Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

guginenka
23. dec 2009

tehulky, budúce tehulky a netehulky...
všetkým vám prajem krásne vianočné sviatky plné rodinnej pohody. aby ste si každá našli pod stromčekom to po čom ste túžili a v novom roku nech sa nám splnia naše sny a túžby.... 😀 😀 😀

viera6
23. dec 2009

Ahojte dievčata!!!!

Hromadu darčekov,čo srdce pohladia.
Rodinu,priateľov,čo nikdy nezradia.
K bohatstvu krôčik ku šťastiu skok.
Nádherne Vianoce a šťastný Novy rok.

Vam všetkým praje Viera

kuspitka
24. dec 2009

Ahojte.
Prajeme vam pekne vie vianoce a vsetko dobre v novom roku.

Ajka ,Jurko a Kamilka

romy01
24. dec 2009

ahojte

číselko, je mi to lúto, no máš krásnu zálohu a jedno bude určite to pravé. Len si teraz pekne oddychni, nech si pripravena v novom roku.

minka - nevyslo to tento rok no si na spravnej ceste a dalsie vianoce ti uz bude mraučať drobec pod stromčekom, určite 😀 😀 😀

kuspit - 😀 😀 😀 je nádherná.

afrika - 😀 😀 😀 už bude len a len dobre, uvidíš

Baby všetkym želam veselé a šťastné vianoce, nech strávite krásne chvíle so svojimi blízkymi a nech sa každej splní jej tajné želania a túžby. 😀 😀 😀

kajka39
24. dec 2009

Vianoce sú tam, kde nikto neplače.
Vianoce sú tam, kde voňajú koláče.
Vianoce sú s tými, ktorých ľúbime i s tými, na ktorých myslíme...
Prajem Vám všetkým kúzelné vianoce. 🙂 Kaja

dana10
24. dec 2009

Vonku je zima,mrazivý chlad,
no v srdci teplo čo rozpúšťa ľad.
A v okne sviečky,rozžiarený strom,
Vianoce tajomstvom napĺňa dom.
Krásne vianoce Vám praje

Dana

denis19
25. dec 2009

dobré ránko devčata preji, verím, že jste vskutku byly hodné a máte spoustu dárku,podívejte se na kuspitku jaký má nádherný balíček, tak další vánoce ať takový máme každá, nám preji.

kuspi......je famozní....jak vám je rodinko????

mariamaria
25. dec 2009

babulky Stastne a Vesele!nech ste len stastnucke ,zdravucke a v Novom roku 2010 vsetky do jednej aj tehulky!!!! aj so mnou 😀

kuspitka ???ma malicku???nieco mi uslo????kde je fotka ?aj ja chcem vidiet a potesit svoje srdiecko !Gratulujem kuspitka,ak spravne chapem ...

wodanka
25. dec 2009

ahojte holky 🙂 prajem krasne sviatky v kruhu vasich najblizsich 🙂

kuspitka gratulujem k malej, je krasna ani moj mm nevedel od tej fotky odtrhnut oci 😉

ja som sa dnes tiez dockala a zacinam pichat Dipherelline, len si neviem vybrat ci je lepsie davat si ho rano alebo vecer.. co myslite?

maryah
25. dec 2009

ahojte baby, aj ja vam prajem nadherne sviatky a do buducna len a len to najlepsie...
my cakame na schvalenie v januari a potom uz snad sa to podari. ideme na IVF-ICSI...

maryah
25. dec 2009

kuspitka, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

romy01
25. dec 2009

ahojte baby

wodanka, myslim ze je to jedno len musis potom dodrziavat rovnaky cas kazdy den.
maryah - super, uz coskoro sa tiez pridas.

maria, maria, veru kuspitka je uz doma aj s malou, kokni do jej albumu.

Kamilka - cmuk

😀 😀 😀

denis , vierka, chcem sa opytat - mozeme si dat trosku coly ? teda davnejsíe som citala ze bublinkove napoje nie su vhodne ale ze pol litra za den neuskodi. Co myslite ?

kajka39
25. dec 2009

kuspitka -gratulujem ku Kamilke, je naozaj krasna!!!!! Mate krasny batôstek pod stromcek....... 🙂 🙂 🙂

maryah
25. dec 2009

ahoj romy, no pridam sa a dufam, ze to bude uspesne... 😵 😵 😵

denis19
25. dec 2009

romy, colu určite ne, je tam príliš svinstva, dej si radeji už fakt kafčo.... 😕
ahoj kajka....tak jak je????? jdeš do toho v januri?????

maryah určite se pridáš a bude to super, neboj, ty už máš deti????
wodanka já píchala ráno ,ale fakt je to jedno, jen je nutno dodržet kažcdý den stejný čas.....co doma?

maryah
25. dec 2009

denis, ne, este nemame deti... boli sme v zahranici a tak sme to odkladali a od zaciatku minuleho roku sme zacali pracovat na babatku a nedarilo sa no a dobre, ze sme isli do centra lebo nic by sme sami nevyriesili... 🙂

kajka39
25. dec 2009

denis ahoj- ked nam to nevyjde len tak, tak to skusime asi v januari alebo februari. Uvidim ci stihnem januar, lebo zaciatok cyklu by mal byt uz okolo 10.1.2010 /pekne cislo, ze?/ nejake lieky som uz zohnala, tak som pripravena........

denis19
25. dec 2009

kajka tak to je super ,když tak mi napiš na IP co potrebuješ za léky ješte....

maryah a kolik vám je let????

romy01
26. dec 2009

agojte baby

kajka drzim palce. ten datum je taky magicky, tak netreba vahat 😀
denis trosku coly som si dala ale fakt len jeden pohar za den, ale uz mam dost, nejak mi uz nechodi na chut. Inak ako sa ti dari ? Mne sa brusko teraz este viac zvacsilo a v oci sa mi tazko zaspava. Uz mam aj fit loptu - darcewk od mm pod stromcek, tak si na nej opatrne sedkam 😀 😀 😀

mariamaria
26. dec 2009

maryah vitame ta tu...tak a teda ides na IVF???kedy?my sa snazime 2roky a nic..tak sme sa rozhodli pre tuto cestu.. v januari by sa mal uskutocnit embryotransfer..ovsem ,ak nejake embrjka budu ..dufam ,ze ano...
7.1.mam ist na sonograf..a uz si striekam taky sprej do nosa na rast folikulov ,ci coho..som z toho jelen..velmi nerozumiem holandsky...co je napisane v letaciku 😖 no a este sa chcem opytat skusenych..kolko sa pichaju tie injekcie???a pichaju sa pred odberom vajicok ci az po odbere???dakujeeem

denis ako sa citis?

romy pekne si hopkaj na lopte...ja ked som uz rodila..lopta bola moj najvacsi pomocnik..cim viac sa s nou skamaratis ,tym viac sa ti zavdaci pri porode 😉 a ako sa citis???kedy budete ,teda chcete vedeit pohlavie?

wodanka
26. dec 2009

dobre rano vsetkym 🙂
ahoj romy, ako sa dari?

viera6
26. dec 2009

Ahojte dievčatá

romy myslím,že trochu coly neuškodí a keď ti to babo žiada tak ten pohár neuškodí ja som mala čiež strašnu chut na kofolu tak som si za pohar dala dokonca aj na vineu som mala prišernu chut .Ale keď si to babo žiada tak prečo nie, ved keď budeme kojiť tak potom bude treba si davat vačši pozor.

kajka tak to je fakt magicky datum.

wodanka tak ako zvládaš pichanie ?

mariamaria
26. dec 2009

dobre ranko wodanka a tebe ako sa dari?

wodanka
26. dec 2009

viera pichanie ide celkom fajn, zverila som to mm 🙂 len po kazdej injekcii mi zostava modrina ☹ ale to bude asi tym ze picham aj injekcie na riedenie krvi..

maria, dik za opytanie, celkom sa da, i ked stale su veci, ktore treba zlepsovat

mariamaria
26. dec 2009

wodanka kolko injekcii si si uz pichla?

denis19
26. dec 2009

dobrý večer holky!
tak jak svátkujete?????? u nás se papaá apotom papá 😀 ale co už...už mi kouká i bríško,ale to z koláčú.... 😀

maryah
26. dec 2009

ahojte baby,
mariamaria, na IVF by som mala ist po novom roku, do 10.1. nam maju z Heliosu volat ci nam to poistovna schvalila alebo nie - dufam, ze ano 😅
denis, ja mam 27 rokov a manzel 36 ...

romy01
26. dec 2009

ahoj mariamaria - vies samozrejme chceme vediet ci to bude on ci ona, lebo by som chcela kupovat podla toho aj vecicky a hlavne kocik, no este je skoro. Aj ked uz na sone v 12tt sa dokine zazdalo ze by to mohol byt chlapec, no nebola si ista.

denis ani mi nehovor ja som ako v 6mesiaci minimalne. Ak to takto pojde dalej tak do porodnice sa budem musiet dogúlat. 😝

vierka ja si tiez myslim, ze ked sa to neprezenie, tak to bude OK. Ved stacii len zahnat tie chute, netreba sa prelievat.

wodanka, mozno keby si si sama pichla, mozno by to bolo bez modrin. Ja som si sama pichala anemala som ani jednu - aj ked zas moj brasko si vlani musel 3 mesiace picat do bruska tiez na zriedenie krvi - lebo mal v lytku zrazeninu a ten mal cele brucho modre, tak to ozaj moze byt aj z toho

maryah
26. dec 2009

my sme sa s manzelom dohodli, ze mi to bude asi on pichat... ja sa toho trosku bojim, ale ked pisete, ze sa toho nemame bat tak by som to mohla zvladnut aj ja sama

wodanka
26. dec 2009

maria, dnes som mala druhu injekciu dipherellinu, ale uz od minuleho piatku picham clexan, to je to na riedenie krvi

romy, asi by to nepomohlo aj keby si to picham sama, a takto sa musi spolupodielat aj mm a aspon vidi, ze to nie je len take jednoduche 😉

denis, sviatkujeme tak v pohode a co sa tyka mm, tak uvidime ktorym smerom sa to vyberie.. musim tomu nechat este cas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre