ozval a telefonuji strídae s holkama, jako sestrenicema a tak nejak.

romy01
22. okt 2009

ja som tu, len baby toho tolko pisu na teme sanatorium helios, ze nestiham a ciselko asi tvrdo pracuje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre