Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
13. jan 2010

hej hej v heliose som zacinala..... ako prvu temu..... tak som ich chcela pozdravit vsetky kocky 🙂

Danka mna brucho pobolievalo iba v ten den na druhy uz iba minimum.... ale prsia tie su inaaaaaaaaaaac citliveeeeee 😒

zajtra volame co a ako .... som zvedava uz teraz co a ako.... a preto som aj dnes tam zavolala ☹

kajticko
13. jan 2010

no ja som to dnes miešal polovičku som vyliala asi som zle ihlu nasadila ktorou sa do do roztoku strieka 😠

to samotne pichanie mi nič nerobí aj Gonal si picham sama. len to miešanie sa mi trošku pokafralo

dana10
13. jan 2010

Kajtičko aj mne to miešal mm robil sa chvíľu na doktora a mne už podal len striekačku so spávnou ihlou.to pichanie nám bude chýbať 😀

brmbolcek
13. jan 2010

no Kajticko mne sa stalo to iste ale s Difereline, a to poslednu davku som si mala pichnut .....

vzala som jednu ampulku a jeden prasok ... do ampulky som vpichla inekciu a ked som si ju natiahla do striekacky .... a vyberam ihlu tak som vybrala iba striekacku a ostala mi tam ihlaz ktorej striekala davka uz rozpustena aj z praskom .... tak som si dala novu......

ty sa nicoho neboj do toho sa zabehnes 😉

kajticko
13. jan 2010

že ???? inak ja som sa toho tak obavala ,ale paradička. ja inak stale neviem pochopiť čo som tým zmiešaním pokazila asi len tu ihlu zle nasadila ked sa mi ta vodička rozliala

brmbolcek
13. jan 2010

... ano bolo to tou ihlou .... 😉

kajticko
13. jan 2010

ja som sa bala použiť novu mám ešte 6 aby mi to vyšlo

brmbolcek
13. jan 2010

neboj sa pouzit novu , tak ci tak musis uzit davku.......

kajticko
13. jan 2010

ja sa utešujem tým,že zajtra idem do centra a poviem sestričke nech mi to namieša

brmbolcek
13. jan 2010

tak to je fajn ked tam mas cestu to je plus pre teba 😉

figurka.m
13. jan 2010

ahojte kocky 😀

wodanka sa este neozvala?

denis, ja som bola na amniocenteze a nieje to nic strasne, ide to rychlo a skoro nic som necitila, drzim palceky 😉

cukotka, tak nech sa potvora strati a ty mozes ist na to 😎

dana, a kedy mas volat?

brmbolcek, neboj, nic sa im nestalo, oni vedia co robia a keby sa nemali pozerat aby nieco nepokazili, tak sa ani nepozru 😉

dana10
13. jan 2010

Figurka zajtra voláme aj s brmbolcekom boli sme spolu na OPU.Brmbolcek spala ako drevo po narkóze, haloo, 😀 😀 hallo????
Wodanka sa ešte neozvala asi spí doma a oddychuje

cisielko
13. jan 2010

Brmbolček..držím aplce a určite im nič nieje, hádam by to neriskovali 😉

Danka..zajtra som zvedavá na tvoje drobce 😀

Kajtičko..daj novú a máš pokoj, žiadnes stres..

brmbolcek
13. jan 2010

presne tak figurka uz som na to aj ja prisla 🙂 dakujem ti....

a zajtra mame vola aj danka1é, aj ja boli sme spolu na opu v pondelok.... inak mame obe predlzenu kultivku tak ak to vide vsetko v poriadku tak vklad by mal byt na 5-6 den cize sobota alebo nedela.....

aj teba to uz coskoro caka , pravda ? 🙂 tesis sa ze to uz pichanie budes mat za sebou ?

brmbolcek
13. jan 2010

ciselko teba mam prestudovanu ale v dobrom ako to u teba vsetko prebiehalo , si po tom vsetko cerstvo 😉 a teraz ketko myslim zeides 15.1 po lieky a pohovor .. pravda ? clovek si hovori ako sa to vlecie ..... ale co chvilka je to tu neboj, uz je prisiel rad aj na teba.. 🙂 😉

figurka.m
13. jan 2010

aha, tak vy dve sa stretnete asi aj pri otehotneni, a potom budete detickom vypravat ako ste ich spolu splodili 😀 😀 😀

no neviem, ci coskoeo uvidime v piatok, co povie doki, inac na to pichanie som si celkom zvykla, na to ako som sa toho bala je to celkom brnkacka 😉

cisielko no uz to ubehne ako voda, po tych liekoch sliznicka pekne narastie a sup tam fazulku 😀

brmbolcek
13. jan 2010

figurkaaaaaa 😀 😀 😀 😀 si ma normalne rozosmiala , bodaj by boli tvoje slova vyslisaneeeeeeeeeeeeee 😉

ved aj ja hovorim ze sa pichacka da zvladnut.... no ja som mala problem nahmatat npneumatiku.... sadielko ... 😉 ale zvladli sme to , zvladli aj ostatneeeee 😉

a co ti v piatok maju povedat ????

figurka.m
13. jan 2010

neboj, urcite budu

no nejako mi pomaly rastu foliky, tak podla toho kolko narastu mi povie termin OPU, a este kolko liekov si mam dokupit, dufam, ze sa foliky uz zobudili a trosku viac podrastli

brmbolcek
13. jan 2010

a aku davku uzivas teraz ???? a kolky den si v stimulacii .... ?

figurka.m
13. jan 2010

picham 9-ty den 225 iu menopuru, ale od piatku mi daju merional, lebo vraj vyjde lacnejsie a da sa kombinovat s menopurom 😒

brmbolcek
13. jan 2010

.....inak uzivas dost vysoku davku ..... moja davka bola 125jednotiek a potom mi to zvysili na 150 jednotiek ja som brala puregon-pero .. ale figurka neboj to este dobehnes a kolko mas teraz folikulov? zase neni dobre rapidne vysoke davky ono by ti mohli nabehnut folikuky ale prazdne .. tak oni vedia co robia.... 😉 neboj vsetko dobre dopadne

figurka.m
13. jan 2010

no dost vysoku, preto mi ani lieky nevydrzia,a folikov asi len 5-6

wodanka
13. jan 2010

ahojte kočandy 🙂 už som doma z Helíku a po dnešnom dni si pripadám ako "sliepočka - nosnica" 😀 zobrali mi 21 vajíčok a z toho budú oplodnňovať metódou ICSI 13.. zajtra ráno mám volať ako sa im darí..

všwtkým, ktoré to čaká odkazujem, že to nič strašné nie je.. pohodička, len teraz ma bolí bruško, ale to určite prejde.. držím všetkým silno palce 😉

figurka.m
13. jan 2010

wodanka, no teda, to je riadna znaska, gratulujem 😀 😀 😀 tak teraz drzim palceky nech sa vsetky pekne oplodnia a rastu 😉 😉 😉

brmbolcek
13. jan 2010

NEMAJ BOJA AJ JA SOM MALA TOLKO - TEDA U MNA ICH BOLO 8 ALEW PO PICHNUTY PREGNYLU ICH KLESLO , LEBO PRASKLY TAK FIGURKA OPATRNE MOJA..... 😉 A NAKONIEC SA MI UJALO ZATIAL 3 .... Ale vsetko sa este moze zmenit... zajtra budem mudrejsia nacom som

Wodanka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂

figurka.m
13. jan 2010

brmbolcek, dik, no ved uz bude ako ma byt 😎

kajka39
13. jan 2010

ahojte! vsetky vas pozdravujem. Snazim saprecitat vas dozadu lebo PC som mala v servise, ale akosi sa mi vsetko pletie 😀

denis,romy, vierka- vy uz mate len prijemne povinnosti nakupovat baby handricky... 😉 a pravidelne posielat tehu virusiky

wodanka-drzim palce, daj vediet aka urodicka je... 😉

mariamaria-drzim palce velmi,velmi . Mna to caka pri toske stastia buduci stvrtok-piatok?? este mi nevraveli.

stimulky: figurka,kajticko foliky nech rastu aj pomalsie ale o to kvalitnejsie!!!

Ja som dnes tiez bola na prvej kontrole 5DC a folikov sa urodilo asi 12-13ks od 6-10mm a ostatne male, sice neviem kolko, ale doki bol spokojny,,ze ich je presne tolko ako ma byt,, vravel, takze ak pojdem takym tempom ako teraz OPU by mohol byt vo stvrtok -piatok? Davka mi ostala na 150iu menopuru.

kajticko
13. jan 2010

wodanka gratulujem super a máš to za sebou 🙂 🙂 🙂 🙂

všetkým držím palčeky 😉 😉

figurka.m
13. jan 2010

ahoj kajka, tak to je super, nech len to ide takto aj nadalej 😉

kajka39
13. jan 2010

wodanka- super, gratulujem si dobra sliepocka 😀 nech sa im vsetkym dari 13.1. -13 vajicok, nech mas aj do zasoby pre braceka alebo sestricku! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre