Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

wodanka
6. sep 2009

cukotka, kajticka vy obe idete do toho isteho centra?

kajticko
6. sep 2009

ano wodanka a vo štvrtok myslím,že ako ty. my sme zistili aj to že kúsok od seba bývame

wodanka
6. sep 2009

tak to máte super.. sa tam môžete spolu stretnúť 🙂 ja pocestujem na opačnú stranu republiky.. i keď od nás je to rovnako ďaleko do Ba ako aj do Martina.. ale rozhodli sme sa pre MT

kajticko
6. sep 2009

nie žial cukotka ide o 11.00 a ja o 17.45 😒

wodanka
6. sep 2009

my ideme na 10.30...som strašne zvedavá čo nám povedia.. inak zajtra idem k svojej dokine, tak možno sa aj od nej niečo dozviem..

cukotka
6. sep 2009

no vieš, lebo tak ako som písala ja by som do večera nevydržala, my sme boli na stredu objednaní, ale museli sme to presunúť na štvrtok, musím to už nejako vydržať. wodanka ale budeme na Teba myslieť.

kajticko
6. sep 2009

inak baby potrebujem niečo aj od svojej lekárky?? neaký papier?? povedala mi ,že mi dá žiadanku? je to nutne??

wodanka
6. sep 2009

asi ani nie kajticko.. nas tam odporucil urolog a ziaden papier nemame.. aj tak si za tieto vsetky veci az po IVF budete platit sami 😒

kajticko
6. sep 2009

dík. inak to hradenie ma moc neteší ,ale ked nám to má pomôcť tak na to kašlem 😠

cukotka
6. sep 2009

no mne na klinike dali také niečo ako žiadanku, a viem aj to, že do ISCARU musím doniesť zdravotný záznam od gynekológa, a manžel od urológa ak bol niekedy

wodanka
6. sep 2009

nič s tým nenarobíme.. ale to bábo určite za to stojí 😉

wodanka
6. sep 2009

no na ten záznam sa chcem aj ja zajtra spýtať svojej dokiny.. nie som si ale istá, že mi ho dá 😖

wodanka
6. sep 2009

ja sa pre dnes lúčim.. zajtra ma čaká veľmi náročný deň.. pekný večer

cukotka
6. sep 2009

inak ja už hľadám nejaké známosti na poisťovni, aby sme urýchlili to schválenie

kajticko
6. sep 2009

pekný večer wodanka, aj ja hladám mám dôveru čo máš ty cukotka?

cukotka
6. sep 2009

ahoj wodanka

cukotka
6. sep 2009

ja mám všeobecnú zdravotnú a som celkom rada, ich schválenú žiadosť akceptujú až rok

kajticko
6. sep 2009

no ja práve o týchto veciach nič neviem len som počula, že dôvera dosť podporuje tieto ženské problémi a sú hlavné dobrí platiči. ,ale to všetko ešte len zistíme 🙂

cukotka
6. sep 2009

ja som túto informáciu našla na ISCARI, nemám moc chuť meniť poisťovňu, takže uvidíme

kajticko
6. sep 2009

načo meniť všetko má svoje aj pre aj proti. 🙂

cukotka
6. sep 2009

mám ten istý názor

cukotka
6. sep 2009

keď prídeme do štádia, že budú s nami niečo robiť, dáš si PN?

kajticko
6. sep 2009

neviem ,ale chcela by som. chcem si užiť celé tehotenstvo,ale všetko závisi ako sa budem cítit. 🙂 a ty?

cukotka
6. sep 2009

no ja sa dám určite aspoň na mesiac vypísať, u mňa v robote je to o hubu, samý stres, pár mesiacov dozadu sme mali prepad na pobočke, stále Ťa niekto naháňa a stresuje

kajticko
6. sep 2009

tak tomu verím nestojí to za to. my máme celkom v pohode tie smeny. v lete bol stres ked boli dovolenky. ,ale rada by som ostala doma. 🙂

cukotka
6. sep 2009

inak Tvoj manžel to ako bere?

kajticko
6. sep 2009

celkom fajn on má podporuje v tom. 🙂 a tvoj?

cukotka
6. sep 2009

tiež dobre si myslím, ale asi mu niekedy leziem na nervy, tým že stále hľadám nejaké info na nete, kupujem tie časopisy pre budúce mamičky a tak

kajticko
6. sep 2009

aj ja to kupujem.ja neviem či mu leziem s tým na nervy,ale je dosť nervozny ked niekto načne túto tému. viac ho to trápi ako mna ☹

cukotka
6. sep 2009

tak je to aj u nás, ten môj odmieta akékoľvek návštevy kde sú deti, a je priam alergický na to, keď sa dozvie, že niekto niekde na diskotéke, alebo podobne splodí dieťa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre