Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

mirm
8. nov 2009

no uvidime.. idem do hajam, prajem vela stasticka 🙂)

kajticko
8. nov 2009

aj tebe dobrúúúúú

mirm
8. nov 2009

tak asi mi to mame uplne inak, prisli sme, jasna diagnoza u mna a manzela,nasledne ziadost do poistovne. som zvedava co bude...

kajticko
8. nov 2009

kau mate diagnozu ked môžem vedieť?? u mna je problém mám zrasty na vajcovodoch

wodanka
8. nov 2009

dobru mirm..
my mame zly spg

kajticko
8. nov 2009

mám pocit ,že je tu viac žien čo je u mužov problém ☹

wodanka
8. nov 2009

to áno.. je toho naozaj veľa..i keď zasa na druhej strane, nepoznám nikoho v našom okolí kto by mal tento problém.. len holky tu z netu

kajticko
8. nov 2009

prajem si aby sme to mali už sa sebou a aby sme si už písali ako nam počujú srdiečka 😎 dúfam,že to aj ty stíhaš prajem Ti to 😉

kajticko
8. nov 2009

ok idem hajať tak dobrúú. hned napíš ako budeš niečo vedieť pa

wodanka
8. nov 2009

dakujem a tiez prajem dobru noc

mirm
9. nov 2009

dobre ranko
tak ja mam pco, ale som uz mesiac po laparke a manzel ma zly spermiogram, pohyblivost dobra len nespravnym smerom :(

denis19
9. nov 2009

dobré ránko,
tak jsme se probudili do upršeného rána!!!
jdu hned volat gynekologovi, táno opet malý nahnedlý flíček na slipce, tak mne to už fakt znervozňuje.
Co jinak nového????

cisielko
9. nov 2009

Ahojte 😀

Wodanka, Kajtičko..ani sa nenazdáte a pôjdeme za nami..veď už ste dosť blízko 😀

DENIS..NEPANIKáR..CHOĎ LEN PEKNE K DOKIMU A POTOM NáM DAJ VEDIEť..MYLSíME NA TEBA 😉

denis19
9. nov 2009

aho cisielko,
jo už jsem se mu dovolala , tak tam zítra odpoledne mám prijít a budu chytrejší!!!

tak co už v práci?

cisielko
9. nov 2009

A kde chodíš, ešte do Helíku alebo už tu ku svojmu? ja idem zajtra na predoperčné ku svojmu obvoďákovi, čo ma to vlastne čaká? kde si bola keď si mala ísť na interné vyšetrnie?

denis19
9. nov 2009

ted už chodím ke svému gynekologovi i zítra už jdu k nemu.
a na predoperační jsem šla prímo na internu do polikliniky a bylo, obvodní gyn. mi rekl, že on s tím nic nemá

denis19
9. nov 2009

Romy, halo kde jsi???

cisielko
9. nov 2009

Aha..ja idem tiež do polikliniky ku svojmu tak ak to je tam tak super..mám to jedným vrzom..hlavne sa nestresuj a buď v klude, budem držať palce 😉

romy01
9. nov 2009

ahojte baby
bola som dnes rano u svojej gyn a to je vždy tam na pol dna - pritom som bola iba osma v poradi.
Denis mne kvoli tomu vytoku zakazali aj upratovat a varit - vraj min tyzden len lezat. A to som ho mala len raz v piatok. Denis inak nemaj stres, len tam pekne zajtra chod.
MAM tehu knizku !!!!! 😀 😀 😀 Foto hodim aj s poslednym sonom poobede. Termin mi prepocitali na 24.6 tak ho zmenim aj tu na konikovi. O tyzden idem na krv, potom v 12 tt si mam vybrat kam pojdem na sono a 16.12 mam prvú poradnu 😀 😀 😀
baby posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

viera6
9. nov 2009

Ahojte 😵
Tak pekne ležat romy!! 😉
A prečo ti zmenili termin dala si si viac ako tridsat dni?

romy01
9. nov 2009

nie prave naopak, dala som si 28 dni- lebo doktorka to pocitala presne podla OPU a vyslo jej ako pri 28 dnovom - aj ked mavam 31.

denis19
9. nov 2009

Ahoj Romy, tak už máš tehul knížku, no super!!!!!Blahopreji. Uvidím teda co rekne zítra gynekolog,ale nedelám vubec nic jen ležím a relaxuji.
nechala te tvá dr na Pn dál bez problému?

denis19
9. nov 2009

no tak holky nelelkujeme a trochu se mi venujeme 😀 😀

romy01
9. nov 2009

ano ostavam dalej na PNke a uz mam plan - buduci tyzden mam odber krvi, potom v 12 t sono a 16.12 mam poradnu, kde mi povie ako dalej.
kukni album - mam dve nove fotky

denis19
9. nov 2009

už jsem videla super 😀
jsem zvedavá co já zítra na gynde a kdy dostanu knížku 😀 už se teším!!!!!
a já mám plán jín na december a január do práce a potom do porodu doma, pokud by nebylnejaký stres v práci , tak tam zustanu i februar,aspoň mi naskáče nejaká dovolená a po materské si ji vyberu 😀

romy01
9. nov 2009

to ti v podstate zavidim, lebo tych dalsich 8 mesiacov mi pojde na mozog

denis19
9. nov 2009

neboj, máš anglinu a budeme na dráte a v klidu budeš studovat naše díte.....

wodanka
9. nov 2009

ahojte tehulky 🙂 ja vam zavidim, ze uz cakate svojich trpaslickov.. aj ja uz chcem 😝
dnes som volala na poistovnu a dr. ktora ma na starosti podpisovanie ziadosti tam do stvrtka nie je a ja vobec netusim, co je s mojou ziadostou 😠 a to som sa tesila, ze nabudci tyzden uz mam dohodnute stretko s koordinatorkou.. ale teraz to vyzera tak, ze moja ziadost tam dovtedy ani nedorazi ☹

romy01
9. nov 2009

wodanka, tak tam skoc osobne nech ti to rovno daju do ruk

denis19
9. nov 2009

no to je dobrý nápad Wodanka
ale tuj pohovor s kordinátorkou to nemusí ohroit,oni i tak vedí, že se žádosti potvrzuji, tak co

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre