Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sasko25579
autor
8. nov 2009

ano ano bol velmi zlaty

denis19
8. nov 2009

tak super a začínáš gonalem a na jak dlouho a co potom????

romy01
8. nov 2009

sasko drzim palce

ajoooj denis, ako sa mas ? Kde si sa stratila ?

sasko25579
autor
8. nov 2009

5dni 6den na kontrolu a dalej neviem

denis19
8. nov 2009

sasko a ten merional teda ješte nevíš kdy?

Romy, do včera jsem se flákala u našich, byli jsme tam od pátku a dnes se jen tak poflakuji, meli jsmeodpoledne návštevu , švvagrovci s malou dorazili a jinak nic. udelala jsem si ted nejaké chlebíčky a drvím je 😀

sasko25579
autor
8. nov 2009

romy
dakujem.

romy01
8. nov 2009

hehe

to sme prave zblajzli aj my - robila som na veceru chlebicky s kapiou - dnes som fakt najedena na cely tyzden 😀 😀 😀
sasko o par dni sa k nam pridas, A ak sa mozem opytat, co robis v kancli ?

denis19
8. nov 2009

no já od včera jím co mi príjde pod ruce 😉 naši meli doma hafoooo jídla, mamka oslavovala šedesátku, švagrovci ješte donesli domácí koláče, já delala ty slané crosanty, no katastrofa.

romy máš už neco jako teluh bríško????

sasko25579
autor
8. nov 2009

robim na ludi bub bu a davam im pokuty.......

denis19
8. nov 2009

to zní super sasko, bububub.......a oni hnedle cálují co??? 😀

denis19
8. nov 2009

já taky takhle jednou musela zacálovat.....

romy01
8. nov 2009

joj sasko, to aby sme si davali pozor 😀 😀 😀 neboj az budes tehula tak to bububu sa ti bude robit tazko to mi ver 😀 😀 😀
denis- hahaha ja mam tehu brusko uz min 4 tyzdne - ale stale vypada skor ako dobre nakrmene ako to ozajstne tehu brusko - to este nie je vidno

sasko25579
autor
8. nov 2009

no mozno mas pravdu ROMY

denis19
8. nov 2009

u mne také nic Romy, jen vypasené , jinak ništo

romy01
8. nov 2009

denis to je na druhej strane dobre nie ? zatial sa to da schovat pod kabat a nemusim kupovat novy - aspon to cez zimu prezijem v starom a nebudem vyhadzovat prachy za nieco co by som nevynosila.
sasko, urcite mam pravdu. Moc ti drzim palce,

sasko25579
autor
8. nov 2009

dakujem no neviem ci to vlastne chcem.............. 😒

sasko25579
autor
8. nov 2009

ROMY
som v zlozitej fin situacii a tak...............

sasko25579
autor
8. nov 2009

ROMY
a ako je na tom Kajticko?Uz ma schvalenu ziadost?

denis19
8. nov 2009

ale jo romy, je to fajn,neboť problemtiku s kabátek jsem melataké a takto to vypadá na celkem zvládnutí situace..

sasko, ono je to vždy náročné, u nás to fin. ted také není nejružovejší, to je pravda,ale snad se to nejak opet vrátí do normálu, jak pomine tato krize a dodavatelé budu platit své závazky 😠

romy01
8. nov 2009

jej to prave schvalili a mysli ze uz zacne, este nevedela ci bude mat dlhy alebo kratky protokol, no zda sa ze to do vianoc stiha. Sasko preco ides do toho ak nevies ci to chces - to su nebezpecne pochybnosti. A ak mas problemy a nemas to vyriesene, mozno by si to mala odlozit a nenahanat to za kazdu cenu. Sasko tehotenstvo je nieco co si zasluzi si to vychutnat. Nechcem ti davat rozumy, je to kazdeho vec, no myslim si ze IVF je fakt narocna na fyzicku aj aj na psychiku - ak tomu neveris, alebo ti nieco ine brani tomu verit, najskor to vyries, inak nebudes skutocne stastna a ani to babatko

sasko25579
autor
8. nov 2009

vies romy ja viem ze je to narocne.ale som v situacii kedy uz nemozem cuvnut.

denis19
8. nov 2009

SASKO
Romy má bystré postoje, má tak trochu pravdu, možná by se to dalo když tak posunout, o mesíc a ujasníš si doma co a jak.....není dobré to prožívat v strese, to je potom kaastrofa, tech stresu je u IVF i tak dost......
vidíš, co to fakt nerušit,ale jen posunout, žádost má rok platnost....

sasko25579
autor
8. nov 2009

nema rok platnost.mne co dosiel papier z poistovne plati to do konca januara.

denis19
8. nov 2009

fakt??? tak to má asi každá pojištovna jinka, ta má platila rok, hm, tak i tak se to dá skoro o dva cykly posunout v nejdhorším prípade

sasko25579
autor
8. nov 2009

idem do toho ak to ma vyjst vyjde ak nie nevyjde.je mi to uz jedno.

denis19
8. nov 2009

také postoj a názor, on to vesmír dokáže zarídit za nás.....

romy01
8. nov 2009

sasko nikdy nehovor nikdy, posunut sa to da - ako pise denis schvalena ziadost ma svoju splatnost. Ozaj neviem co sa deje , ale podla toho co si napisala, mam takeho tusaka že to skor suvisi s nejakymi osobnymi problemami - mozn o rodinnymi ? Neviem hádam, samozrejme sa mozno mylim.
Ak ide o toto tak , posunut sa to da. A jednoznacne si urob cas ich poriesit.
Mozno mas nejake zdravotne problemy kvoli ktorym to nechces posunut - v tom pripade by si sa mala naladit pozitivne a samozrejme nic neodkladat. No jedno maj na pamati - nepamatam sa zeby sa to podarilo niekomu takto pesimisticky naladenemu. Ono to znie ako carodejnictvo ale podla mna to s tym suvisi. Ak vnutorne to babo nechces, organizmus neoklames, vyplavi ti do tela tie zle hormony, co ti zabrania uspesny koniec.

romy01
8. nov 2009

baby idem si oddychnut od pc, prajem pekny zvysok nedele
sasko fakt ti zelam nech ti vsetko vyjde podla tvojich zelani a to nielen to s tym babom ale aj to ostatne, papa

denis19
8. nov 2009

Romy ahoj zítra a hezky relaxuj.....a odpočívej, já verím, že zítra se probudíme do čista 😀

cisielko
8. nov 2009

Ahojte 😀

Denis..takže si počula srdiečko, no to je super 😀 😀 😀 😀

Romy a ty kedy budeš počuť srdiečko, či si už počula?

Danka..no ja a KAtka máme tršoku iné vyšetrenia čo nám je dosť divné, pýtali sme sa kadekoho ale veľa sme sa nedozvedeli, takže ai budem musieť zavolať do Helisou či je to ok..ale hádam vedia čo robia 😖 ty kedy začínaš? ja od piatku papám Proevru a Katka začína v utorok papať 😎

Wodanka, ešte stále čakáš na schválenie, už koľko?

MInka..to čakanie je na nreyv ale treba to nejako vydržať 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre