Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
26. okt 2009

myslím, si že určite ano, bylo to minule super!

romy01
26. okt 2009

tak fajn dohodnute, tesim sa

cisielko
26. okt 2009

Baby radte..potrebujem vedieť či sa môžem objednať aj ku koordinátoke ešte skôr ako mi schvália žaidosť..majú posledyný voľný termín, ktorý je 2 dni pred mojim 16DC...ak by mi to náhoodu neschválili tak by som to zrušila...mylíte, že tam vediea kto to má a nemá schváleneé?????

romy01
26. okt 2009

cisielko nepamatam sa kam chodis ale v heliku to vedia, v kazdom pripade by som to na tvojom mieste skusila - zavolaj tam, v najhorsom ta neobjednaju ku koordinatorke a ak aj pojdes na pohovor, a nebudes mat tu ziadost, aspon ti nehrozi ze v dalsom cykle by si to nestihla lebo by nemali volny termin

cisielko
26. okt 2009

Chodím do Helisosu..do kelu je škoda to premrhať ak mi to schvália, mesisc startím zase úplne zbytočne 😠 idem tam volať, poveim im, že mi to schvália každú chvílu tak či by to bolo kožné ma objednať..som zvedavá čo mi povedia..

romy01
26. okt 2009

tak to skus, lebo na ten pohovor sa dlho caka a potom ked to budes mat schválené tak zas nemusis chytit termin a budes cakat 2 mesiace

cisielko
26. okt 2009

Volala som ..mám termín na 04.11.09 o 09.30 tak už len musím veriť, že mi to do vtedy scchália 😀 😀 😀 😀 zajtra musím volať do pistovne, dnes má pani DV 😝

romy01
26. okt 2009

takze to stihnes pred tym 16 DC? To by bolo super

figurka.m
26. okt 2009

ahojte 😀 Cisielko, budem ti velmi drzat palceky, aby ti to do toho 4.11. schvalili a aby si mohla zacat 😉

cisielko
26. okt 2009

Dakujem dievčatá..zajtra sa viac menej o všetkom rozhodne 😀 😀 😀 ak to už bude schváleé tak do stíham do vinoc a to je super..a 16DC mám 06.11. a pohovor 04.11. takže dva dni pred 😀

romy01
26. okt 2009

ciselko to je super, a na vianoce sa budes uz vytesovat z // 😀 😀 😀

kajticko
26. okt 2009

ahojte babulky ja mám 16 DC 8.11. a prečo koordinátorke,, TO je iba u vás?? ja sa mám po schváleni oobjednať u mojho lekára ak som to dobre pochopila. čísielko aj ja už čakám a tak sa teším zatiel som nikam nevolala
😉

romy01
26. okt 2009

kajticko u nas dava koordinatorka recept na lieky, vysvetli cely postup pri IVF a nauci nas ako si pichat a co robit v pripade nejakych problemov ci nejasnosti. Ona potom vola kazdej babulke ze ako dopadla krv a kedy ma prist na dalsiu kontrolu a aj informuje ci sa ma zmenit davka a pod. Vsetko urobi a nemusime si nikam volat a nic vybavovat ani sa nikde objednavat.

kajticko
26. okt 2009

tak to som neveedela. neviem ako to je u nás. ja sa objednám k lekárovi a myslím,že to u nás lekár robí. no idem to hned zistiť od iscarečiek. dík romy a užívaj si tehulkovanie 😉

cisielko
26. okt 2009

Kajtičo..si ma normálne vystrašila, že lekárovi...mne to poradila Katka z onej témy, tiež som nevedela komu sa treba objednať...akú máš positovňu?

Romy..ešte, že ťa tu mám..už som mylsela, že som zle volala 😎 takže takto to funguje..a je to v poho, že dva dni pre 16DC?nevadí to, že je to skoro už tak blízko toho 16DC?

kajticko
26. okt 2009

dôveru. práve si to zistujem ako to je u nás.lebo mne kázal lekár sa k nemu objednať tak teraz už neviem

romy01
26. okt 2009

ciselko je to v pohode aj ja som tak bola a to som ani netusila ze kedy sa zacina - mala som šťastie že som to neprešvihla. A su baby co mali pohovor na 16ty den a este v ten isty den zacali stimulkovat
kajticko kazde centrum moze mat iny system - mozno to u vas vsetko ide cez lekara, u nas tam na to maju pani koordinatorku. Samozrejme ze prva konzultacia sa u nas robi tiez s lekarom no ked uz je podana ziadost potom to kociruje koordinatorka

kajticko
26. okt 2009

dík no som zvedava ako mi to schvália hned tam volám. ,ale pozisťujem to do vtedy už sa neviem dočkať. chcela by som to aj ja do vianoc 😠 ako sa cítiš?

romy01
26. okt 2009

mne je fajn, prihrievam si polievku a lenosim pri telke- co lepsieho si mozem priat ?

kajticko
26. okt 2009

ja si chcem tiež takto zimu vychutnávať a sedieť doma 😎

kajticko
26. okt 2009

tak super už som to zistila u nás sa rieši všetko s lekárom. aj lieky

romy01
26. okt 2009

neboj kajticko budes aj ty, kazda bude 🙂 🙂 🙂

kajticko
26. okt 2009

práve som si písala s bývalou spolužiačkou je tehotná. ja sa trápim 6 rokov a nič a oni nechceli a majú 😠 aké nespravodlivé.

romy01
26. okt 2009

kajticko toto sa stava kazdej co sme tu, z toho si nesmies nic robit, Ver ze ked sa ti to podari že si to tehulkovanie a vsetko okolo toho budes vychutnávat milionkrat viac ako kamoska, viem to podla seba. Len musis byt optimista, maj stale dobru naladu a nenechaj sa zlomit takymito vecami.
posielam ti virusiky, je načase aby si ich začala pravidelne užívať 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

cisielko
26. okt 2009

Romy..ta super...tak užlen vydržať do zajtra a veriť, že teta z positovne ma milo prevapí a pvie mi tú super psrávu, že už to mám schválené..a kde sa potomide po lieky, normálka do lekárne?

Kajtičko...aj u manje to tak..každý okolo je tehu ale už to neriešim..teším sa z toho, že aj ja raz tak budem nato a iný zase budú pozerať na mňa 😀

romy01
26. okt 2009

ciselko najjednoduchsie je ist si po lieky do lekarne hned vedla heliosu, oni su tam na tieto veci dobre zasobení. V inych lekarnach by si mohla vakat kym ti to objednaju

kajticko
26. okt 2009

ďakujem romy dúfam,že sa na mna nalepia vírusiky 😖 čísileko aj Tebe dík 😎 ja som inak moc pozitívny človek len posledne obdobie mi pekne šibe ,ale dostanem sa z toho 😉

cisielko
26. okt 2009

Romy..takže vedla helíku..no dobre, pôjdem tam keď vravíš 😉 a ďakujem ti za info hned som múdrejišia 😀

Kajticko..ja som tiež pozi típek ale niekedy je to ho veľa..nejako to zvládneme 😎

kajticko
26. okt 2009

verím ,že to dotiahneme až tam kam romy a denis 😉 a na vianoce sa už budem tešiť spoju alebo minimálne sedieť aspon na vajíčkach 😀 😀

cisielko
26. okt 2009

o veru..ja to sedenie mi bude stačiť...a vianoce budú o to krajšie a úžasnejšie...je to skvelý pocit..dovolala si sa do poistovne, sa mi niečo marí, že si tam chcela volať?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre