Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

tremonti
3. dec 2009

centre 🙂

carole
3. dec 2009

Krásné dopoledne 🙂

romy - moc děkuji za radu , včera jsme to ještě řešili s manželem, on chce dvojčata , ale s mými 50 kg, nevím nevím... zůstáváme na 2 embryích , tak jsme se nakonec dohodli. Doufám, že se to splní...

tremonti - já jsem na PN od poloviny stimulace,( diagnóza cysta ). Nejdřív jsem pracovala z domova , tedˇuž toho nelituji , že jsem doma a nepracuji. Nemám žádný stres a můžu odpočívat kdy se mi zachce..doktorka mne včera i pochválila, za to , že už jsem víc v pohodě 🙂 mám velkou zodpovědnost a tu jsem ohodila

😎

Tip na vánoční dáreček pro těhulky i pro budoucí - pro zpříjemnění čekání :
www.rolandsante.cz/?what=edice&lang=cz&pg_id=8

tremonti
3. dec 2009

carole mas PCO alebo ti terazpo stimulke nasli cystu?

romy01
3. dec 2009

termoti PN ku ti vypise v centre a ked ti potvrdia srdiecko, prenesies si ju ku svojej gynekologicke. Ale niektore baby si PNku vypytali priamo u svojej gyndy- moja to tak nechcela.

baby drzim vam palceky. Carole, hmm - tazko povedat co by bolo pre teba to najlepsie. Ak mas len 50 kilov, tak budes mat problem vynosit dvojcatka, v nasom centre by ti pri prvom pokuse zrejme navrhli vlozit iba jedno. No ak si trufas je to OK. No na druhej strane treba pocitat s tym ze ked sa vlkadaju 2 tak je tusim len 30 percentna sanca ze sa ujmu obe dve. Tu na fore si pisem s kopu babami takmer vsetky vkladali dve no len u dvoch to vypada na dvojky a to este nemaju potvrdene sonom - to sa da zistit az okolo 8tt.
A dik za tip idem si to kuknut

afrika
3. dec 2009

čísielko ako si nám dopadla? 😕

viktoria77
3. dec 2009

Ahojte, tak ja dnes bola na kontrolu, sono v poriadku, folikulov je veľa a aj veľké, Krajko bol rád, tak len dúfam, že vo všetkých budú aj vajíčka. Horšie to bolo s krvou, podarilo sa až na tretí krát a aj to z dlane, ale z vrchnej strany. Ma fest bolí ruka a dáka navretá je tá žila a k tomu aj modrina. Tak sa mi dnes darilo. A bola aj na pohovore s embriolog., taká milá baba, oni sú tam vlastne všetci príjemní.

kuspitka
3. dec 2009

denis urobi aj pre cudzieho cloveka.a robi ako kolvek chces aj farbu.
viktoria a co ti povedala embriologicka?
tremonti je lespie byt na pnke ako chodit do prace.podla toho aku mas pracu aj natom zalezi.
nemozes mat stres, tazke veci nemozes robit

carole
3. dec 2009

tremonti - ta cysta byla moje první - nechápala jsem ,objevila se před stimulkou.

romy - uvidíme podle toho, jak to bude vypadat , zůstáváme na 2 embryjích, nejraději blastocystách 🙂

včera přišel na řadu Pregnyl , dnes ještě injekčně kortikoidy, Utrogestan netoleruju.

Zítra ráno do akce ( OPU) ...

kuspitka
3. dec 2009

carole tak zajtra mas velky den?
tak budeme drzat velmi palce nech vsetko dopadne dobre.a kolko mas vajok?

viera6
3. dec 2009

Ahojte dievčata prajem pekny den 😉
Ahojte romy ,denis,kuspitka
Ostatným posielam virusiky 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTT

kuspitka
3. dec 2009

vierka ako sa mas?ako sa citis?

viera6
3. dec 2009

kuspitka dnes prave nejak nič moc dufam,že ma nejde chitat nejaka chripka.Inač to celkom ide trošku zavrate tie nejak stale pretrvavaju.A vam sa dnes ako dari?Mala sa trošku ukludnila?

kuspitka
3. dec 2009

vierka mala stale vystraja tej sa uz nic nepci.
to mam aj ja ,ked idem 3poschodie tak s ami tak kruti velmi hlavka.
pi citronovy caj

viera6
3. dec 2009

no ja to mam niele ked idem po schodoch mi mame taky dvoj poschodový rod.dom ,ale aj ked vstávam z postele.
Dakujem za radu vyskušam.
Baba mala už sa asi teši s tebou kedy sa stretnete 😉

romy01
3. dec 2009

ahoj vierka, si tu dlho nebola ako sa mas ? Vasi su uz OK ?

viera6
3. dec 2009

romy no ano dlho som tu nebola nejak som upratovala to sice možem od znovu po tích daždoch 😠
potom som mala nečakanu vikendovu navštevu .
rodičia: tatko ten dobre sice ešte chodim s nim po lekaroch neodváži sa ešte ist autom.
mamina ta ma dnes druhy den po operacii,ale neni to s nou moc dobre dnes jej museli davat aj krv.Toto druhe koleno mala v horšiom stave.No dufam že to bude ok.
A tebe-vam sa ako dari?

romy01
3. dec 2009

u nas je vsetko OK - teda priberam jedna radost z toho ako len vylihujem a normalne by som uz mala depky ale stale sa nejak utesujem, ze nakoniec zas tak vela nepriberiem. Inak nemam vobec nic nove. O tyzden idem na sono, ty kedy ?

kuspitka
3. dec 2009

vierka to chodis ako ja cele tehu po lekaroch moj svokor a ptom moj ocko.
a potom ,aby som nebola chora jem cele tehu citrony.
romy tak ja som ako slon pribrala som 16kg

viera6
3. dec 2009

no mne sice stale moc nechuti jest takže ani moc nepriberam,ale dnes sa najem od včera mam chut na gyros s hranolkami a tsatsimi 😝
no ja som bola pred tyžnom u toho našho somara a poviem ti nebol bohvie aký.Teda na začiatku to celkom išlo,Ale ked sa ma opýtal či mam prefotene papiere s heliku a ja som mu povedala,že som nestihla zvýšil na mna hlas,že určite som nebol ako v ten den v heliku.Že som mohla is si to dat prefotiť na dispečing.Tak potom som sa už aj vytočila a zvýšila hlas aj ja a povedala mu,že keby som vedela že to tam prefocuju tak tam idem,ale určite o 6,30 by tam nik nebol a išla by som keby som vedela,že budem tu u vas čakat až do teraz to bolo 9,30 od 6,30.Tak potom sa skludnil,ked prišiel na to že si nedam na hlavu s...
Potom sa opýtal či mi dali v heliku tehot.knižku a ja to tam nedavaju ved ste vravel,že mi ju date vy.No úžas a ešte dalej len sa mi nechce vracat k tomu.
Zobrali mi krv a steri,moč.a zajtra idem znovu na krv a moč.Spomenul mi ,že ma da aj na genetiku.
Prvu poradnu mam 21/12 krv,moč a 18/12 idem do heliku .Tak to je asi tak všetko.

viera6
3. dec 2009

kuspitka ano a už mam toho veru aj dost.Ja ešte aj s rodičmi bývam tak si to vieš predstaviť.
tak musím tie citróny

viktoria77
3. dec 2009

Kuspitka, len porozprávala ako to bude prebiehať, čo sa bude diať a aký by to malo mať správny vývoj. Bavili sa o počte, koľko si chcem dať vložiť a tak. Rozoberali manželov posledný spermiogram, a kedže nie je dobrý, tak dúffam, že budú mať čím oplodniť vajíčka.

kuspitka
3. dec 2009

vierka skus,aby si teraz nebola chora,lebo brat nemozes nic.
viktoria a kolko idete vlozit?

viktoria77
3. dec 2009

Rozhodli pre jedno, je tam väčšia šanca že to vyjde. Ale uvidí sa od kvality.

kuspitka
3. dec 2009

viktoria a ,kedy mas odber vajicok?

viera6
3. dec 2009

kuspitka ani homeopatika? aj teraz som čital dala mi sestrička taky baliček tam su časopisy a taký mali praci prašok, silan.Tam je knižočka na homeopatika to vraj tehotne mozu.

kuspitka
3. dec 2009

viera hej to mozes to som brala ako cukriky.

viera6
3. dec 2009

😅 😅 😅 😅 no teda kuspitka...
Čo si dnes dobre varila?

kuspitka
3. dec 2009

vierka chcem morcacie maso ,ale neviem aky sposob-
a ty moja

viera6
3. dec 2009

ja som včera drahému guláš a ten ja nemusím tak ten gyros a hranolky pre seba.

kuspitka
3. dec 2009

vierka chcem nieco chutne navarit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre