Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
3. nov 2009

no to je ale pravda,ona se v první trimestu otáčí maternica

romy01
3. nov 2009

to fakt ? ako otáča? to som nevedela - ale dnes rano som si aj zaujkala som myslela ze ani nevstanem

denis19
3. nov 2009

no v prípade , že nemá ideální místo tak se posune či otočí, o tom mne informovala kamarádka! když jsem jí ríkala,teda opisovala jak jsem jednu noc neskutečne trpela a že jsem si myslela, že mi vše vylatí, tak mi to objasnila. ríkala, že pri prvním tehotenství si to také takto odsrala, neboť ji nikdo nic nerekla,ale pri dalších se už na to ptala dr a je to tak!

cisielko
3. nov 2009

Ránko dievčence 😀

Vidím, že tu len tehule Romy a DEnis..čaute tehulky 😀

romy01
3. nov 2009

ahoj ciselko, no vidis riesime nejake tazkosti, - naštastie sa k tomu nepridala nevolnost

denis19
3. nov 2009

Ahoj cisielko, opet v práci???? no nekdo v tomto meste musí pracovat 😀
romy, neboj to zvládneš v poho, už je lépe,ne?

cisielko
3. nov 2009

Jasné v práci..musím všetko nachystať aby som mala všetko ekď zajtra prídema až na obed do práce 😀
Jáj sa teším keď aj ja budem riešiť podobné veci ako vy dve 😀 😀 😀

denis19
3. nov 2009

Už je nebudeš muset nekteré rešit, víš do čeho jdeš, budeš rešit jen jméno, kočárek, výbavičku a tak 😀 😀 úplná paráda, ne!!!!!Kdy ti vychází začátek celého stimulování????

denis19
3. nov 2009

ROMY
včera jsem telefonovala s SASKOM a zítra začíná s gonalem!!!Oni nejak proveru vynechávají a jdou hned na gonal!!!

romy01
3. nov 2009

denis cele to trvalo asi minutu nie viac a taraz je uz dobre. akže sasko ma krátky protokol, hmm. Ale t
baba sa tu tiez dlho neukazala a ani vierka

denis19
3. nov 2009

Jo to je pravda,ale prý se dnes na moment pripne a co se týče Vierky, jen doufám,že je to u nich doma OK!!!!!

romy01
3. nov 2009

veru, tak som si zvykla na baby co sem chodia, ze ked sa potom odmlcia, tak sa bojim ze ci su ok. Asi som divna, ale mi pripada akoby sme sa zblizili 🙂

denis19
3. nov 2009

nejsi divná, já si to také myslím, že je to tak! a celkem jsem si tu klaply, takže není se čemu divit. sasko ted chodila po doktorech, začala už i s predoperačnímy, do toho práce rodina, víš jak to chodí....to my co jsme už v klidu, to je jiná písnička 😀

romy01
3. nov 2009

no asi mas pravdu, tym ze som na PNke od zaciatku tak som nemala tolko stresu a nahanaciek, zas jej to mozno ubieha rychlejsie ako nam v septembri, vsetko ma svoje pre a proti

cisielko
3. nov 2009

Romy..nie si divná..ak keď je to len takýto kontakt zblížite sa, pretože ste tu poslu dennodenne., všetko spolu prežívate, mylsíte naseba..ja som sa napr už s niektorými babenkami aj osbne stretla a momentálne sa nato chystám aj s katti...už len čakám kedy sa mi bude dať v práci dýchať a hneď dáme strretko 😀 😀 😀

a začínam asi v piatok...ja mám zajtra pohovor s koordinátorkou, a 16DC mám v piatok..dr.Gáťová pspomínala dlhý protokolo takže v piatok by som mala začať..ale viac sa dozviem zajtra...dievčatá, chcem sa spýtať teb Wash test na psr sa kedy robí? aby som vedela či sa náhodou spermoše neumúdrili a bude nám stačiť len klasické IVF 😠

denis19
3. nov 2009

Trial Wach TEst se delá behem stimulace, už ke kenco, asi tak týden pred OPU ho delalai nám.
a souhlasím se vším co jsi napsla cisielko!

romy01
3. nov 2009

ciselko my sme ho absolvovali rano v den konzultacioe s koordinatorkou, a vysledky sme sa dozvedeli na pohovore s embriologickou

denis19
3. nov 2009

takže každý jinak,ale absolvovali.....

romy01
3. nov 2009

nam potom embriologicka povedala ze testy dopadli zle - najhorsie zo vsetkych co sme dovtedy absolvovali no ze pri samotnom IVFku ak by bol spg lepsi tak ze sa rozhodneme ci dame ISCI alebo nie - to malo zavisiet aj od poctu vajicok, keby ich bolo viac tak ideme bez ISCI ale kedze bolo len jedno tak sme neriskli a x-sovali sme ho

denis19
3. nov 2009

a dobre jste udelali!
nám zase TWT dopadl nejlíp ze všech,ale stejne jsme neriskovali a ixovali všechno.....

cisielko
3. nov 2009

No tak každý inak ale aspoň viem približko kedy 😀 čo myslíte tým x.sovali? ja rozmýšlam, že keď bude spr lešpí tak nepôjdeme cez ICSI...a s embriologičkou kedy bývajú pohovory?a čo sa tam kecia? ja viem veľa otázok ale ja taká zvedavá 🤐

romy01
3. nov 2009

veru, zda sa ze to vyslo, len aby to slo takto aj nadalej 🙂

denis19
3. nov 2009

ICSI ixovali 😀

cisielko
3. nov 2009

Aha..a prečo ste to takto išli keď ste mohli cez klasika IVF?

Katka..kde si, kotrola je ešte tam?

viera6
3. nov 2009

Ahojte tehulky 😉
a snažilkam posielam :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTT 😵
Som sa tu davno neukazala ja viem,ale cez vikend mi nebolo bohvie ako mala som bolesti a zase tie sfarbene vytoky 😒 .Volala som aj do centra lebo mi kazala Gatova ak budem mat takyto problem aby som si zavolala koli duphastonu ako ho mam uživat,ale nedovolala som sa .Tak som len ležala a nohy som mala vyložene.Včera sa to už zmiernilo klop,klop,aj dnes.Včera som čitala o komarikovi no mala som stoho depku.

Dievčata kuk do albumu musim sa pochvalit ja som trošičku počula srdiečko 😵 .A sme dvaja, bolo tam vidiet naznak aj toho druheho,ale to bolo zamlčane dvojča.Tak preto možem mavat aj vytoky aj krv bude sa mi to čistit.
Romy to su pekne rifličky,na tie bolesti alebo krče si mame dat magnezium povedala mi to Gatova.

denis19
3. nov 2009

cisielko, my nemohli pres klasiku, mnž má špatnou morfologii a spermoníci by se tam neprobojovali

AHOJ VIERKA!!!!!!!!!!!!!!
jsem ráda, že jsi ráda, takže jste byli dvaja a ted je jeden, dobre to chápu????

minka051
3. nov 2009

Ahoj denis Mám celkom dobré správy písali mi z Brna a už mi aj posielajú podklady na vyšetrenia čo budem potrebovať. Zatial tam nemusíme jazdiť dali taký OLC program to je pre zahraničných klientov aby nemuseli dochádzať a všetko sa vybavuje mailom alebo telef. 🙂 🙂 🙂 A osobne nás zavolajú až ked budú mať darkyňu pre mňa. Tak čakám na mail.
Potom dám vedieť čo mám nové

No stále ale zlá správa mrcha nikde už ma štve 😠 😠

minka051
3. nov 2009

vierka tak super držím palce 🙂 🙂

viera6
3. nov 2009

Minka dakujem a prajem ti vela,vela štastia. 😉

Denis ano dobre si to pochopila.

denis19
3. nov 2009

tak to MINKA nabírá super obrátky!!!!!Paráda aVIERKA tak to dopadlo tak nejlíp jak mohle,že???? 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre