Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

wodanka
27. okt 2009

ahojte.. cisielko to je super.. a kolko si cakala a aku mas poistovnu?
ja som totiz tiez vo faze cakania na schvalenie ziadosti, tak by som rada vedela kolko cakania ma este caka 🙂

denis19
27. okt 2009

wodanka,
mužu te uklidnit!!! od ted už budeš jen čekat, i mne to leze na nervy,ale dnešní foto za to stálo 😀 😀
jak se jinak vede?

wodanka
27. okt 2009

ahoj denis.. aka velka je Tvoja fazulka?
ja viem, ze budem od teraz stale len na nieco cakat.. ale bola by som celkom rada keby to nejako stihneme pre vianocami
inak to nie je nic-moc, je najvyssi cas, aby som prestala chodit do prace 😎

denis19
27. okt 2009

no wodanka, pomalu už asi prestaneš chodit do práce, no jak dorazí žádost hupneš na to a to by fakt mohlo být do vánoc. máš už dohodnutý termín s koordinátorkou,dost dlouho se na nej čeká....

wodanka
27. okt 2009

ešte ho nemám dohodnutý, ale zajtra idem na to..
prečítala som si zopár príspevkov späť a cisielko čakala na schválenie žiadosti podľa mojich výpočtov 20 dní.. takže ak aj mne to tak nejako schvália tak by to mohlo prísť okolo 9. novembra a 16 deň cyklu mám až 23. novembra.. tak mám tam dosť dlhý čas, kde si môžem dohodnúť rande s koordinátorkou..

denis19
27. okt 2009

no máš, jen už ted objednává na 27/11...tak pozor a pres vánoce nepracují!

wodanka
27. okt 2009

no tak to možno zostane až po sviatkoch, uvidíme.. 😒

denis19
27. okt 2009

v novém roku do útoku!!!!!!!!!! i tak se dá!!!!
jdu na kute ,doboru noc!

wodanka
27. okt 2009

dobrú noc..

cisielko
27. okt 2009

Denis..videla som fotečku 😀 😀 😀 😀 😀 je krásna, bude asi po tebe 😀

Wodanka..asi tak neako som čakal..no ešte aj čakám lebo ja som si volala dnes tam kde to schvalujú aby som vedela na čom som a tam mi to dnes schválili..potrebovala som to vedieť aby som vedela či ten dátum v helíku zrušiť alebo si ho držať..a ak vieš kedy ti asi tak vychádza ten 16DC tak sa objednaj už teraz..vraj je tam dosť veľká čakacia doba..koľko čakaáš na schválenie?

wodanka
27. okt 2009

ahoj cisielko..dik za info.. my sme ziadost davali este len minuly tyzden.. a 16DC mi vychadza na 23. novembra..
kde do poistovne si volala? ja som skusala najst nejake cislo na nete a nejako sa mi nedarilo

cisielko
27. okt 2009

Aká máš postivnu a kde chiodíš do centra?

wodanka
27. okt 2009

obidvoje tak isto ako Ty.. všeobecná a Helios v Martine

cisielko
27. okt 2009

Poslala som ti do IP číslo aj meno..no ale keď ste to opsielali min. týždeň..kedy asi min týždeň?

wodanka
27. okt 2009

ďakujem za IP.. posielala som to v stredu a je mi jasné, že v najlepšom prípade to na poisťovňu prišlo tento týždeň.. do poisťovne chcem volať až na budúci týždeň ale koordinátorku si dohodnem už teraz, a ak by to dovtedy neprišlo, tak termín zruším

cisielko
27. okt 2009

Presne tak..aj ja som to tak urobila..a keď som jej povedala, že na bud. týždeň už mám dohodnutý termín tak mi sľúbila, že urobí čo sa dá aby to tam bolo..a my máme s manžlom v ten dátum 11 rokov výročie čo sa poznáme..tak verím, že to bude dobrý dátum..a tebe držím palce 😉

wodanka
27. okt 2009

aj ja Ti držím palce, aby to vyšlo na prvý krát a mohli ste sa tešiť z drobca 🙂
koľko máš rokov, ked sa s mm tak dlho poznáte?

cisielko
27. okt 2009

Jáj vela 😀 😀 😀 😀 😀 29 a mm 36..a yv ste ako na tom? ja som mužíka zbalila keď som mala 18 rokov 😀

wodanka
27. okt 2009

ja budem mat 28 a mm ma 32.. a teraz v decembri sa budeme poznat 12 rokov 😵

cisielko
27. okt 2009

no a ty mi niečo hovor..to ste spolu tak dlho? a aká máte vy problém?

wodanka
27. okt 2009

nie cely ten cas sme boli spolu.. mali sme asi tak rok pauzu, ale potom sme sa zasa vratili k sebe..
mm ma blby spg.. oligoastenoteratozoospermia.. pocet cca 14 mil., nulova morfologia a blbym smerom sa hybu 😖

cisielko
27. okt 2009

Tak ste na tom presne ako my..my ale máme množstvo 7 mil..musím už ísť..pokeciame zajtra..drž sa a nezabudni volať..dobrú noc 😉

wodanka
27. okt 2009

tak to Vas asi tiez caka ICSI.. dobru noc

denis19
28. okt 2009

Dobré ráno devčata tulačky!!!!!!!
Čest výnimkám,ale kde jste???????

romy01
28. okt 2009

dobre ranko 😀 😀 😀 Idem si vas pocitat, lebo vcera som vecer nejak nestihala

viera6
28. okt 2009

Dobre ránko 😅
Ahojte romy,denis tak ako sa mate?
Ostatnym snažilkam a čakatelkam posielam: 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ☹

viera6
28. okt 2009

Mate krásne bublinky romy,denis 😀

denis19
28. okt 2009

Vierka zdar,kde jsi se toulala???
Romy, no vitaj, včera jsi nás trochu ohrdla????venovala jsi se bublince????

romy01
28. okt 2009

ee denis bola som na angline a potom sme este isli na hodinku bonku a to ma tak zmohlo, že som o osmej zalahla a spala az doteraz 😀 😀 😀
ahoj vierka 😀 kedy ides na utz ? som zabudla

denis19
28. okt 2009

ahá,takže jsi se včera venoa duši! je ti odpušteno!
já se dnes chystám do prodejny,kde delají skríne, optat se co by nás vyšla poslední vstvená skríň co chceme do bytu,abych mela dosmí místa na vecičky pro bublinku 😀 holky, jsem tak nažhavená!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre