Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

luko
8. jan 2010

cukotka: 😀 😀

wodanka
8. jan 2010

to je des s tymi doktormi 😠 ja som tiez dlho hladala, kym som nasla normalnych, teraz sa nemozem stazovat ani na svojho obvodneho ani na gynekologicku.. su to normalni ludia s ludskym pristupom

mariamaria
8. jan 2010

ahojky🙂dani gratulujem k folikom to su fesaci 🙂))tak sa tesim na dobre spravy v pondelok..budem drzat palce!!!
no ja som chuda vysoka..tak neviem co robit..a v rodine sme mali dvojicky...dokonca 2krat a 3.krat nedonosene(myslim tym,ze v 6.mesiaci prestali bojovat..)..preto sa bojim...no ved uvidim ,este mam par dni na rozmyslenie..

denis super nakup 😀 aj ja uz chcem nakupovat tehu veci 😅 😝

wodanka ty si ako na tom?ja mam za sebou este len 3.pichacku 😀 uz sa neviem dockat pondelka a sona 😅

luko ,ze ty len ucis som sa zasmiala 🙂)))))))))tak ale aj ty nieco zarobis ,nepodcenuj sa 😕 😉

idem dat spat certicu ...ozvem sa neskor...

luko
8. jan 2010

ja mam tiez dobru obvodnu aj sestricku teda az na tu injekciu, co mi nemohli pichnut,
a gynekolog je najsamlepsi, on mi aj cystu operoval a vsetko so mnou konzultoval, dokonca pred operaciou dohodol konzultaciu aj s profesorom z ruzinovskej nemocky, ale ja som bola vtedy mimo BA, tak tam bola sam a potom mi volal, ze co vyhutali. A na sale ma este ukludnoval.

cukotka
8. jan 2010

no serú ma s tou sociálkou, odvody im platím nenormálne, za posledných sedem rokov som prvýkrát na PN a ešte aj to sa nebude nejakej krave zo soc. poisť. pozdávať 😠

luko
8. jan 2010

maria: ved ano, zarobim, u nas dokonca mame premie a odmeny, to len obcas si robim z toho srandu 😉

cukotka
8. jan 2010

idem si dať dva deci červeného

luko
8. jan 2010

cukotka: a v com je problem??? to vinko je dobry napad...ale ja mam otvorenu len dedovu slivovicu 😎

denis19
8. jan 2010

luko ani slivovice není k zahození???? ale v prípade cuki je lepší červené 😀

cukotka
8. jan 2010

luko nemám ešte stále ms 🙂 a serú ma v robote

luko
8. jan 2010

aha...ja som tak cakala po liecbe endometriozy ...2 mesiace....ked som ju dostala...som sa tesila jak male decko....by som si nikdy nemyslela, ze ma tak potesi, ze ju mam...vzdy som mala nervy, ze dosla 😀

cukotka
8. jan 2010

už som kvôli tej nedochvílnej ms, zmeškala stimulku minulý mesiac

wodanka
8. jan 2010

maria ja idem dnes davat 9 injekciu a zajtra ma caka sono a krv a potom sa uvidi..inak dnes ma uz riadne bolia vajecniky a brucho mam pekne nafuknute

denis19
8. jan 2010

ale jsme to stvorení, není sníh vadí nám to, je sníh to nám také vadí, je mrška serinká nás to a není mrška serinká nás to ted ješte víc, nekteré.....

cukotka
8. jan 2010

wodanka takže do konca mesiaca si tehotná 😉

luko
8. jan 2010

cukotka: ja mam uplne nepravidelu, len ked beriem antikoncepciu tak je presna 😖
wodanka: no pekne, aspon vidim, co ma caka 🙂

luko
8. jan 2010

denis: ano, presne 😀

wodanka
8. jan 2010

cukotka verim tomu, ze ano 😉 ale ved ty na budes coskoro nasledovat.. a aj ostatne, kajticko, cisielko, maria.. to bude riadny baby boom hned zaciatkom roka 😀

cukotka
8. jan 2010

chcela som si dať fotku, ale vraj je veľká, takže ani toto mi nevychádza

denis19
8. jan 2010

no to teda bude!!!! jedna tehule vedle druhé......už se na vás teším!!!!

luko
8. jan 2010

cukotka: tak si ju zmensi v nejakom programe 🙂

cukotka
8. jan 2010

tak rozmýšľam, že keď mi náhodou do rána dorazí ms, že čo akože budem robiť? Asi nič, do centra aj tak budem môcť ísť až v pondelok

luko
8. jan 2010

ty mas kratky protokol? preto musis cakat na 1. den cyklu?

denis19
8. jan 2010

cuki ty máš krátký protokol?

luko
8. jan 2010

myslime rovnako denis 😀

denis19
8. jan 2010

aspoň nekde spríznené myšlenky, neboť ted se podarilo mému milovanému mne dobre vytočit!!!!! a to je doma asi hodku!!!

luko
8. jan 2010

z toho si nic nerob, to je u nas na beznom poriadku....ja impulzivna...muz impulzivny...ake bude ditě? 😀

denis19
8. jan 2010

tak to mi povídej!!!!! a pokud to bude ješte plné energie po mne a plné emocí po mnž!!!!!! jéjé tak to si asi v mém teda našem veku s mnž asi duchodu moc neujeme 🙂

mariamaria
8. jan 2010

wodanka to uz musis mat riadne spuchnute..sak ja mam iba 3.den "odpichnuty" a som ako balon..a tiez ma bolia vajecniky..a na brucho si ani neskusam lahnut..raz som dnes skusila a auuuuuuuuu 😖

luko
8. jan 2010

to hej 😀 no..tvoje babo pride na svet par dni pred tym ako ma moj muz narodky...tak horoskopy beriem s rezervou sice...ale tam to na tie emocie vidim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre