Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kefalinek
4. jan 2010

AHOJE BABY ja sa k vám idem pridať som už po druhej operácii a už mi zostal len jeden vaječník a maternica,takže sa chystáme na IVF, sme ešte len na začiatku ale vyzerá to nádejne,len mám ztoho všetkého velky strach.... 😢

romy01
4. jan 2010

tak som poctivo docitala tych koooopu stranok

minka - super spravicky, pomaly ale isto sa blizis k cielu. Drzim palce

wodanka tak ty si teraz najblizsie narade co sa tyka OPU ? Tak super, drz sa

viki - prajem prijemnu a slnecnu dovolenku, oddychni si

cukotka
4. jan 2010

kefalinek vitaj 🙂

romy01
4. jan 2010

ahoj kefalinek.
vsetky ti tu budeme drzat palce. Urcite sa neboj toho co ta caka, lebo na konci je krasny placuci batôžtek. A o to nam ide, nie ?

denis19
5. jan 2010

dobré ráno holky!!!!!
vidím, že jste včera večer chytly druhý dech,paráda.
Kajticko ...jsem ráda , že jsi se ukázala....držím vám všem čekatelkám palec a lehce se za vás modlím k vesmíru, nesmím to prehnat,abych neco neposerinkala 😀 😀 😀 ale myslím na vás!!!!!

Dnes tu s váma nebudu, jdu k zubari, potom na telecom...tam mne dobre nasralii(pardon za vyraz) tak jdu podat stížnost a potom frčíme k našim...mamka mení kuchyni...tak jdeme pomoci 😀 možná se nám i neco potrebného nalepí na prstíčky.
Tak vás pozdravuji a mejte se do zítra hezky!!!!!

cisielko
5. jan 2010

RáNKO

Kajtičko...čakanie je na nervy, sama to veľmi dobre poznáma le už si blízko, neboj bude to fajn
😉
Denis..tak dnes máš perný deň, uži si ho u vašich a v telecome im to daj vyžrať 😉

Kefalinek..vitaj...strach je úplne pririodzený, my všetky ho veľmi dobre poznáme ale ten výsledok stojí zato 😉

denis19
5. jan 2010

cisielko tak holky te tu nechaly samotnou, ješteže mi ten muj milovaný opet zmenil plány a mohu te tu potešit. jedeme asi až tak za dve hodky, tak to využívám 😀
zuby jsou ok a telecom jsem snad zvládla, uvidíme jak zareagují na moji reklamaci......

cisielko
5. jan 2010

No vidíš Denis..neviem kde sa fláajú!!!!ma tu nehajú len tak samú 😠 takže zase zmenené plány..a čo telecom, čo ti také spravili, že ťa tak naštvali? ak môžem vedieť?

denis19
5. jan 2010

normálne mi fakturují služby , které nemám, tak jsem to byla v decembri urgovat a to mi rekli, že si na to mám dát výpoved a já jimna to, že jakou výpoved, když jsem si ty služby ani neobjednala a ted v januári mi samozrejmne na to prišla další faktura a to mne už fakt nasralo!!!!!!! dnes mi slečna chtela opet napsat výpoved s 2 mesíční lhutou a to mne dopeklo, tak jsem napsala stížnost a reklamaci!!!!! no chápeš to!!!!

romy01
5. jan 2010

ahojte kočky

ja som tu len na skok. Volala mi mama, tak ju idem pozriet a pridem sem az vecer. Zatial sa mi majte pekne 😀

cisielko
5. jan 2010

Denis, tak to by teda nasralo aj mňa..vedia byť strašne milé ked niečo od nich chceš, ešte že si sa nedala 😉

Romy pekný deň 🙂

wodanka
5. jan 2010

ahojte babule 🙂

denis, drzim palce nech Ti ta staznost pomoze.. my sme s nimi mali minuly rok strasne problemy a vlieklo sa to skoro pol roka.. 😠 akonahle nam skonci viazanost na net, tak ideme od nich prec

cisielko si v praci? ja uz konecne nie a dufam, ze tam ani dlhooo nepojdem 🙂 dnes som si zacala obehavat tie predoperacne, takze uz som bola na krv a mam aj EKG a teraz popoludni idem k dokine na interne, nech mi napise nejaku spravu, ak ovsem uz bude mat pozadovane vysledky.. vecer dam vediet ako som pochodila 😉

vitam Ta medzi nami kefalinek 🙂

cisielko
5. jan 2010

Wodanka..makám veru makám..tak už vybavuješ, no bolo na čase...čím skôr vybavíš tým skôr budeš mať pokoj..nezabúdaj hlavne klud 😉

figurka.m
5. jan 2010

ahojte kocky, vitam ta Kefalinek medzi nami 😉
bola som vcera v Heliku a vsetko je OK, dnes zacinam 225 jednotiek menopuru, v piatok kontrola a mm trialwashtest, jaj, ide do tuheho 😕

wodanka
5. jan 2010

ahoj figurka, tak konecne si sa dockala mrsky, super.. drzim prsty aby Ti to vyslo..

cisielko, zatial som v pohode.. uz mam aj spravu z interneho 🙂 jedine co nam chyba su tie vysledky z krvi na HIV a syfilis a tie by mali byt v piatok

cukotka
5. jan 2010

halo halo dievčatá 🙂 ako pokračujete? ja zatiaľ stále čakám na ms 😉

cisielko
5. jan 2010

Figurka..to je super..aj ja som pichala Menopur tak držím aplce a veru ide do tuhého s krásnym koncom 🙂

wodanka..tak si to dnes aj v celku postíhala..to je super, už máš aspoň niečo z krku..tak ty na PN tak len oddychuj 🙂

Cuki..tak ešte nedošla, a kedy má svoj deň?

cukotka
5. jan 2010

cisielko zatiaľ nič 🙂 každú chvíľu čakám 🙂 , dnes sme si dopriali s manželom thajskú masáž 🙂 tak snáď sa to pohne 🙂

a ty ako?

cisielko
5. jan 2010

Cuki tak už len vydržať a evriť, že masášž zabrala...ja nič, ja mám ešte do mrchy daleko, tak len tak aspoň vás povzbudzujem 😉

cukotka
5. jan 2010

kedy čakáš?

cisielko
5. jan 2010

jáj, až okolo 15.01. času a času..a potom uvidíme,...ani neviem čo ma čaká, ešte som nebola na kET a dúfam, že toto je už posledný 😉

cukotka
5. jan 2010

si piš že posledný, šupnu Ti ho tam a bude si to malé u Teba pekne bývať 🙂

cisielko
5. jan 2010

Uvidíme, človek mieni život mení..ale nádej umiera posledná..idem do hajan, pekný včer 😉

kajka39
6. jan 2010

Krasny dnik vsetkym babulkam stimulkam a tehulkam prajem !!! U nas krasne snezi..... 😉 Podla poslednych priznakov ktore mam, o par dni zacinam stimulovat tiez.

kajka39
6. jan 2010

Kde ste sa vsetky stratili je tu niekto?? 😉

kajka39
6. jan 2010

KUK 😉pre tehulky aj netehulky.... http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-we...

cukotka
6. jan 2010

halo 🙂

denis19
6. jan 2010

halo...kdo tam???

cukotka
6. jan 2010

ja som napríklad tu 🙂

denis19
6. jan 2010

super, já mám od rána stres, tak jsem se zbalila a vyšla na poschodí k PC...jsme u našich...ti demontují kuchyni a je to samá panik a atak a to mi leze na nervy!!!! tak jsem od nich radeji odešla!!!!
co ta mrška?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre