Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
8. nov 2009

Ahoj danka no to si dobra p.frtinožková. 😵 😵
Denis tak pošli zopar sladke nemusim ,ale slane možu byt dobre. 😝

denis19
8. nov 2009

menopur nemám ☹

Vierka,práve jsme jeden okoštovali a vypadá to, že jsou doboučké 😀 už aby prišli švagrovci a my se do toho pustili 😀
počuj a neplánujete pred vánoci s drahým cestu do BB?

viera6
8. nov 2009

Jo....j dostala som na ne chut 😀 škoda že si neni blišie.
Možno aj nejaka cesta bude uvidime on tam ma ujka s rodinou na slnečnej.A sestrina svokra byva na podhaji.
Už sme sa aj chystali ale nejak sme mali obavu ked som na pn.

menopur nemam ostal mi decapeptyl 5 injekcii

mirm
8. nov 2009

Ahojte baby,
chcela by som spytat.
Stimulka zacina druhy den menstruacie a v pripade ak sa nestihne tak sa musi cakat na druhy cyklus?
Este mi nedasla schvalena ziadost a MS mam dostat tento tyzden ☹
Dakujem za odpoved

kajticko
8. nov 2009

ahojte tehulky netehulky 🙂

mirm mne prišla tento týžden žiadosť ja chodím do isceru v BA a dr. mi povedal ,že pichám druhý den ms ,ale pred tým že si ma pripraví tak neviem či sa nedavaju pred tým ešte neaké tabletky.mna baby inak nakopli ,abysom zavolala do poistovni .volala som amyslím,že sa to preto pohlo. kolko čakáš na schválenie?

romy01
8. nov 2009

ahojte baby
snazilkam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
denis - akurat c piatok som pisala ue som mala tiez hnedy vytok. tak ma to vyylakalo, ze som volala do heliku a Gatova mi kazala prrist. Pocuvali sme aj srdiecko a potom pod plodovym vackom nasla hematom 9 krat 2mm . Pridala mi k utrosu duphaston. Takze pri najblizsej navsteve u tvojho gyn to urcite spomen, spinenie moze mat aj vaznejsie dovody netreba to podcenovat.
Vierka a ty beries aj duphaston?

kajticko
8. nov 2009

ahoj romy 😎 😎 dúfam,že tie tvoje vírusiky pomôžu 😉 😉 už sa neviem dočkať 😎

viera6
8. nov 2009

Ahojte romy a kajtičko
Kde si sa tulala romy včera si zmizla 😉
Nie neberiem duphaston mam ho doma,ale vtedy ked som spominala som sa nedovolala do heliku.A Gatova mi vravela,že to možem mat z toho zamlčaneho dvojčata.Tak budem mudrejšia vo štvrtok.

denis19
8. nov 2009

Ahoj Kajti a Romy,
zítra volám gynekologovi apokud bude mít čas ,t´tak tam i hned skočím. Ale mám to jen ráno malinko a behem dne nic, takjsem z teho zmetená.
Tak jsi Romy, byla v pátek naposledy v heliku, už jdeš ke své dr.?

mirm
8. nov 2009

kajticko a ktoru poistovnu mas? ja mam tam ziadost len necele 2 tyzdne, ale aj tak by si mohli s tym pohnut!

romy01
8. nov 2009

hej denis, povodne som mala ist do heliku az v utorok, no kvoli tomu spineniu som tam volala a sla hned v piatok o 10tej.
Ja som mala rano len taku malu skvrnku - taku hnedastu a to som nepovazovala za nic vazne, no ked som si vlozila utros, tak o par min zo mna polovica vytiekla a zase to bolo take nahnedle. A preto to aj Gatova hladala, ze co nas tak vyplasilo a bola tam taka tenka skvrnka akoby mi tam praskla cievka alebo co. Potom cez den a ani vcera ani dnes som uz nic nemala, uz je to uplne prec.
vierka boli sme vcera na chate az do vecera a udili sme si na grile lososa - baby to vam je dieta ako vysita - od piatku do dnes som dala dole 1,6 kila - no dnes po tej tempure to mam naspat - to je jasne 😀
ahoj kajticko - urcite to bude fungovat

denis19
8. nov 2009

Romy, tak uvidím ješte ráno a stejne vlám dr, tak budu chytrejší a se žádnýma dieta ted nic nezkoušej,ani lososovýma 😀

romy01
8. nov 2009

denis to nebola dieta, robili sme taky pokus ci sa to da doma v krbe aj udit - robil to Oliver - ten sefkuchar co ho davaju na spektre a bez chleba a s kopou zeleniny to bolo fajn. Inak tie rifle mam uz skratene a teda mozem struhat modu 😀 😀 😀

sasko25579
autor
8. nov 2009

cafte baby.............................

romy01
8. nov 2009

ahoj sasko, ako sa mas ?

sasko25579
autor
8. nov 2009

da sa.a co ty?pocula som ze si tehulka,gratulujem............. 😀

sasko25579
autor
8. nov 2009

na obed som volala s denis.super sme si kecli

mirm
8. nov 2009

este by som sa chcela spytat, ci pred stimulkou ste brali nejake lieky? na pripravu alebo tak?
Dik za odpoved 🙂

romy01
8. nov 2009

no ano, vyslo to, no da sa povedat ze to bol zazrak - mala som len 1 vajicko po OPU a to sa oplodnilo a aj ukalo. Davno si tu nebola, si asi pracovne zaneprazdnena, ze ?

sasko25579
autor
8. nov 2009

no ani nie pracovne zaneprazdnena,ale stale niekde beham a tak.a co ty?dokedy si PN?

sasko25579
autor
8. nov 2009

ale aj v robote je toho dost,ale to sada zvladnut.

romy01
8. nov 2009

zatial ostavam na PNke, a chcela by som to potiahnut az do porosu, nasa firma pred mesiacom definitivne zavrela brany takze sa nemam kam vratit a ako tehotna si sorva najdem pracu. Navyse mi byva kazdy den strasne zle - teda nemam nevolnosti ale byva mi na odpadnutie - dnes som skoro nedosla domob z onchodu

sasko25579
autor
8. nov 2009

no tak to jasne ze ostan doma

romy01
8. nov 2009

a ty ako pokracujes? Pamatam si ťa na zaciatku tejto temy, ale stratila som prehlad, bo sem casto nechodis.

sasko25579
autor
8. nov 2009

no ja robim kanc.krysu.....

romy01
8. nov 2009

no hej ale myslela som ako pokracujes s babatkom ? Skusate to alebo planujes IVFko ?

sasko25579
autor
8. nov 2009

od zajtra mam pichat gonal

denis19
8. nov 2009

ahoooj

sasko25579
autor
8. nov 2009

nokonecne

denis19
8. nov 2009

tak je to ssasko jisté? jdeš na píchačku???? 😀 od zítra,volala jsi s dr?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre