Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
10. jan 2010

dobré ránko!!!
wodanka...dobrá úvaha......já bych to asi udelala....já byla na OPU až 6DC,ale i tak by jsi to stihla,mela jsem folikuly,ale malé, tak jsem šla na 16 a to by jsi mela tak akorát podle mne...v nejhorším rekneš, že jsi se z toho všeho spletla 😕

ahoj kajticko!!!!

wodanka
10. jan 2010

kajticko, ja som prve dni nemala ziadne priznaky, vsetko mi to zacalo asi 2 dni spat

denis, ja mam folikulov viac ako 20 a tie najvacsie mali uz 17mm.. trocha sa bojim OHSS 😒

kajticko
10. jan 2010

jééééé denis supiš ja osm vedela,že ta vytiahneme na koníka 😀 😀 čo porábaš???, ty sa ako cítiš??

denis19
10. jan 2010

wodanka....já mela asi kolem 17 folikulu,ale jen asi 12-3 melo dobrou velikost, proto jsem byla na stimulce až do 16DC...vybrali všechny folikuly,ale jen tech 12 použili 🙂 ....máš velké bolesti bricha???? a kolik jednotek si picháš????

kajticko.....stále hledám kočárek 🙂 a našli jsem polskou stránku, kde prodávají náš sen a byla jsem zhrozená okolik je to levnejší a co vše je tam levné...tak zvžujemecestu do PL, jinak úplná pohoda!

wodanka
10. jan 2010

denis picham si 125IU puregonu.. tie bolesti sa daju prezit i ked by som bola najradsej keby mi to uz odsaju, citim sa maximalne nepohodlne.. mozno aj u mna dokina caka, aby mi ich dozrelo co najviac, ale to mi mohla aj povedat a nie spekulovat tam predo mnou, ci mam prist v pondelok alebo utorok.. a tam asi niekde vznikli moje pochybnosti ☹

kajticko
10. jan 2010

je denis a aka je to stranka.?,moj bratranec bol nakupiť všetko v Polusku v obchode nie na trhu a perfektne ceny a krásne veci. ja som bola pozerat na trhu v polsku mali tam cca od 250-do 300 eur a inak tiež krásne kočare možno nie taka kvalita ako bratranec nakupil ten mal kočík za 1000 eur ,ale to je pre mna podla mna zbytočne drahe.

denis19
10. jan 2010

wodanka...nenech se zmátožit a zítra startuj......ty máš puregon ten neznám já ke kenoci brala 22 jednotek menopuru a to je dost!!!
kajticko je to www.dino.sklep.pl mají tam úplne vše, jsem tam zavesené už druhá den a celkem mi už z toho hrae,asi sena to vyprdnu a nechám to na fyzické videní v obchode!!!!

denis19
10. jan 2010

wodanka...nenech se zmátožit a zítra startuj......ty máš puregon ten neznám já ke kenoci brala 22 jednotek menopuru a to je dost!!!
kajticko je to www.dino.sklep.pl mají tam úplne vše, jsem tam zavesené už druhá den a celkem mi už z toho hrabe,asi sena to vyprdnu a nechám to na fyzické videní v obchode!!!!

wodanka
10. jan 2010

denis uvidim ako sa budem citit dnes a podla toho sa rozhodnem.. ja si tiez myslim, ze by som mala ist zajtra ale zasa na druhej strane bojujem s tym, ze snad doktorka vie, co robi

denis19
10. jan 2010

no to ví určite,ale možná by ti odber stačil už i na 14 dc a to by jsi už potom nemusela stihnout....ale nechci te plašit..udelj dle pocitu...uvidíš ráno!!!! jen náhodou prijdeš v úterý a už to bude na spdnutí a bude pozde.....

kajticko....no 1000euri je fakt moc,ale my si vyhlídli kočárek mutsy a když jsem to napočítala...tak mne skoro ovalilo...tak nevím

wodanka
10. jan 2010

denis a nepicha sa este nejaka injekcia pred odberom? a aky cas pred odberom? ja som dnes 12DC

kajticko
10. jan 2010

denis idem to okuknuť. wodanka je to blbe ked nevieme ako dalej a chceme urobiť len to najlepšie 😠

wodanka
10. jan 2010

denis mysilis ze by mi vedela pomoc Valachova, keby jej zavolam a spytam sa?

denis19
10. jan 2010

jo pichá se ješte 36 hodin pred OPU pregnyl.

denis19
10. jan 2010

ten se pichá do svalu, tak by to mel pichat zdravotník, reší se to pohodovostí, neboť to vychází na 21:00hod večer pred OPU

denis19
10. jan 2010

kdo je valachová????

wodanka
10. jan 2010

to je koordinatorka, s ktorou som volala prvykrat ked som mala zacat pichat puregon a informovala ma o velkosti davky

denis19
10. jan 2010

aháááá ,já mela mikulovou ,proto mi to nic neríkalo.....myslím si, že ta Ti v tomto asi moc nepomuže, když Gaťová neco rekla, tak to bude brát za jistotu,ale probrat to s ní každopádne mužeš...než by jsi mela být v takovém to rozpoložení ješte do úterý, tak tam radeji zítra jeť!!!!! pokazit nemužeš nic, v nejhorším budete mít o jednu jízdu do heliku navíc a to za ten klid stojí. 🙂

kajticko
10. jan 2010

jéééééé denis tak to sú ine ceny 😲 😲 😲 a wodanka chod radšej ked si si není istá

wodanka
10. jan 2010

dik holky.. no uvidim.. idem nieco robit nech na to stale nemyslim

denis19
10. jan 2010

jo já treba s manžílkem varím 🙂 a navzájem si zavazíme v kuchyni a to ji máme na panelák celkem velkou 🙂
kajticko...tak se ti to líbí??? neboť mne ano a už vím, že jsou i solidáci, už holkám z koníka od ních chodí veci...tak pohoda..neboť tam platíš dopredu....

minka051
10. jan 2010

denis ano teda konečne zo mňa opadla tá depresívna nálada.Mrcha je teda silná že nestíham chodiť na WC ale po 2,5 mesiacoch sa ani nečudujem. Teraz len nech dobre znášam lieky. Už mám nalepené náplaste, len dúfam že v noci ich nestrhnem lebo sa dosť krútim.

kajticko
10. jan 2010

fakt pekne veci ,ale ja si najradšej vyberam ked to vidím na živo.,ale na moj vkus je to fakt drahe podla mna zbytočne. aj ja niekedy s manželom varím dnes j e v žarnovici na autoslide tak mám klud.chodievam s ním ,ale tentokrat som nechcela zbytočne prechladnúť

kajticko
10. jan 2010

no superr minka aspon Ti už konečne dorazila 🙂

denis19
10. jan 2010

monka...ted to už pujde hladce...uvidíš...jak asi dlouho se berou ty náplasti????

kajti...ale já mám pocit, že nekdteré veci jsou tam daleko levnejší jako u nás....nemáš ten pocit???? tak mnžje autíčkár????

kajticko
10. jan 2010

je vyučeny automechanik ale nevenuje sa tomu 😉 neviem mne sa to tam aj tak zdalo drahe nemám ešte taky prehlad čo tu stojí radšej som to nesledovala. neake kočare som len pozerala a videla som aj do 400 eur fakt pekne 3-4 kombinácie.

romy01
10. jan 2010

ahojte baby

Pozeram ze zacina nova vlna, tak baby drzim palce a Minka- tebe zvlast, TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

denis kukam tu polsku stranku a neviem sa dopatrat v ktorom meste to je. SU tam sice adresy ale len ulice a nie mesta - teda nieviem ci som blba ja alebo ten co tam nahadzal tie kontakty

minka051
10. jan 2010

romy dík dúfam že sa na mňa poriadne nalepia ako tie náplaste čo už mám na sebe.

Ešte sa spýtam ako dlho ste stimulovali lebo moja darkyňa začala asi 7.1. tak kedy bude asi odber.

dana10
10. jan 2010

Ahojte baby
Wodanka ja som bola včera večer ešte o 21 hod. pichnúť pregnyl a v pondelok na 7.30 hod odber vajok je naplánovaný.Pichali aj tebe nejaké štipľavé injekcie/HCG hormón/ v Helíku do zadku?Horšie ako tetanovka ☹, ale čo by sme to nevydrtali kvôli tej bolesti.
Minka ja som mala dlhý protokol a stimulácia trvala od tabletiek cez injekcie cca 6týždňov.U teba to bude asi iné.
Wodanka ja mám ten odber na 20 DC a to preto lebo prvé sono po mrche som mala až na 6DC o od 7DC som pichala gonal.Od pichania gonalu mám ten odber na 14deň

kajticko
10. jan 2010

minka mne začala stimulka 7.1 mám krátky protokol o dr povedal,že odber je cca 18.1 myslým ,že tak bude aj tvoja darkyna. Mám kamošku čo bola darovať a tiež jej davali injekcie cca 2 týždne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre