Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
17. nov 2009

aj u nas je hrozne pocasie, no mm chce dnesok zase stravit na chate, je to asi jedna z poslednych moznosti, lebo od buduceho vikendu mu zacina skola. Tak tam dnes budeme robit gulas a zapalime si v krbe nejake polienka a budeme tam relaxovat, a vy ? Tvi drahy je doma, nie ?

martinkasman
17. nov 2009

ahojte denis a romy 🙂 vidím ze ste tu len vy dve. To musí byt super uz zhánať kočíky, dufam ze aj mna to v blizkej dobe stretne. Ako sa mate. Ja dnes moc nie dobre - po gyn. stranke fajn ale včera rano som sa zobudila ze ma boli hrdlo cez den som uz dost kaslala tak mi v lekrani dali Propolky a Hedelix a v noci to uz bolo ze som uz ani nespala čo ma tak velmi boli hrdlo ako keby som mala angínu a kaslem stale - kazdu hodinu som bola hore a drhla - chudatko moj mm ani poriadne nespal, tak som ho nechala teraz. Tak uvazujeme ze ideme na pohotovost... aby sme predisli neskôrším komplikáciam

romy01
17. nov 2009

martinka asi by si mala ist nech to riadne preliecis a aby si to len tak neprechodila. To je o nicom toto pocasie. A si bola vonku alebo si vypila nieco studene ? Inak na hrdlo mi vzdy 100% ne zaberie cibulka - nasekaj na drobno a do pohara prekladaj cukrom - trochu cibule, kavova lyzicka cukru - asi 3 krat a za par hodin mas taku šťavu z cibule. treba si dat 4 - 5 lyziciek za den a za dva dni je to OK. A tiez vecer kloktaj slanu vodu aj to pomaha na zapalene hrdlo

martinkasman
17. nov 2009

To s kloktanim slanej vody robím. Tak isto prijem lipový čaj medom a citronom. A este mi dala v lekarni Homeopatika . Tak dufam ze zaberie. :(. Tu cibulu asi skusim, ale uvidim čo s tým lekarom, či nevydrzim do zajtra k môjmu obvodnému. Však doma som stale, takze lezat nie je problém a potit sa. A lieky mi asi ziadne nemôze dat - kezde neviem na čom som, či som teh. alebo nie.

martinkasman
17. nov 2009

Bola som vonku na prechadzke, a samozrejme dobre oblečená. Nič studené som nepila.

denis19
17. nov 2009

no je dnes hned také počasí jen podporuje virusiky,ale rýmové...
byli jsme v lidlu na nákup,postavila jsem varení a čtu co jste stihly holky napsat.
my dnes jen doma, mnž pracuje doma za pc, já se motám v kuchyni a asi dnes neco upeču k tomu obídku...po dlouhé dobe varím plnohodnotný obed, to je polévvka a i kus masa 😀 😀

romy01
17. nov 2009

martinka, vacsina bab byva pri stimulke prechladnute, lebo organizmus je oslabeny a tu cibulku skus, je to vynikajuci domaci liek a teraz aj tak nemozes ziadne antibiotika - inak ten cibulkovy sirup je velmi dobry vdaka tomu cukru.

romy01
17. nov 2009

martinka mne to asi uslo, kedy si bola na ET?

denis co dobreho ste nakupili ?

denis19
17. nov 2009

martinkasman
ta cibule je vinikající lék, mne pri stimulce, když mne prepadlo neskutečné nachlazení a teploty a nakonec i kašel moc zabralo, sice máš antikoncepční dech,aleto ti ted je stejne jedno

Romy, dnesvarím čočkovku s uzeným kolenem,mňammmmm, rýži a bravčové plátky na horčici a dusenou fazolku...a jdu péct čokobuchtu!!!!!! klidne prijdte 😀

romy01
17. nov 2009

teda denis, nechces nas pozvat na obed?

Inak nasla som ten kocik na nete za asi 360 EUR
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=675...
to by stalo za to si tam zajst je to na morave

denis19
17. nov 2009

jdu to mrknout romy, dyť ti píšu klidne prijedte 🙂
no to se i oplatí tam jet mrknout

romy01
17. nov 2009

hej a bez autosedacky stoji len 280 eur - to je uz cena. no ja by som doplatila aj za tu autosedacku, aj ked tie sa mozno daju kupit samostatne aj lacnejsie, neviem

denis19
17. nov 2009

já jsem je hledala i samostatne a stálo vajíčko kolem 85€, tak je už asi lepší set a dáš to i na konstrukci kočárku pokud potrebuješ jen nekam mimčo prevést 😀 ale to je už na uvažování, být ve vyšším stádiu tehotenství možná ho i koupím.... 😲

romy01
17. nov 2009

presne denis, prave som mojmu mm hovorila, ze keby som bola aspon v 20tt tak si ho uz kupime

denis19
17. nov 2009

jo ale ted máme ješte spoustu času, mám strach pokoušet osud 😠

romy01
17. nov 2009

to aj ja, zatial len pokukujem ale nakupovat zacnem fakt az po 20tt, nechcem privolat nestastie

denis19
17. nov 2009

presne tak....
tak kdi odcházíte chatovat????? guláš varíte nad ohnem?

kajticko
17. nov 2009

čaute baby ja idem do práce za chvílu ☹ ☹ 😠 ale myslím a dúfam,že je to moja posledná nočná od pondelka chcem byť doma!!!!naštastie je sviatok mám 100% príplatok jediné pozitívne 😎 pekný dník prajem samozrejme a u nás je počasie na prd

denis19
17. nov 2009

kajtičko, tak si užij poslední noční,potom hurá na PN a následne na materskou!!!!!
bud v klidu i u nás je na hov....počasí 😠

kajticko
17. nov 2009

dakujem budem na Vás myslieť 😎 😎 pááááááááááááááááááááá

romy01
17. nov 2009

no denis este neviem ako to urobime, doma sme si predpripravili masko na cibulke a tam to dovarime, este neviem ale asi to supneme na dvojplatnicku, lebo v krbe potrebujeme riadne zakurit nech je nam teplo a na velkom ohni sa neda varit.

za chvilu vyyrazame, tak sa mi tu zatial majte kocky.
papa

denis19
17. nov 2009

tak jsem se trochu zakecala s kámoškou co nečekane prijela, dali jsme si všichni po čájičku a už opet pádí domu. já se dnes celkem nudím.
v tv absolutne nic, venku nevlídne a mnž stále pracuje!!!!! už nevím co bych,ach jo romy ty se máš......tak zatím

majka21
17. nov 2009

Ahojte kočky. V tejto téme som nová. Ja čakám už dva týždne na potvrdenie žiadosti a už sa neviem dočkať, kedy sa začne niečo diať. Chodím do Iscare BA.
Som nepokojná, lebo neviem, či to budem stíhaŤ do vianoc a ak nie, pravdepodobne už len v januári.

denis19
17. nov 2009

majka
nechi Ti brát iluze,ale asi až od nového roku to stíháš, vetšinou v CAR nechctejí delat ET o vánocích,ale neva v novém roku do útoku 😀
a vitaj

majka21
17. nov 2009

už to hádam nejako vydržím. Nový rok, nový krok. 😉

denis19
17. nov 2009

no presne.....
co máte za problém, že jdete na IVF 😀

romy01
17. nov 2009

ahoj denis, tak uz som doma - pekne napapana, vykupana a zabalena v deke. Ako si sa dnes mala?
Juj zajtra rano idem na krv - bojim, bojim, bojim - to bude horor.

majka vytaj a drzzim ti palce. Neviem ako to bezi v ISCARe ale v heliku na vianoce trosku obmedzuju pocet vykonov, no mas uplne pravdu - vsetko dobre do noveho roku

cisielko
17. nov 2009

Ahojte 😀

Danka, ja som mala sko Densi striekačku 😀

Wodanka...bohužial telu sa nedá rozkázať..ak ti výde ET na viamoce oni tam budú, mne to tak vysvetlila aj doki proste telu sa rozkázať nedá 😉

Kajtičko...tak nech ti to rýchlo v práci ubehne 😀

Romy, Denis..tak vy už kočíky..júj sa tak teším na toto aj ja...a posielam pohladenie na vaše krásne brušká 😀

Martinka..ty sa len pkene lieč, nohy vtelpe veľa čajíku a oddych 😉

Majka..držím ti silno palce..neviem či to teda stihneš ale ak aj nie tak do nového roka vykročíš s novou nádejou 😉

No a moje pichanie nabralao teda zvláštne obrátky dievčatá :roll: včera ma zase chytil menší strach tak sme sa s mužíkom pohádali a povedal mi, že on mi odmieta pichať..tak ja mu nato, že ja ho k tomu nepotrebujem a prosiť sa predsa nikomu nebudem...po pár minútach naštvaná som si sadla. stiahla gate, chytila ihlu, nervózne naňu kukla a šup ju do bruška :P potom som zakričala namužíka, ten na mňa :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: tak mi to tam len strekol a bolo..no a prišla som nato, že keď si to pichám sama tak ma to o veľa menje bolí..takže aj dnes som si už pichla sama a aj budem ďalej sama pichajdovať mužo bude len asitovať :D

wodanka
17. nov 2009

pekny večer sa praje všetkým..

cisielko tak to Ta teda obdivujem, ja by som to asi sama nedokazala.. ale mam osvedčené, že mm to zvláda.. už mi zopár krát musel pichať fraxiparínove injekcie a celkom mu to išlo.. 🙂

no a s tym Helikom budem múdrejšia v piatok keď tam pôjdem, tak dám hneď vedieť.

denis, romy ako prebieha tehulkovanie? dokedy budete na PN?

denis19
18. nov 2009

Dobré ránko holky,
wodanka myslím, že naše tehulkování, je zatím ukážkové a bez nejakých komplikací až na to , že se obe zadychávamedo schodu a nekdy príjde ten pocit na omdlení,ale u mn postupne mizí, tak se máš nač tešit. 😝
romy,
včera to byl supet nuda nic se mi nechtelo a tak dnes vyrážím do ulic s kamarádkou, chce si koupit čižmy, tak bude courat mestem, ikdyž prší,ale to možná ustane 😀
co dvd???

cisilko...jak pokračuješ??????

jo a wodanka, jsme stále na PN a já budu do 13/12/2009,takový je plán a potom pokud to dr dovolí chci do práce na dva tri mesíce apotom zase doma....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre