Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
7. nov 2009

Tak už som tu bola som nakupit rodičom.
Dnes idete na chatu ?

denis19
7. nov 2009

Ahoj holky, konečne jsem se dostala k PC, jsem živá a zdravá a bublince jsem slyšela srdíčko,paráda!!! Ano jsme u našich a muusím se priznat, že dnes mi není dvakrát do zpevu, ráno jsem si na intimce našlá maloinkou nahnedlou skvrnu a dost mne to vystresovalo, od té doby už nic, tak verím, že je vše ok!!!! Dnes večer jedeme domu a zítra budu normálne on line!!! Krásný večer!

wodanka
8. nov 2009

dobré ránko všetkým.. na chvíľku som sa "utrhla" mm ešte spí, tak mám čas napísať vám.. 🙂
ja som stále v štádiu čakania na schválenie žiadosti, tak dúfam, že to tu každú chvíľu bude a pripojím sa k ostatným "pichačkám"..

inak naše tehuľky by nám sem-tam mohli poslať aj nejaké tie vírusíky 😉

denis19
8. nov 2009

Dobré ránko !!!!
ahoj Wodanka, jaké ranní ptáče 😀 Tak zde je snídane TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.

minka051
8. nov 2009

Ahojte pekné ránko Denis neboj to bude všetko OK aj ja som občas našla malú škrnku a aj krv a to aj v 6 mesiaci. Zlakla som sa ale to bolo asi preto lebo som nosila staršieho na rukách . Potom som to už nerobila žiadnu námahu treba sa šetriť.

denis19
8. nov 2009

Ahoj Minka,
dikas, myslím, že se šetrím dosti,ale nekdy jsem z takových to banalit na nervy!!! A dnes ráno to tam bylo opet,ale potom celý den vubec nic, čisto!!!!
A jak pokračuješ Ty??? Už deláte hormony?

minka051
8. nov 2009

deniťs ja stále nič dnes je 39 DC a mrcha nikde tak som začala brať Duphaston 5 tabletiek a potom by mala mrcha prísť
tak uvidím. Inak mailujem si z doktorkou z Brna a tak už sme na čakacej listine. Teraz mi pošlú aké si mám urobiť vyšetrenia a dajú lieky . Teraz ked dostanem mrchu tak musím začať brať antikonc. aby mi upravili cyklus a mohli ma potom zosúladiť z darkyňou. Tak len čakám.

denis19
8. nov 2009

Minka, tak to je stres, stále jen čekat! To je divné, že mrška nikde co???? Uvidíš ted po duphastolu....já ho mela brát jen jednou,ale nejak jsem se na nej vykašlala, nezkusila jsi to červené víno?????

minka051
8. nov 2009

denis ja som už skusila ja nemožné aj vino aj horúcu vaňu aj ťuťumuťu aj sm cvičila do odpadnutia 😝 😝 No asi po tej posladnej stimulke to mám nejaké rozhádzané.. Zajtra ked nedorazí mrcha volám Krajkovi čo dalej lebo by sme do MT mali ísť aspon aby som vedela poslať všetky vyšetrenia do Brna čo mi robili. Tak uvidím.

denis19
8. nov 2009

Minka, tak jsi vyzkoušela vše!!! 😀 mne ješte zabrala agolutinová injekce, do 4 dnu byla tu mršk, teda ne ted,ale když mela 😅

minka051
8. nov 2009

No len tú nemám mám len Agofolín a ku mojej doktorke nechcem ísť lebo ona o tomto všetkom nevie lebo mi to vzhladom na vek určite nedoporučuje. Tak teraz keby so mala Agolutin tak si ho pichnem ale nemám tak nič.. A v lekárni mi ho bez receptu nedajú. 😖

denis19
8. nov 2009

to ti asi bez receptu fakt nedají a jíd k své dr s tím, že už dlouho jsi nedostala a neríkat ji o stimulci,protože se takto strašne týráš....

viera6
8. nov 2009

Dobre ranko všetkym!!!!
minka mrška dorazi do zajtra určite musi už 😠 😉
ahoj denis som rada,že ste štastlivo dorazili domov.Tak ako bolo u rodičov aj si popozerala nejake kočiky?
A čo fotečka, kedy ideš na kontrolu?
Tak tie hnede vytoky aj mna stale prenasleduju mam už stoho depku ☹

denis19
8. nov 2009

Vierka a kdy jsi mela poslední kontrolu a ríkala jsi nekomu o tech výtocích????
já byla v pátek na srdíčko, jen to zeskenuji a hned bude v albumu další fotečka, jen mne skener nejak neposlouchá a mnž tem doma upenlive pracuje, tak jak si udelá pauzu, tak ho poprosím.
u našich jsme žádné kočíky nekoukali mne nebylo dvakrát dobre v sobotu a tak to necháme na predvánoce 😀 času dosti

viera6
8. nov 2009

30okt.som mala kontrolu ,ale idem teraz vo štvrtok mala som vytok. zase v piatok večer a v sobotu zase v pohode tak budem vydiet čo povedia.
Tak tomu verim,že človek nema na nič chut, ked sa neciti dobre, času je dost.
A ty ideš ešte na kontrolu do heliosu alebo už k svojej lekarke?

denis19
8. nov 2009

do heliku už ne jen k svéhu gynekologovi tu a to heliku za rok se máme prijít ukázat 😀
serinká mne ten výtok, já to mám jen ráno včera a dnes a jinak čisto!!!!

viera6
8. nov 2009

Tak skus zavolat do heliosu možno tam niekto bude.

viera6
8. nov 2009

Ja sa ešte do heliku určite objednam naš gynekolog nema take vybavenie na sono.

denis19
8. nov 2009

no jen oni nedelají bežnou tehotenskou starostlivost, jen kontroly v dané týdny,ale uvidíš, Romy se´na to ptala , tak se dá objednat na ty duležité kontroly co se delají i krevní testy,ale je to asi fakt lepší tam, já mam ted výboého gynekologe dle preferencí a vybavení má super delá i 4D sono!!!!
už to nechám tak s tím výtokem, asi to patrí k tomu

viera6
8. nov 2009

Ved ja som myslela len tie testy a sono.Viem ,že to robia chodia tam aj od nas z roboty na sono.
Ved ja vobec som sa o heliku dozvedela od chirurga a nie od gynekologa.
Dnes ma dost boli chrbat, teba nebolieva? a ked si idem lahnut večer tak mavam bolesti na mršku,ale fest.
Ved uvidiš teda čo ti povie na vyt.ten tvoj gyn.zajtra.

denis19
8. nov 2009

no to jsem také zvedavá,ale chrbát má pobolieva také z času na čas tak u konci u zadku 😀 a dnes lítám na WC stále se kontroluji jestli tu nní mrcha jedna hnusná!!!!!!!!!,ale čisto, jen se mi nekdy neudrží utroš a trochu se mi vyplavuje ven, také je to takový neposeda 😀

viera6
8. nov 2009

No ja 😅 si už niekedy pripadam ako chodiaci hypochonder 😵
Čo dnes robiš?aj v BBje taka hmla?

viera6
8. nov 2009

Ja so dnes varila zapraženu polievku,udusenu kurac.pečienku s ryžou a chcela som urobit moravske kolačiky len suseda mi zatial nedoniesla domaci tvaroh.
A chystam sa prejst k svokre len dufam,že sa trochu vyjasni a ukaže sa aspon na chvilu slniečko.

denis19
8. nov 2009

tu je celkem slunečno a relativne teplo, žána hmla!!!! hm, domácí tvaroh to musí být pošušňáníčko. já uvarila zeleninovou polévku s pohánkovýma kroupama a meli jsem od mamky pečené maso , tak jsem udusila kapustu a koupila knedlu, už to máme i v bríšku, neboť jsem mela hlad a potom jsem skoro nic nesnedla.
a co se týče hypochondra, jsem na tom podobne!!!!!! strašne se sleduju a leze mi to na nervy!!!!!!!!! 😠

viera6
8. nov 2009

Mne nejak nechuti jedavat a čo sa tika ranajok tak to vobec.Ale tvaroh si dam plnu misku s cukroma žltkom suseda ho ma vyborni.
Tak by som mala prist na navštevu, ked u vas je tak celkom slunečno.
A kde mame dnes romy?

dana10
8. nov 2009

Ahojte kočky tak už ste po obede.Vy dve tehulky máte tu treraz sólo.Nebojte sa to špinenie prejde.Myslím si že treba nasadiť utroš a poležať.Som dobrá čo asi bude zo mňa doktorka ,,frtinôžková ,,? 😀 😀 😀

denis19
8. nov 2009

dana, super, dobre se to čte, utroš máme,ale nejak neposlouchá, no uvidíme, u mne už ok.
sluníčko zalezlo už i nad BB, tka jsem pred Tv pod perinou, dnes dorazí švagrovci s dcerkou, tak delám slané croasantiky, mnž mi na ne nakrájel slaninku , tak uvidíme výsledek!

dana10
8. nov 2009

Denis, croasany naslano, čo poznám tak som mala vždy na sladko,ale môže to byť super pošli mňam,mňam.. 🙂 😉

denis19
8. nov 2009

no delám je poprvé a práve jsem je dala do trouby, tak jsem zvedavá, pulka je se slaninkou a pulka s oregenm, tak se nechám prekvapit. 😝

bakosko
8. nov 2009

baby nezostal niektorej menopur

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre