Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kuspitka
10. dec 2009

afrika skus este pockat.kedy ti ma prist mrcha

afrika
10. dec 2009

mala som naposledy 14.11. teba už asi na 4 deň od ET bolelo, že áno? vkľude napíš pravdu

kuspitka
10. dec 2009

afrika a kedy by si mala teraz dostat mrchu?

denis19
10. dec 2009

afrika, ano mely jsme bolesti jako na mršku, bolení bríška, prsa, nechutenství nebo opak,ale u mne hlavne to bricho.....

viki
nástup je 07:45 a já byla i s hodinou jízdy domu doma asi kolem 12:20hod.....

afrika
10. dec 2009

tak potom u mňa to je stratené. je mi nanič.

viktoria77
10. dec 2009

Ja len aby mala predstavu koľko času tam strávim. Dúfam, že tam nebudem zajtra sama, ktovie či ide ešte niekto z koníka?

kuspitka
10. dec 2009

afrika kazda ma ine priznaky niekto neciti nic a niekto ano.skus este pockat pokial nebudes aspon 8den po ET.

afrika
10. dec 2009

kuspi ja som už tehu bola a pravdu povediac, teraz sa tak vôbec necítim ☹

kuspitka
10. dec 2009

afrika v tedy si mohla citit tak aa teraz inak kazde tehu je ine moja.

afrika
10. dec 2009

kuspi ďakujem, v dobrom ti to krásne bruško závidím

viera6
10. dec 2009

ahoj afrika nevzdavaj to ešte.
ani jasom sa tak necitila hned na začiatku až nejaky ten 4 az 5 den mi bolo na ms a ktomu som dosti špinila.
Každa mame ine telo.

kuspitka
10. dec 2009

afrika verim moja.
skus moja este verit musis.
este stale s avsetko moze zmenit.

afrika
10. dec 2009

jediné čo mám sú príšerne bolestivé prsia. brucho ma včera prestávalo bolieť a dnes zatiaľ vôbec.

kuspitka
10. dec 2009

afrika aj prsia mozu byt naznak toho,ze si tehu.

afrika
10. dec 2009

kuspi to skôr utroš

denis19
10. dec 2009

afrika je brzo ješte zoufat, každá jsme jiná a každé tehotenství je úplne jiné, neupadej na mysli jinak to nevyjde!!!!

denis19
10. dec 2009

holky, odcházím, uvidíme se v podvečer.
afrika zbytečne se nestresuj
a kuspi ty také ne 😀
hezký den.

kuspitka
10. dec 2009

afrika utros to nemusi byt.
stale mozes byt tehu moja.
nevzadavaj sa.

cisielko
10. dec 2009

Ahojte 🙂

Tak mala som 8 vajíčok a dnes už ich je len 5...jedno bolo nezrelé, dves a neoplodnili ale 5 ich bojuje..mám volať v sobotu ako to ide ďalje,..trak verím, že 5 bude silných a bojovných a nevzdajú sa lebo budú po maminke 😀 😀 😀 😀 😀 a on sa nevzdáva 😀 ubehlo nám to rýchlo, sme sa s Katkou nasmiali, kecali a povzbudzovali sa..bolo super tam sňou byť, bolo to tam krajšie..a Katka mala 7 aj sa ich podarilo všetky oplodniť..tak sa snou teším a chcela by som aby sme aj poslu išli na ET..je to super ked ste tam s niekym kto vás pozná..tak sa teraz vytešujem a ležkám lebo bruško bolí aale dá sa to vydržať 🙂 a čo sa týka toho vajcovodu, tak mi neodsali, doki sa bála aby neboli komplikácie, vraj tam mám nejaké zrsty a možno aj hnis..tak sa tým nemám trápiť, vraj mi to laparoskopicky odstránia..sa fakt teším 😖 ☹

Afrika...ty si sleduješ krčok? nemylsíš, že to už je trošku prehnané? musíš veriť a nioe sa toľko stresovať, to nie ej dobré...skús a dať do pohody, rozprávaj sa s drobcom a prestaň sa takto stresovať to ti neprospieva 😉

Kuspi..tak už kočík domka...júj a ako ti je?

Romy..tak to ty iba tak machruješ sým žehlením, ja že to žehlíš každý deň neviem akú kopu 😀 jéj tak ty už možno vieš, že to bude chlapček...to je paráda, a nie je to ešte skoro?

Zica..gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Denis..tak ty už 13t...júj ako to letí..a v piatok budem nateba mylsieť 🙂

Vierka..tak ty ani nevieš , že si tehu len kadejaké chute? a čo ti tak chutí nachuť?

Viktorka..držím ti zajtra palce...my sme tam boli od 07.45 do takej 10,30-11h...brala som si biele ponožky a gumičku do vlasov a vložku..a boli sme tam len my dve s Katkou...držím ti palce 😉

viktoria77
10. dec 2009

Ahoj Čísielko,
tak máš to už za sebou, držím ti palce aby to bojovníci nevzdali a bojovali do úspešného konca🙂.
Ako to tak vidím, neviem či tam nebudem sama a možno sa niekto nájde. Odber ti robila doktorka? ak som dobre pochopila.. som zvedavá, že kto bude robiť mne, ale asi Krajko lebo vravel že sa vidíme na sále.

afrika
10. dec 2009

čísielko to je super 😵
keď si dávam utroš a chcem ho dať čo najďalej, tak je úplne logické, že cítim krčok...

cisielko
10. dec 2009

Viki..ahoj..odber nám robila Gaťová..je úplne jedno kto ti bude robiť odber lebo ho budeš vidieť tak minútku a potom už budeš búvať 🙂 my sme boli samé dve s Katkou tak aj dobre bolo, asoň sme sa mohli rehniť a kecať kkoľko sa nám chcelo a nikto okrem sestričiek si nemylsel, že nám šibe 😀

romy01
10. dec 2009

viktorka ja som si neni ista ktora ale jedna kocka pisala, ze tam zajtra ide - nebola to wodanka ? Boze uz fakt neviem, ale urcite nebudes sama. skus si precitat stranky okolo pondelka - tam to pisala.

afrika - ja som mala ET v sobotu bez PK a brusko ma tak vyraznejsie bolelo v pondelok a utorok. otom prestalo na jeden dva dni a potom zas pichalo a takto dookola asi tak dva tyzdne. Kazdy den som citila uplne inu bolest alebo niektore dni som necitila nic. Bolo to ako na hojdacke. Takze urcite sa neplas a nehadz flintu do žita. Ak si dnes 4ty den po ET po PK tak to ja som bola uz 6ty den a to uz neboli bolesti ako na ms - ako hovorim, raz hej, potom nic, potom pichanie, potom krce v bruchu ako na velku - no hroza. Ale uz v tychto dnoch som sem tam prehovorila na krpca - sice som si pripadala divne a hovorila som si ze som asi trafena, ale skusila som to. 😀

ciselko - pekna urodicka ty aj katti - gratulujem a tfuj tfuj tfuj na vase gulicky, nech sa im dari.

A na povzbudenie pre afriku, katti, ciselko, wodanku a viktorku
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Inak denis, mne dokina posunula tie vychadzky, takze medzi 9tou a 12 tou tu zilinu naaute obehneme - no dnes mi mm volal, ze sa plany zmenili, ze asi az zajtra.

cisielko
10. dec 2009

Romy..ďakujeme jasné, že si z nich uchamtneme 🙂 takže výlet sa končí a máš niečo iné v pláne napr žehlenie?xixi

Afrika..opravde, ja ani neviem kde ten krčok je a ani to necchem vedieť..mylsím, že celé IVf je dosť psychicky náročné, nechcem sa ešte aj týmto zaťažovať...tak sa netáp a ver, že všetko dobre dopadne 🙂

Viktorka..Wodanka ide na pohovor, ona ešte ani nepichá, sa mi marí, že začínala včersa len s proverou...neboj, sama tam nebudeš určite tam bude ešte niekto..a ak tak pre istotu vezmi časák a budeš čítať..ale ono ti to rýchlo ubehne 😉

viktoria77
10. dec 2009

Romy ďakujem. Mám rozčítanú knihu tak v najhoršom prípade budem čítať. Idem sa trochu vrátiť k práci, nech mi to rýchlejšie ubieha. Prajem ešte pekný dník a držte mi zajtra palce.

viera6
10. dec 2009

ahoj ciselko tak vam s katti gratulujem k urodičke 😉

a posielam virusiky

ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttt
no ciselko napr.mala som fest chut na kyslo s knedlou a v zapeti ma ta chut prešla.
ale dnes si robim ryžovy nakyp už sa pečie mnam

cisielko
10. dec 2009

Vierka..ďakujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 tak chute si ťa našli..inak si ok, nič iné, grcanie a tak?

romy01
10. dec 2009

ciselko , veru zehlit nejdem ale bachla som prat a asi este poupratujem v kuchiny a na dnesok mam dost, lebo v noci som sla spat az o jednej a som dead

cisielko
10. dec 2009

Romy, takže žehlenie sa odkladá 😀 a čo si robila, že si tak neskoro išla búvať,mala by si sa šeriť 😉

kajticko
10. dec 2009

ahojte tehulky netehulky 🙂 🙂 🙂 ja som bola dnes u lekára kedže mi neprišla ms na čas mi to budu robuť až v januari. somPN a aj ostanem kašlem na to. dr mi dnes nasadil antikoncepciu aby som dostala hned na zač januara ms a 7 .1 by som mala začať pichať a hlavne mám kratky protokol. 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre