Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
3. dec 2009

Wodanka..som rada, že si sa navnadila na pozitívne myslenie 🙂 všetko bude dobré 🙂

Kupsi..tá komoda nemá chybu..je naozaj super 🙂

Romy..prebolelo..ale támodrina čo mi tam ostala, no na nervy..si budú mylsieť, že ma mužo mláti 😀

Tremonti..ahoj...áno bola som na kontrole..všetko je v optiadku a v nedelu ma už čaká aj pohovor s embryologičkou..sa teším..a ja nie som na PN, zataila sa cítim dobre a snažím sa byť v klude 🙂a hrčka je preč 🙂

Afrika..čo ja ale ty povedz ako sa vyvíjajú bublinky..každý de´nazerám a ty nič..veď nám napíš..ja zvedavá 😒

Carole..tak zajtra držím palce 😉

Viktoria.tak aj ty si dnes bola na kontrole a čo ti povedala embryologička, ja idem v nedelu...a kedy bude odber?

Vierka..veru dávno si tu nebola..no máš teda fakt usper okiho..kopať a kopať a kopať do zadku 😠

Kajtičko, Cukotka..ja neruším ako by som vám pomohla..do keluaj s blbou mrchou, keď ju najviac čakáš tak nepríde ale ked nechceš aby pršila tak sa dovalí, sviňa jedna 😠

Sobček..moja rada znie..zober kartu a zmeň dokiho.tento stojí za nič 😠

Denis..a ty ako? už je pár tsánkou na námestí ale ešte asi niesu otvorené 😀

No a my picháme ďalej tak ako do teraz a vnedelu ráno fičíme na kontrolu a rovno máme aj pohovor s emryologičkou takže dievčatá už sa to naozaj blíži 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a Kati tak isto..tiež ide v nedlu takže tam budeme spolu a aj ophovor má..júj už nech je nedela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viktoria77
4. dec 2009

Čísielko, ja idem tiež v nedeľu na kontrolu. Ty chodíš ku Krajkovi či Gáťovej? Ja ku Krajkovi. Embriologička vysvetlila celý postup, ukázala obrázky ako budú vyjíčka v ktorý deň vyzerať a kedy by mal byť predpokladaný transfer. Mi budeme mať ICSI a predĺženú kultiváciu. Je to kvôli manželovmu spermiogramu. O odbere sa zatiaľ bavili len orientačne, okolo utorka, stredy.

denis19
4. dec 2009

Dobré ránko!!!!
Tak včera se nám pripla i VIERKA , zdravím te a jsem ráda, že jsi v porádž jsem na tebe myslela, co je ???ale vidím, že klasika, dum, rodičem a milovaný ter pohltili 😀 😀

Kuspi, ako?????? máš už 39tt! tak se držte holky. a co jdi teda uvarila, mne dnes dorazí kámoška z BA na víkend, tak potrebuji inspiraci 😀

cisielko, afrika, hezky napredujete!!!!!! paráda. čisielko, akce stánky má být spuštena dnes!!!!klobása, punč, lidové remesla, tak uvidíme.....

viktoria, tak ať je to ta nej kvalita!!!!! a vyjde to i s jedním embrijkem, moc držím palec, neboť sklamání pred vánoci bymne naštvalo 😝

cukotka a kajtičko, holky jedny stresující, klid a klid a mrška dorazí, ale je to zákon schválnosti i Romy by vám o tom mohla povídat....že Romy?????

afrika
4. dec 2009

ahojte babuľky,
cukotka a kajtičko už ste dostali?
čísielko to je super, že už bude pohovor s embriologičkou 😵 . to už je fakt na dobrej ceste
moje bambuliatka sa neviem ako vyvýjajú, mám volať dnes po ôsmej, ale mám príšerný strach 😔 . brucho včera bolelo menej, už som myslela, že bude lepšie, no manžel ma večer vytiahol na pizzu a to nemal. keď som vystúpila z auta ledva som chodila. okamžite naspäť do postele. hrozné bolesti. neviem, či to náhodou nerobí na injekcia na vstrebanie tekutiny a zvyšných folikulov čo mi dali.
romy, denis, vierka vy sa máte určite krásne s tou 12 pri mene 🙂
kuspi máte krásne fotky v albume aj s mužíkom a štuplinkou 🙂
ostatné, ktoré som nepomenovala prepáčte, ale som nervózna

denis19
4. dec 2009

afrika
tak se zhluboka nadýchni a vyčkej už jenom osm minut a volej!!!!!! a dej vedet!
ty bolesti jsem mela také,možná né až tak,ale byly!

afrika
4. dec 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš tak mám dnešné výsledky. máme sedem jednotkových a jednu dvojkovú. päť ich je osembunkových a dve sú sedembunkové. povedala, že najhoršie len príde, lebo sa začnú meniť genetické informácie. volám v nedeľu čo ďalej

denis19
4. dec 2009

afrika
tak to jsou super zprávičky, moc te poslední vetou nepotešila,ale je to tak,ale to si nepripouštej,já si to také vubec nepripouštela , to by šlovek potom zblbl!!!! nedelní výsledky budou duležité!!!!! mysli na bambulky.... 😀

afrika
4. dec 2009

denis asi si nepamätáš ako si na tom bola ty, že? OPU som mala 1.12. ja na ne myslím stále, manželovi sa ani nemôžem dovolať, v noci odyšiel do Čiech niečo vybavovať a má vypnutý mobil 🙄 . denis ja by som bola šťastná za dve-jedno by mi vložili a druhé zmrazili. ale ak by nám ich zostalo viac, aj to by ma potešilo a veľmi 😵 . bojím sa, aby sa to nezvrtlo keď má manžel zlú morfológiu ☹

denis19
4. dec 2009

no já mela OPU 30/09 ET 05/10, mela jsem 12 folikulu, z toho 11 vajíček , z toho se 10 oplodnilo,ale postupne odpadávli slaboši a nakonec jsem si dve dala vložit a dve máme v snehlkovém stavu.....tak celkem fajn skoro a my jsme meli morfologii 0.8%, takže nic moc!!!!!

afrika
4. dec 2009

takže tiež slabá morfológia. si ma trochu ukľudnila. 😉

cisielko
4. dec 2009

Ránko..

Afrika..to je super...sedem jednotkových,....veď to je paráda..už len držať aplce aby sa pekne vyvíjali
🙂

Denis..tak dnes.no do kelu to s ami nebude dať už mám program..do prčic..tak by som sa chcela s vami stretnúť ☹

Viktoria..ja idem ku Gaťkovek..bola som aj u Krajka ale som zvyknutá naňu..a mylsím, že to je jedno lebo v nedelu tam bde aj tak len jeden..tak to vy zerá, že ty , ja a KAtka pôjdeme možno aj spolu na OPU..veď mi tam budme kecálkovať a vraj časopis si mám zobrať a načo mi bude 😀

Kajtičko, Cukotka..no ako prilša?

denis19
4. dec 2009

cisielko,
néééé, to se dnes nesetkáváme s Romy, já jen, že dnes vypuknou na námestí vánoční trhy, klid!!!!! to bude až asi za dva týdnyto našerande......

cisielko
4. dec 2009

Denis..jáj ja, že dens máte streko..no dobre..tak potom dajte vedieť..s ana vás veľmi teším 😀

denis19
4. dec 2009

tak to já na tebe také, hlavne jestli se nejak treba z videní neznáme 😀 😀 😀 😀 to by bylaprča,vše je možné...

cisielko
4. dec 2009

no tak by som odpalda..by som prilša k tebe a tosi ty? svet je malý, čo ty vieš 🙂

denis19
4. dec 2009

no práve, svet je malý a bb obzvlášť? jsi v práci?

viera6
4. dec 2009

Ahojte dievčata,

afrika to je super urodička len sa nestresuj tím čo ti povedali len mysli pozitívne na bambulky.

cisielko aj ti pekne napreduješ.

denis tak ako sa maš mne neskat brali druhy krat krv výsledky predošlej su v poriadku.

denis19
4. dec 2009

ahoj vierka,
mám se super, mám pocit, že nejsem ani tehul, až na to dýchání 😀
a proč ti brali dvakrát krev?

viera6
4. dec 2009

denis ani mne to niekedy nepride až na tie nejake zavrate.Včera mi začalo byt nejak na chorobu a dnes ma boli cely človek a neni to bohvie čo.Včera som od 16do 19spala ako male dieta.
Ja ti ani poriadne neviem ked som sa sestričky opýtala načo som to mala brane ,tak vraj tomu nebudem rozumiet.Všetko zapisala do teh.knižky a dnes brali na to či bude sedieť moja vaha z velkostou plodu.

denis19
4. dec 2009

na to se bere krev?????

viera6
4. dec 2009

tak aj ja som sa tak opýtala 😅

viera6
4. dec 2009

a čo dnes plánuješ?

denis19
4. dec 2009

😀 dnes? jdu do mesta na nejaký vánoční dáreček pro kámošku a čoko na mikiho. podvečer k nám dorazí návšteva, tak varím a jinak ani nic
a ty?

kuspitka
4. dec 2009

Ahojte.denis aj moj muz ide do B.B ,ale mna uz neberie.
uz niesom vo svojoj kozi stale mam uz bolesti a este aj to,ze stale mam pocit,ze idem rodit.

viera6
4. dec 2009

A čo dobre varíš?
pôjdem na nákup pre mamu do nemocnice a tatkovi idem povisavat a nič take.

kuspitka
4. dec 2009

vierka pridi aj ku nam upratovat ja uz nevladzem.a este tie bolesti tak radsej nejdem nic robit

viera6
4. dec 2009

Ahoj kuspitka,
už sa ti to pomali blíži moja tak sa neni čo čudovat. 😉

cisielko
4. dec 2009

Denis..áno, makám ako vždy..PN eštenieje nutná..cítim sa dobre..tak ty dnes ideš na nákupy, dáš aj punčík?

Vierka..ahoj 🙂

Kupsi..odychuj, vykašli sa na upratovania 😉

kuspitka
4. dec 2009

vierka,ale stve ma to,ze nemame povysavane.a to ma stve najviac.
len ked uz nevladzem.moja suseda tolko vladze a ja som ako troska uz

viera6
4. dec 2009

Ale vykašli sa na vysávanie ja cice poviem a ina nie som,ale to teraz neni podstatne len oddychuj.A čo ta po susede ti budeš vladat potom a ona nie.

cisielko zase pracuješ?ako sa ti dnes dari?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre