Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

mariamaria
15. jan 2010

ahojte zienky 🙂 tak rano mam OPU o 8.20 mam nastup v nemocke 😝 bojiiim...hadam budem mat zdrave vajicka 😵

kajka ja by som tiez vlastne aj tak idem spravit..na 3.den si dam vlozit ,iba 1 embyjko 🙂 , a PK pre tie ktore zvladnu a tie sa aj daju zmrazit..ako je to so zmrazenim potom?kolko mozu byt zmrazene?a v pripade ,ze ostanem po ET tehu mrazaciky co??? 😖 kajka drzim moc palce a mylsim , ze chrbita ma vela co docinenia s tehu a aj celkovym feelingom tela... 😠 a dobre ,ze si tam sla!!!a pekne pokracuj s jej napravou..kolko sa ti len bude dat 😵

kajka 13ks to je supeeeeer 😲 😝

minka tak ako pises, radsej po OPU ostan domka ,aby si bola v celkovej pohode..ja mam zajtra po OPU este party narodeninovu a nemohla som ju odmietnut ...tak neviem ako to zmaknem..a potom uz nevyleziem nikam..iba ak do skolky v pondelok a utorok pre malu 😉

denis ty si pilna osobka 😀 len sa neupracuj tolko !!!mysli na drobceka 😅

cisielko drzim palce!!!!!uz nech je mrska tu a ty mozes zacat s pripravami na KET 😉 siiilnoooooooooooo drziiiiiiiim vies?

katjicko ty mas v pondelok OPU?tak drzim palce !!!!

kde su danka ,wodanka???a brmbolcek???chcem info ako sa drzia embryjka

mariamaria
15. jan 2010

kajka jasneee ,ze sa to uz podari !!MUSI!!!drzim palce a neboj ,ak si na to sama pripravena ,tak ti nic nebrani v ceste!!mysli pozitivne a aj sa tak stane!!a konecne to bude do stastneho konca

denis19
15. jan 2010

mariamaria
tak zítra zabojuj a dej vedet!!!!!
musím trochen popracovat, potom si to už budu jen úživat, jako všechny tu!!!!!

kajka39
15. jan 2010

mariamaria- do ktoreho centra chodis? budu chciet to urovit tak ako pises, ze na 3den ET a ostatne PK a mrazak?
A co s ostatnymi mrazacikmi, no predsa jeden drobec bude chciet surodenca, no nie?? 😀 😀 😀 Tak do zasoby na druhe tehu... 😀 😀 😀

mariamaria
15. jan 2010

kajka ja uz mam doma jednu herecku 😀 cize chcem teraz 2.babo...no a aj by som sa dala ukecat na 3. 😀 kolo 30-tky 😅

denis jasne ze dam vediet ako to dopadlo..dufam ,ze najsamlepsie 😉

kajka ja chodim nie som ani na SR ani v CR..cize asi to nebude pre teba smerodajna info...ale NL....ak chces stale vediet 😉
a ano chcu to takto urobit ,ze po 3.dni ET a potom +2dni a ostatok kryo 🙂

kajka39
15. jan 2010

maria-mna to tiez velmi laka na 3den ET ved v brusku maju lepsie podmienky ako v mediu, len aby vlozili to najlepsie.... A prve babätko si mala tiez IVF alebo prirodzene?
Som zvedava ako budes pokracovat, vela stasticka prajem!!! 🙂

cisielko
15. jan 2010

Maria..držím azjtra silno palce nech sú krásne a kvalitné 😉

Kajka..veru terba aj na súrodenca mylsieť 🙂

pálim už preč ide po mňa mužo , majte sa a pekný víkend 😉

denis19
15. jan 2010

no holky tu je každá rada drahá..ale pokud je víc embryek, tak se prikláním k PK...ale to je jen muj názor

kajka39
15. jan 2010

denis- mudro, presne a vystizne si to povedala. 😉
Budeme sa rozhodovat podla situacie v dany moment ked to pride ale rozmyslat musime troska aj dopredu, aby sme sa nesplasili na poslednu chvilu.... 😉

kajka39
15. jan 2010

cisielko -pa, pekny vidend!

denis19
15. jan 2010

jojo a nejlepší na psychiku je, když jsou i snehuláčkové 🙂

dana10
15. jan 2010

Kajka, mariamaria, denis,cisielko ahojte.Dnes som nevolala ako sa majú embryjká ale ma to nutkalo,ja a brmbolcek voláme zajtra o 7,30h.
Mariamaria držím palce pri odbere vajok.
Baby neviete prečo sa pred ET po odbere berie utroš.Mám ho ráno 2tab+2tab.večer na zväčšenie sliznice alebo na niečo iné?

denis19
15. jan 2010

dana ahoj...utroš je na udržení plodu a bere se potom do 12tt

mariamaria
15. jan 2010

denis ano ak je vela vajicok a teda embyjok mozme si dovolit PK ,ale mna 2lekari presviedcali ,ze je to zbytocne..ze oni najradsej vkladaju po 3.dni embryo a ostatne sa mozu vyselektovat este tou PK a dat zmrazit...ja to asi dam takto...neviem..uvidim...uz mam zase chrobaka v hlave..dnes som si dala robit aj test na toxoplazmozu 😀

kajka prve sme mali prirodzene...ale tiez sem sa dlho snazili..manzel mal zle a aj ma zly SPG...a stale sa mu to vraj zhorsuje..takze sa ponahlame ,aby nebolo neskoro pre neho 😉

kajka39
15. jan 2010

dana ahoj - ktory den sa dnes kultivuju tvoji drobci? utros sa berie koli sliznici, aby ostala vysoko a aby sa tehu darilo. Uziva sa do 12tt, tak ako pise denis. V den OPU sa vraj nicim nemas navonat, nijaky deo,parfem a tak.. vraj to embrijka neznasaju.... Vraj nato upozornuju aj v centre?

romy01
15. jan 2010

dana ako pise denis, utros dodava telu hormon - progesteron, ktoreho je pri IVF ku malo, lebo ten progesteron vylucuje zlte teliesko, ktore ostava po prasknuti folikulu ale pri OPU sa ten folikul vysaje komplet tak neostava dost materialu na tvorbu toho progsteronu - aspon tak som to ja pochopila.

teda vy ste toho popisali kym som oprala tie pancuchace pre krpca.
No nic idem sa ucit, lebo testy pisomka sa mi blizi - to si ale vydychnem po utorku a strede buduci tyzden.
zatial papa

kajka39
15. jan 2010

romy- tvoja priprava na mimi nabera riadne obratky, stava sa z teba ozaj zodpovedna mamina!!! 🙂 🙂

dana10
15. jan 2010

Dneska je 4 deň po OPU.Díki za info.

denis19
15. jan 2010

dana...tak palečky ti držím!!!!!!! tfuj tfuj

romy a nepreháníš to nejak s tou angličtinou?:????

viera6
15. jan 2010

Ahojte babulky!!!
ale ste toho popísali 🙂

Pre snažilky, pichačky a čakateľky na transfer embryok držim palce 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ttttttttttttttttttttttttttt

denis,zas v práci ako sa dari?

denis19
15. jan 2010

jééé vierka...je to dnes úmor, nemám energii a muj pracovní elán a disciplína mají asi stále dovolenou...ale je slunečne krásne, tak si to pujde ven užívat a ty????

viera6
15. jan 2010

aj tu bolo tak super,no nejak sa zatiahlo 😠
tiež chcem ist von na nejaké úlovky a potom na oslavu ku kamarátke mala ma dva roky.
no ja keby že som v práci tak by ma čakala sobota poobedná ufa ešte že som doma.
Denis,myslíš že by som mohla ist na melír už teraz, alebo vôbec?

denis19
15. jan 2010

cierka...jasan, že by jsi už mohla,já se na to ptala už i dr a tak jsem už také byla 🙂 ríkal, že od toho 4 mesíce je to už tak uvolnenejší, stežovala jse se mu na bolesti hlavy a ríkal, že pokud budou fakt silné, že si klidne mohu dát jednorázove i ibalgin400!!!!! tak to jsem si rekla, že melír mne nezabije a ani miminku neublíží!!!!

jdeš ješte prikoupit nejaké vecičky do výbavičky????

viera6
15. jan 2010

Aj teba denis bolieva hlava?Mna teda niekedy príšerne normálne aj v noci sa na to prebudím a to je potom otrasný den.
Ja som sa ti pýtala gyn.na tie anionove vložky či ich môžem a on nevedel o čom je reč,že to su vraj ake?
Dokonca ani v lekárni ich ešte nemali.

ano ničo by som chcela do výbavičky.

brmbolcek
15. jan 2010

ahojte kocandy 🙂 🙂 🙂 🙂 idem si vas precitat co ste tu vsetko popisali 🙂 🙂

denis19
15. jan 2010

no vierka...také jsem se chtela dr optat na anionky,ale radeji sjem držela zuby za jazyke, co kyž je nezná 😀
kajticko sice ríkala, že ted je už mužu, ale stále mám nejaký respekt,ale ony by určite pomohly i na tu hlavu!!!!!

brmbolcek
15. jan 2010

kajticko na pondelok drzim palce- uzje to tu , tesis sa pravda , neni to nic hrozne da sa to zvladnut 🙂 🙂

maria maria - hura do toho..... 🙂 🙂

minka - uz si urobila dost velky pokrok ... uz si pri naplastach a ani sa nenazdas a uz budes mat co chvilka vklad .. 🙂

Romy tak ako ide anglina ???? whats your name ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 romy prepac ja som to videla ako dalmatinovske 😉 😉 😉 ale su nadherne aj ta modra farba je tam uzasna uz to vidim ako s takou malou ritulov ten drobec chodi po stvornosky xi xi bude to zlateeeeeeeeeee 😉 😉

ciselko ako si pochodila v heliku ???????

brmbolcek
15. jan 2010

Danka tak zajtra opat volame , dufam ze nas cakaju dobre spravy, le mam aj strach.. i ja beriem utros...

a v den OPU kajka , nam tiez hovorili ze nemame prist namalovane, navonane, atd.. od polnoci nepit a nejest nic....

viera6
15. jan 2010

ahoj brbolcek ako sa dari?

denis drž mi palce idem volat koli triple testom už vraj su len doktor nemal čas tak musim trošku neskor. 😔

zatial sa tu majte prajem pekny den. 😵

gabika75
15. jan 2010

Ahojte dievcata! Som tu nova, ale uz som si stihla aj poplakat nad niektorymi pribehmi dievcat, ked tu pisali o neuspesnom IVF. My sa snazime uz 8 rokov a nic. Jedna neuspesna inseminacia ISCAR a jeden spontanny mikropotrat. V stredu ideme na konzultacie do Gyn Fiv na prve IVF a v piatok do Ferticenta. Uvidime, kde sa nam to zapaci viac. Vedeli by ste mi poradit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre