Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sasko25579
autor
13. dec 2009

ahoj Denis aj tebe
🙂

denis19
13. dec 2009

nazdárek!!!! neuveritelné, že jsi tu!

denis19
13. dec 2009

jak se máš, co nového a ješte vám nezrušili na január tu bystrice??????

sasko25579
autor
13. dec 2009

ahojcek. no mam sa ako tak.vcera ma chytilo trosku pecenie-medovnicky mam na celom stole. o BB zatial nic neviem. a co ty a malinke?rastie v brusku?

denis19
13. dec 2009

jasan, roste, v albu mám sono z pátku a kdy jdeš na to ty????? na ET jako myslím, mne pečení zatím nedostihlo,ale asi ani nebudu, budeme oo vánocích u našich a mamka napeče víc jako dosti 😲
a jinka neco nového? v osobním živote?

sasko25579
autor
13. dec 2009

no Et asi niekoedy vo februari,ale stale som si nie ista ci je to dobry napad.ved vies preco pisala som ti to.

denis19
13. dec 2009

jo práve proto se ptám jestli neco nového????

sasko25579
autor
13. dec 2009

doma je to uplne o nicom a vselico mi breha po rozume ☹

sasko25579
autor
13. dec 2009

nic nei je nove, mozno len to ze je to horsie ako pred tym.a ked som chodila na inj. pred zakrokom,tak ma uplne dostal svojim nezaujmom o mna,teda ako to prebieha a tak.akoby sa ho to netykalo.

denis19
13. dec 2009

nezní to moc dobre a I ???????

sasko25579
autor
13. dec 2009

no ten nevie co chce.medzi tym co som tu nebola sme sa uz 2x ,,rozisli,, s tym ze on sa nemoze stretavat lebo ma vycitky voci frajerke,nech mu nepisem atd a za dva dni mi napisal ze ma potrebuje atd,.tak ja neviem.ale sme v kontakte. zatial.preco ja mam smolu na takychto lusi??????????? 😢

sasko25579
autor
13. dec 2009

uz osm povedala ze nechcem ziadneho chlapa ani vidiet.normalne mam voci nim odpor a vsetkemu co je s nimi spojene.myslim aj sex.

minka051
13. dec 2009

Ahojte prajem peknú nedelu 🙂
denis ako sa máš vidím 🙂 že pekne rastiete. Ja sa už oho neviem dočkať.

denis19
13. dec 2009

ahoj minka, ráda te vidím je nejaký už termín????

sasko
tak trochu ti rozumím,ale mej na pameti co jsi vše doted podstoupila....ikdyž doma to je asi na prd, jak tak čtu, ten tvuj je dobrý truhlík!!!!!! a ted se o tebe zajímá a už začal podnikat?????

sasko25579
autor
13. dec 2009

no to je dalsi problem.zacina 01.01.a vsetko taham ja.

denis19
13. dec 2009

ty kokos, to je úplne zle!!!!!!! všechno......to se preci ani nedá zvládnout!!!!!!!!!!!!

minka051
13. dec 2009

denis ešte nieje nijaký stále beriem HAK už druhé balenie o týžden by už mali byť aj výsledky z genetiky tak potom sa to už asi pohne. Ja počítam že to bude niekedy v januári.

sasko25579
autor
13. dec 2009

no tak nieco kupuje aj on, alke napriklad lieky som si platila ja.ani naznak z jeho strany.a vianoce?som zvedava co kupi rodicom tento rok to nefinancujem ja.

sasko25579
autor
13. dec 2009

vies uz dlhsie rozmyslam ze aj ta svadba s nim bol velky omyl.

denis19
13. dec 2009

minka, tak to bude po vánocích super fofr, my jsme ted s mnž douklízeli byteček a varíme obed a práve nás napdalo, že jak to bude až se malé narodí, jak to budeme vše stíhat 😀

saska
no, to je težká otázka a to hlavne pro tebe......jen vím, že si tuto otázku kladeš už déle a to neznačí šťastný konec.....umíš si predstavit rozvod a být sama a máš kde?????

minka051
13. dec 2009

denis neboj budete stíhať v pohode ono to vždy nejako dopadne a neboj budeš si to užívať. Ja mám dnes navarené aj niečo napečené síce na vianoce koláčiky začne až na budúci víkend. Dnes ešte urobím pizza rožteky. To majú chalani radi a je to rýchlo a je toho dosť. 🙂

denis19
13. dec 2009

pizza rohlíčky i já radá delám a je to jak ríkáš,hodne a rychle 😀 😀 no minka uvidíme v léte jak to budme stíhat 😀 😀
ale bude to príjemná zmena, jen ráno mnž ríká, hele mne bude padesát a díte na I. stupni ZŠ, tak jsme se hned z rána zasmáli....co nadeláme..... 🙂

sasko25579
autor
13. dec 2009

vies byvat mam kde, tento bt je moj,len splacat hypoteku, najomne.to je proboem

denis19
13. dec 2009

no tak to teda je,ale asi to stejne v podstatné míre i ted deláš sama, ne?????

sasko25579
autor
13. dec 2009

no v podstate hej

denis19
13. dec 2009

tak jsi na to m stejne tak či onak, jen ted Ti je možná smutno nad tím vším a zkus si položit otázku jak by Ti bylo po rozvodu.....

sasko25579
autor
13. dec 2009

ved prave mozno aj lepsie samej ☹

minka051
13. dec 2009

No to mne ked sa narodí budem mať 50 a ešte ani nenastúpi do prvého ročníka. Ale moc nad tým nerozmýšlam lebo ocko je mladý a hádam bude pomaháť ako bude vládať. 😀

sasko25579
autor
13. dec 2009

baby majte sa krasne a uzivajte si nedelu,idem off.

DENIS ozvem sa ti..............

denis19
13. dec 2009

sasko mej se teda hezky!!!!

jo minka máš pravdu,ale je to na úsmev, to musíš uznat.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre