Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

weronika131
4. jan 2010

cukotka
ano je v kE, a hovori sa, ze maju skvele vysledky, pravdupovediac,dost som sa na to spoliehala, kedze som si myslela, ze ak som mlada a maternicu mam v poriadku,tak nebude problem otehotniet po IVF

cisielko
4. jan 2010

Weroniak..toto ti povedala doki? no ty kosko asi by som jej niečo nepekné pvedala 😠 to čo je za pístup debilní? prepáč ale ma to normálne nasralo!!!!!!držím ti palce, si teda na tom tak ako ja, mne našťsatie ostal jeden mrazáčik ale to tiež nieje výhra..ale budem veriť..kedy začínaš?

Cukotka, ja už to mám za sebou, teraz ma čaká KET ak pôjde všetko ako má...uvidíme..a ja si to tiež pletiem, preto sa stále pýtam, je nás tu veľa tak sa musíme pýtať 🙂 a ty teraz vlastne ideš stimulovať na 1 IVF? no ja by som nechodila na záchranku, ved to každý deň, by ma drblo..zvládneš to ja sama nieje to nič strašné 😉

Denis... ty si ešt tu, ved si sa už lúčila 😀

weronika131
4. jan 2010

cisielko
no v SPLNe je dovolenka do 7.1, takze sa objednam na konzultacku hned na 8.1, a potom uz len pockat na druhy den cyklu a vsetko od nuly.....ale musim nieco robit, nedokazala by som len tak sediet na zadku a cakat na zazrak

cukotka
4. jan 2010

no áno ja som len na začiatku, práve som volala s Kajtičko (tiež sem chodí) a výjde nám to asi naraz, tak sme si dali pár povzbudivých slov 🙂

cisielko
4. jan 2010

Cukotka..pozdrav Kajitičko..chdoí síce opmenej ale držím aj jej palce..držte sa baby, spolu vám to pôjde ľahšie..viem to podla seba a Kattti..bolo to super 😉

Weronika..takže ty máš krátky protokol? paj prvý krát si mala?

cukotka
4. jan 2010

aký je rozdiel medzi tým krátky a dlhým protokolom?

denis19
4. jan 2010

no cisielko.ale dovalil se domu muj milovaný a dožadoval se obídku, tak to máš tak... 😀

cuki a kajtičko prečo sa neukáže????pozdrav ji!!!!!

weronika a vy máte co za problemos?

weronika131
4. jan 2010

cisielko
zatial len prvy krat

denis
mam len jeden vajickovod aj to nepriechodny........a jeden neuspesny IVF a co vy???

cukotka
4. jan 2010

no kajticko dokoncovali izbu na dome, takže ma toho vela, ale budem ju pozdravovať 🙂

cisielko
4. jan 2010

Cukotka..ja posielam pozdrav 🙂 ani neviem aký je tam rozdiel..viem len že zdravé baby idú dlhým a tie čo majú nejaké rpoblémy tak krátkym a by neboli také nadopované hormňonmi..ked som sa nato pýtala doki tak mi povedala, že sa nemám trápiť, že idem dlhým a to vsjo
😠
weronika, takže máš lne krátky protokol..ja by som tiež chcela len krátky ale odmňa to nezávisí 😠 podľa mňa sú to zbytočné hormóny v tele..takže u vás je tu problém a mužíkov spr je ok?

Denis..to tak ked je chlap hladný, a už si bola op obchodoch?

cukotka
4. jan 2010

cisielko ja som zdravá, a idem krátkym, tak tomu nerozumiem

weronika131
4. jan 2010

cisielko
manzelove spermie su celkom Ok, len trosku pomalsie.......
len pre istotu aky je rozdiel medzi dlhym a kratkym protokolom

cukotka
4. jan 2010

ááách tie spermie, s tým aj my bojujeme 🙂

weronika131
4. jan 2010

cukotka
a ake mate problemi

cukotka
4. jan 2010

spermie weronka

weronika131
4. jan 2010

cukotka
byt tak potvora, aspon to mozes hodit na muza, ale ste v tom spolu
Takze aj tvoj manzel berie niejake lieky???

cukotka
4. jan 2010

áno berie, ale len čo nám doporučila lekárka v centre, urológ mu nedal nič, sú to len vitamíny. Ale zase môžem povedať, že trochu zabrali, resp. lekárka chválila spermiogram, že je vidieť zlepšenie a dosť veľké, aj keď na prirodzenú cestu to nie je, ale aspoň niečo. Vy niečo beriete?

weronika131
4. jan 2010

cukotka
nie....ale ak poznas niejake vitaminy na lepsie udrazanie embria, necham si poradit

cukotka
4. jan 2010

no tak to neviem, stále hľadám niečo na internete, ale zatiaľ nič som nenašla. Ja beriem femibion

weronika131
4. jan 2010

cukotka
na co je femibion

matelko1
4. jan 2010

weronika femibion je kyselina listova.

weronika131
4. jan 2010

matelko
a co myslis, pomaha to

matelko1
4. jan 2010

ja som to tiez pred tehu uzivala a potom este aj 3 mes.v tehu...mne to poradila znama v lekarni,ze je to lepsie ako calibrum a materna pred tehu....tak skus si kupit.

cisielko
4. jan 2010

Weronika..ja beriem tiež kys.listovú, je to vraj dobré brať ale či to pomáha 😕 🙄 ale niečo na tom bdue 😉 ja som brala aj kanajské či aké korenie a idem sa k tomu vrátiť, je to dobré na maternicu 🙂

Cukotka..tak to som teraz naozaj v šoku..mne to takto vysvetliala..no ale ak budem musieť ísť na druhé tak toto si nechám vysvetliť 😠

weronika131
4. jan 2010

matelko, cisielko
tak dakujem, vyskusam to.........som ochotna dobat cokolvek ak to pomoze

weronika131
4. jan 2010

zatial sa lucim, musim ist varit.....

denis19
4. jan 2010

jsem zpet devčata. mám podprsenku a šatičky, hurááááá 😀

kyselinu listovou by mela papat každá co chce otehotne, napomáhá správnému delelní budek a tím zabraňuje vrozeným chybám mimča!!!!
a dlouhý a krátký protokol se určuje dle hormonálního profilu ženy, dlouhý je trochu náročnejší ,ale méne zatíží organizmus, neboť dávky jsou úmernenjší, tak mi to vysvetlil dr v CARu

cukotka
4. jan 2010

denis takže si sa bola rozšupnúť na nákupoch? aj si pridala do albumu? 🙂

denis19
4. jan 2010

cukotko...nepridala..podprdu tam ani nedám 😀 😀 😀 a šaty asi cvaknu na sobe, to bude nejlepší ,co myslíš????

cukotka
4. jan 2010

presne ako hovoríš 🙂 nič sa mi nechce, a v sobotu mám skúšku :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre