Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
22. dec 2009

ahoj!
holky, co je to NT????? jsem nejaký magor....

afrika držím palec a blahopreji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§dej vedet jakjsi dopadla!!!! 😕
cisielko
tak naštestí už nesneží, už mne chytal stres z cestování.....jak se vede?????

romy....co td stresuješ s váhou...nevidela jsi mne v nedeli??????

afrika
22. dec 2009

denis ďakujem moc, ale zatiaľ len potichúčky 😵
doki nám povedal, že máme vianočný darček 😀

cisielko
22. dec 2009

Denis...ok...je už dobre, chytsám sa na boj len ešte zajtra a budem vedieč čo dalej...a ty si koľko, že pribrala ked sa tu takto pasujete?

Afrika..máte, najkrajší na svete....a potichúčku si budeme šepkať a gratuovať....

afrika
22. dec 2009

čísielko nebojkaj, vám sa to podarí na 100000%. len treba veriť.

cisielko
22. dec 2009

Ja viem...raz to musí prísť 😉

afrika
22. dec 2009

čísielko si naozaj silná, to je len dobré.

cisielko
22. dec 2009

Myslíš? občas pochybujem ale každá jedna sme silná inak by sme neboli tak kde sme teraza už díávno by sme to vzdali...a nechystáš sa založiť nejaký albumík a by sme videli ako sa darí?

afrika
22. dec 2009

čísielko ja som dosť poverčivá. už som aj mala v pláne, ale keď bude srdiečko, tak urobím. veď som vám ani nepísala, že keď som začala na 6deň po ET trošičku krvácať urobila som večer z histérie test....

cisielko
22. dec 2009

no dobre...tak počkáme do srdiečka..a ako vyšiel test?

afrika
22. dec 2009

asi po 10 minútach čo sa už neráta vyšla slabulililillilinká druhá. potom som netestovala až do 11 dňa a tá síce vyšla hneď ale tiež bola slabá. viem, že som vám nepovedala pravdu, ale hrozne som sa bála.

cisielko
22. dec 2009

Chápem ťa...hlaven že to takto krásen doapdlo a ty si sa dočkala...máš krásny darček pod stromček..polovička to už vie?

afrika
22. dec 2009

no keď som začala krvácať nemala som doma jediný test, tak som mu povedala nech kúpi v lekárni. bola som strašne hysterická, tak rýchlo išiel. ale oficiálne som mu to oznámila s istotou HCG v krvi v piatok po telefóni s dr. krajkovičom. na brucho som si napísala TU SOM JA 😀 . povedala som mu nech si sadne, že mu musím niečo ukázať. on sa zľakol, že začínam zas "opúchať", sadol si vystrašený a ja som si nadvihla triko

cisielko
22. dec 2009

Jéj..krásne si to vymylsela, musel byť v riadnom šoku ked si ho najprv vystrašila...a ako to krásne doapdlo..niekedy je hystéria dobrá 😉

afrika
22. dec 2009

no to áno. budem musieť ísť, muž zachvíľku príde z roboty a asi by na mňa "nakričal", že neležím...majte sa pekne. čísielko zajtra sa správne rozhodnite ako ďalej a ver, že je veľa kočiek, ktoré ťa síce nepoznajú osobne, ale o to viac ti fandia. pa a daj zajtra vedieť. ja sa snáď zajtra ozvem aspoň nachvíľku ak mi bude fajn. držkajte sa

cisielko
22. dec 2009

Dakujem ti pekne...opatrujte sa nech je všekot v poriadku..pekný deň

denis19
22. dec 2009

cisielko od ET jsem pribrala asi kilo,ale to jak se žena rozšírí v páse a bocích..tak se nevejdu do niceho svého...už jen tehul kalhoty 😀 😀

demizon
22. dec 2009

Ahojte, takže začínam so stimulkou 13.1.2010 na 24.DC...ešteže to nie je piatok 🙂

cisielko
22. dec 2009

Denis..však si tehula, čo iné si chceš kúpiť....

Demizon..to je super..a prečo ti vadí piatok?

wodanka
22. dec 2009

ahoj cisielko, ako sa citis?

romy01
23. dec 2009

dobre ranko babenky

demizon super, cochvilu sa pridas k tehulam, len sa snaz pekne papat ovocie, zeleninu a kys listovu aby si bola co najlepsie prichystana, lebo pocas stimulky je telo trochu oslabene a vela bab aj poprechladalo pocas stimulky. No a tebe to vychadza na januar februar tak pozor na chripku.

denis, kam sa hrabes s tym 1 kilom ? ja uz mam 3 na sebe. ☹

afrika
23. dec 2009

ahojte bambuľky, mám dobrú správu-dnes som sa u dokiho otočila na opätku . urobil mi sono cez bruško a voda z pod prs sa asi presťahovala ku vaječníkom. je jej tam dosť, ale keďže nemám žiadne veľké ťažkosti s bolesťami a pod., tak ma dnes ušetril odsávania. dal mi ďalšie injekcie na doma a budúci týždeň na kontrolu v utorok. myslím, že bambuliatko začína so mnou spolupracovať bola som prešťastná. malého cez bruško nevidel, ale že to je úplne v poriadku. vaginálny mi dnes nerobil. doki sa smial, že mi dal vianočný darček keďže neodsávame.

cisielko
23. dec 2009

Ahojte..

Tak a je to potvrdené na 99%...ET mi nevyšiEL, embryjko sa neuchytilo ☹ bola som aj na krvičke ale doki mi rovno povedal, že bude negatívna...KET január, február...tak uvidíme...držte sa dievčatá

cisielko
23. dec 2009

Afrika..to je super....tak len pekne oddychuj 😉

afrika
23. dec 2009

čísielko ani nevieš ako ma to mrzí. urobte si teraz pekné vianoce, aby si bola v psychickej pohode a na začiatku roka mohla ísť pre nanukáčika. povedal ti aj niečo viac?

cisielko
23. dec 2009

aFRIKA..JA SOM TO čAKALA...takže nebol to šok, ttrošku som si poplakala ale ideme dalej..je mi smutno ale to prejde...som aj rada, že mám mesiac na oddych, asi by som ani nešla hned už tento cyklus do Ketka..musím byť ok..a to budem 🙂 idem sa tešiť z vianoc a rok 2010 bude môj rok 🙂 nie, nič viac..to bolo všetko..ked mi budú okolo 14 volať za výsledky tak sa musím opýtať či mám ešte brať utorš a kedy si mám dohodnúť stretko s koordinátorkou...ty sa hlavne teš a šetri sa...teším sa na prvú fotku 😉

minka051
23. dec 2009

Ahojte
Zas trošku čítam čo je tu nové u mňa zatial po starom čakám kedy zavolajú. Inak všetkým prajem krásne Vianoce a tým ktorým to tento rok nevyšlo ako mne tak budúci sa to určite podarí 🙂 Veď už je na čase. 😉 Tak ja idem ešte dopiecť a pobaliť darčeky a konečne bude pohoda. Tak ešte raz šťastné a veselé 😀 😀 😀 😀

cisielko
23. dec 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Zvončeky už zvonia a ihličie vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

Krásne vianoce želá cisielko

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

demizon
23. dec 2009

cisielko, je mi to luto, že ti to nevyšlo...začínam 13.1. a kebyže to je piatok 13. tak som to myslela 😉

romy01, dik za rady budem sa snažiť pojesť nejaké to ovcie 🙂 ale hlavne budem odpočívať psychicky...manžel ma dosť podporuje, tak si budeme sviatky pekne užíva...verím, že to sú posledné vianoce čo budeme len dvaja, budúce už v trojici 😀

figurka.m
23. dec 2009

Ahojte kocky 🙂
Cisielko, je mi to moc luto ☹ dufala som, ze by sa predsa mohol stat zazrak, ked uz su tie Vianoce...ale ty si silna a zvladnes to a v novom roku bude KET-ko uspesne 😉

Krasne vianoce
bohateho Deda Klausa a Santa Mraza
je cas zabalit kapra
upiect darceky
a zabit vianocku...
hlavne to v tom strese nepoplet!

Vesele vianoce a stastny novy rok vam vsetkym praje Figurka

denis19
23. dec 2009

ahoj holky!!!!

cisielko ☹ co už, tak KET bude úspešný.....
afrika a tobe blahopreji k zdárnému vyrešení s vodou 🙂

romy...kilo sem kilo tam, co už nadeláme 🙂 hlavne, že jsem zdravé a mimča také 🙂 🙂
minka a trpelivost....co jiného nám zustává 🙂

všem preji krásného ježuru a pokud jste byly hodné, tak i hodne dárku 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre