Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
10. nov 2009

no to určite nezapomenu 😀
jdu tam zítra n akrev a to ani nevím proč 😀

denis19
10. nov 2009

SONI
že nepocituješ štípání to je jen dobre!!!! tak klid.
a OPU je tak mezi 14-17 dnem cyklu

viera6
10. nov 2009

Ahoj soni1 k OPU sa pripajam k denis a to štipanie som nepocitovala ani ja iba pri prvej inekcii gonalu.

Denis mna prekvapila čiež ta krv tak zavčasu, ale zase sa mi zda aj kontrola nejak neskoro nie ?
Sice ešte neviem ako dopadnem ja.

soni1
10. nov 2009

A môžem sa spýtať prečo je to dobré?

denis19
10. nov 2009

No nejsou to Soni štiplavé injekce, oni štípou tehdy, pokud není dobre zavedená jehla, bud moc anebo málo, tak bud fakt v klidu, mne to štípalo jen nekdy a potom se se to už naučila úplne a bylo po štípání!!!!
Štípe jen ijekce HCG, tu ani nedostává každý,záleží jen od hladiny hormonu,já dostala dve a to prímo v CARu a to je jiná feferonka 😀

cisielko
10. nov 2009

Denis..tak sa teším, dúfam, že tú feferonku schytám práve ja 😀 aj mne doki vravela, že keď si začnem pichať tak mi má opichnúť mm a ja si to mám potom streknúť, že budem vedieť či ma to štípe alebo nie,...sa fakt teším na piatok 😝

denis19
10. nov 2009

klid, čekají Te i horší veci 😀 nikdy není tak zle bynemohlo být hur.....

viera6
10. nov 2009

Dievčata budem končit nejak sa mi tažko pripojuje.
Prajem pekny večer a dobru noc.

denis19
10. nov 2009

podobne holky, zdar zítra

wodanka
10. nov 2009

denis, tak to je celkom fajn sprava ze to nie je nic vazne, i ked mozno skoda toho druheho embryjka..

denis19
11. nov 2009

Ahoj holky, vidím, že jste dlouho neponocovaly..... 😀
Wodanka, ano škoda,ale takto je to určite bezpečnejsí pro všechny zainteresované, vidím, že ješte nikdo nikde, tak já peláším na odbery a udelám sestričce výslech a odpoledne si vás prečtu, pokud ovšem nebudete lenošné.... 😕

romy01
11. nov 2009

ahoj denis, dobra sprava ze ti nic nie je aj ked mi je samozrejme druheho embrijka luto. Mozno ho Krajko nevidel, lebo ho prekryvalo to prve, kto vie. Mne beru ktv az nabuduci tyzden ale to len preto, lebo doktorka nechcela aby som sa tento tyzden hybala, kvoli tomu hematomu. A potom mam tiez kontrolu o 4 tyzdne - to bude 12 ty tyzden a vtedy sa robi sono. Mam si vsak vybrat ci pojdem na sono k nej alebo do heliosu alebo do mesta - tam je doktor co to tiez robi.. A potom 16.12 mam uz scoju prvu poradnu a tam asi bude rozoberat vysledky sona a krvi a pod.
Inak mne byva fest zle posledne dni - ale nezbraciam, no je mi zle az na odpadnutie - aj teraz

cisielko
11. nov 2009

Ránko 😀

Denis..drž sa dnes a knižku pýtaj 😀

Romy..žeby si ťa už našli tehu príznaky?

romy01
11. nov 2009

ciselko vypada to tak , no najradsej by som bola keby som zvracala na wc a bolo mi dobre, no ja nic len mi je hrozne zle a az mam niekedy pocit ze odpadnem. No dnes sa musim vybrat do obchodu lebo nemam nic v cladnicke

cisielko
11. nov 2009

no už sa to muselo prejaviť...aspoň vieš, že si tehu naozaj 😀 😝 aj keď to grckanie nezávidím 😝

romy01
11. nov 2009

vies ciselko ak by sa mi ulavilp tak by som to aj prijala, ale ja nieeee - mne je len zle a nic

cisielko
11. nov 2009

to ma mrzí ale musíšto nejako vydržať, patrí to k tehu...ja sa nato teším ale určite len do vtedy kým mi nebude zle 😉

romy01
11. nov 2009

ciselko, akoby som citala seba pred par mesiacmi , aj ja som tak podobrom zavidela toto babam, no ver ze ked to na teba pride, tak zistis, ze to nie je žúžo - ludne by som sa zaobisla aj bez toho 🙂

romy01
11. nov 2009

Idem si kupit nejake termixy a acidko, tak dufam ze ma nikde nevyruti na ceste

cisielko
11. nov 2009

ako by si sa čítala..no ja verím, že neskär aj ja budem takto čítať iné baby ako budú postupovať a teším sa nato..tak si dávaj pozor..a nakúp to čo ti chtí 🙂

dana10
11. nov 2009

Ahojte baby, no už dobrý deň Vám prajem 😀 😀
Wodanka ten TW test muí manžel absolvovať ešte predtým ako pôjde naostro keď mne budú vyberať folíky?No to je potom v prdeli, lebo ja by som to mala také natrieskané.Volala som do VŠZP kvôli schváleniu a tá baba je na PN-ke,príde zajtra do práce.Chcem aby to schcválili do budúc.týždňa.pohovor mám s koordinátorkou 23.11 a v ten deň mám dostať aj mrchu+2 dni hore.Ak by mal ísť manžel na ten TW test tak ho asi nestíhame,lebo ja mám krátky protoko a začínam prvým dňom menzesu.To by sme sa mali už teraz objednať na ten test no mňa asi mrdne ak to nestihneme do konca roka. 😠 😠 😠

cisielko
11. nov 2009

dANI..STýM ETSTOM NEVIEM AKO TO JE..MY SME TIEž OBJednaný na prvý voľný termín a ten vyšiel v období keď by som už mala ísť na odber vajíčok, takže tiež neviem na čom som 😠 ale keď pôjdemdo Hleiosu tak sa nato skúsim opýtať 😉

dana10
11. nov 2009

Cisielko, mi sme sa totižto ešte neobjednali, neviem či to tá koordinátorka nám povie a až potom mm objednám.Daj prosímťa vedieť ako si dopadla?A kedy tam ideš?

wodanka
11. nov 2009

ahoj dana.. no my musíme ísť na ten test, aby sa rozhodlo, či podstúpime klasické IVF alebo bude potrebné aj ICSI, nakoľko naposledy sme mali dosť zlé výsledky.
inak my ideme do Heliku 20. a mala by som mať dlhý protokol, tzn, že začínam 15DC a to je v mojom prípade 22... takže by som veľmi rada začala so stimulkou, ale osobne si myslím, že mi to odložia až po sviatkoch

cisielko, to neviem ako chcu stihat.. kedy ides do Heliku, ze by si sa na to spytala? a mozno ho ani potrebovat nebudete

cisielko
11. nov 2009

wODANKA..NO JA DIEM DO kELíKU HNEĎ PRVý DEň m TO JE OKOLO 20.11 AKO TY...záleží aj od mojej M ako mi príde..no bol to jedniný voľný tremín a to sme sa objednávali už minuôí týždeň keď sme boli na pohovore s koordinátorkou...a prečo 15Dc začínaš, nie 16DC?

wodanka
11. nov 2009

tak asi 16DC.. keď tých čísel je toľko, že si ich fakt nepamätám 😅
to sa tam možno stretneme 😉

cisielko
11. nov 2009

NO MOžNO áNo ale ja tam budem musieť ísť skoro ráno elbo pôjdem na sono a krv 😉

wodanka
11. nov 2009

tak to my tam ešte nebudeme.. ☹ my ideme až na 9,30

romy01
11. nov 2009

baby klud, teta koordinatorka to vsetko zkoordinuje a ak bude treba, tk urcite aj ten wash test posunie.

konecne mi je lepsie a uz som zblajzla cokoladovy termix. mnam. Na obed si asi uvarim kuraciu polievku a spenat a na zajtra som si zmyslela segedýn - mnam

cisielko
11. nov 2009

Romy..ja si robím na segedín už 3t chuť, mňam hneď by som si ho dala...ako mylsíš, že to posunie, že posuneie ten test? a ako keď je to všetko plné?

Wodanka..nebul, dáme stretko inokeedy..a odkial vlstne ste baby?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre